Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) erer1000


erer1000
őstag

volt olyan is velem, hogy ugyebár ha nincs bicikli út, bicikli sáv, vagy út amin lehet közlekedni biciklivel, akkor a járdát is használhatja a kerékpáros ha nincs ezt tiltó tábla de max 10km/h val

ezt betartva a széles járdán, kb csiga tempóban gurultam, mert nem siettem, kellemes idő volt, csak egyszerűen gurultam a széles járdán.

velem szemben egy nyugger jön, a széles járda közepén.
nem gond, jobbra húzódtam, elférünk, gond nélkül.

erre a nyugger középről elmegy, méghozzá úgy hogy velem szembe legyen.

át megyek a bal oldalára a járdának. ő is át sorol hogy velem szemben legyen továbbra is.

majd amikor közel érünk inkább a fűre lementem mert ez nem normális, direkt akadályoz.

fűre hajtottam, mire elkezdett hangoskodni hogy Ez nEm BiCiKlI Út!!!!
én megálltam, oda sétáltam hozzá, és elő vettem a kresz könyvet, amit éppen aznap vettem át oktatáson, és közöltem hogy szívesen előkeresem azt a részt miszerint nagyon is de szabályos vagyok stb

de ő a botjával elkezdett hadonászni hogy "nem érdekel, ez nem bicikli út"

:U :U

kedvenc felháborodásom amikor egy iskola és egy játszótér közti járdán sétáltam, és egy tipikus értelmiségi kisnyugger aki a panelből lehozta a kutyát szaratni (ami szép és jó dolog ha összeszedi).
és a kutya a járdára a játszótér mellé szart

a

járdára.

én meg ott állok hogy ezt nem hiszem el.
csak néztem ahogy a kutya oda szarik, a nyugger nő meg csak nézi, majd amikor végez, akkor indulna tovább.

én figyeltem hogy mi lesz, és rám is szólt hogy "mit nézel??"
és ebben a pillanatban végzett a kutya és indult tovább! ott hagyva a kutyaszart.

megkértem hogy szedje fel a járdáról a kutyaszart, de ő elkezdett ordibálni velem, és a kutyát maga elé húzta, és ráncigálta kb hogy ugasson

továbbra is kértem hogy szedje fel, mert az emgint más ha fűbe, de a járda kellős közepén, játszótér mellett??

végig higgadt hangnemben voltam míg ő ordibált és a kutya meg ugatott, majd elcsendült egy szép mondat, melyben a nőnemű egyenes ági felmenőmet szidta, mire én kijelentettem , hogy a mobilomon végig hangfelvétel ment, becsület sértés miatt most felhívom a rendőrséget , és perre megyek, ha nem szedi fel a kutya ürülékét a járdáról.

egyből akkora lakat lett a száján hogy beszarás, és magéba motyogva felvette a szart, és elindult a kuka felé.

végig vissza nézegetett, és én is figyeltem kidobja-e

majd oda ért a kukához, és BEDOBTA A BOKORBA
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.