Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Nem rossz, én személy szerint OnLive-val próbálkoztam és elég jól ment. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#2) V.T.CS. válasza EczkE (#1) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

komoly.
nekem inkább a nosztalgiázás miatt kellett.
több mit 10 éve játszottam ilyenekkel, és most nagyon jó megint 10 évesnek lenni. :)
a tekken-ben még mindig tudom mindenkinek a TELJES nevét például.

(#3) ducducduc


ducducduc
tag

Mennyire élvezhetőek a PSX játékok amúgy a telón? Ha élvezhetőek, akkor azért mivel van HDMI kimenetünk, egész olcsón egy konzol tulajdonosai is lettünk :DD

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#4) V.T.CS. válasza ducducduc (#3) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

eléggé.
eltekkeneztem ma az agyam. :DD
holnap megint ráteszem a gran turismo-t.
meg már a quake 2 is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Régebben használtam de az istenért se tudtam vele menteni.

(#6) V.T.CS. válasza kmisi99 (#5) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ugyanúgy kell menteni mint sima psx-en.
most csak a tekken3 van fent.
option - memory card - save
ennyi. minden beállítás, és előhozott karakter megvan.
még a gran turismo 1-be másztam bele jobban, ott is minden rendben volt, csak indítás után mindig kell nyomni egy load game-et.

(#7) Dr. Romano válasza ducducduc (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az én véleményem szerint semennyire. Jó párat próbáltam már, de nekem nagyon hiányoznak a fizikai gombok (RPG játékokkal el lehet azonban püttyögni), külön kiegészítőt ezért meg biztos nem veszek, inkább marad a PC-s emu.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) V.T.CS. válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

megszokás kérdése. először nekem is furcsa volt.
ennyi erővel akkor semmilyen játékot ne tegyünk a telefonunkra?

(#9) kmisi99 válasza V.T.CS. (#6) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem nem igazán működött bár az még két telóval ezelőtt volt talán majd megint meglesem.

(#10) Dr. Romano válasza V.T.CS. (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Itt most a PSX-es játékokról beszéltem (mint ahogy a topic témája is sejtetni engedi).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) V.T.CS. válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én azt értem, de szerintem nem rosszabb a kezelhetőségük mint egy android játéknak.
ha eleget ps-eztél anno akkor menni fog, plusz egy kis megszokás.

(#12) Dr. Romano válasza V.T.CS. (#11) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sokat PSeztem anno, valszeg ez okozza ezt az idegenkedést, lehet teszek még adok egy esélyt ennek a dolognak, hátha megszokom (vagy felidegesítem magam és a falhoz csapom).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) Viktor77


Viktor77
titán

"A következő lépés már kicsit nehezebb. keresnünk kell egy oldalt, ahonnan legálisan letölthetjük az scph1001.bin nevezetű PlayStation BIOS fájlt."

Ilyen oldal tudtommal (legális) nincs. Egyetlen legális módszer van, ha te kinyered a gépedből a biost.

Illetve, ha szerinted van olyan legális oldal, ahonnan letölthetőek a játékok, akár meg is oszthatnád a nagyérdeművel. De ilyen sincs.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) mexicanraven válasza Viktor77 (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Háááháá! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#15) 8th válasza V.T.CS. (#4) üzenetére


8th
addikt

Vagyis lewarezoltad őket ...

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#16) V.T.CS. válasza 8th (#15) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

vagyis olvasd el az utolsó pár sort.

(#17) V.T.CS. válasza V.T.CS. (#16) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

mivel telefonrol vagyok, nem tudok linket berakni, ha hazaerek megkeresem. tehat akkor szerintetek mindenki rosszban santikal, es torvenyen kivuli, ha valamilyen emu-t hasznal. kemeny... amikor elkezdtem irni ezt a bejegyzesemet pont ettol feltem, de gondoltam mar nagyfiuk vagyunk. tegnap kezdtem bele a logout-ba, miert kell elvenni az ember kedvet az irastol? en csak segiteni akartam, mivel nem sok olyan jatek van droidra, ami ilyen elmenyt ad ennyi penzert.

(#18) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

sajnos nem találom, de ha szerintetek warez-ra buzdítom ezzel a jó népet, akkor leveszem az írást.
amúgy jól sikerült szerintetek?
egyik első szösszenetem.

(#19) Dr. Romano válasza V.T.CS. (#18) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem rossz, bár linkelhetnéd hol lehet megvásárolni a szoftvereket.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) V.T.CS. válasza Dr. Romano (#19) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ha lesz egy pici időm megcsinálom.

(#21) sztanozs


sztanozs
veterán

FF7-et próbáltam egy ideig a telefonon.
Egyész jól ment rajta, és mivel van memória mentés is, nem kell a save crystalokkal vacakolni :D
Telefonképernyőn jó a méret - de azért HDMI-n fullscreenben már szerintem nem volna annyira menő :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#22) V.T.CS. válasza sztanozs (#21) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

hát igen, mai szemmel a psx már nem egy csúcskonzol.

(#23) sztanozs


sztanozs
veterán

Amúgy Fpse alatt nem működik a galaxy screenshot billentyű kombinációja? :F

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#24) ducducduc


ducducduc
tag

Szerintem aki psx játékokkal akar játszani az nagy valószínűséggel már csak a nosztalgiázás miatt teszi... A mai android játékok is sokkal szebbre sikeredtek...

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#25) V.T.CS. válasza sztanozs (#23) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ace-en nem próbáltam anno, most meg ot-995-öm van.

(#26) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez nagyon jó, köszi a cikket!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27) sztanozs válasza V.T.CS. (#25) üzenetére


sztanozs
veterán

Alcatelen nincs screenshot? :(

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#28) EczkE válasza sztanozs (#27) üzenetére


EczkE
addikt

Nincs sajnos.

Asszem mindenféleképpen!

(#29) sztanozs válasza EczkE (#28) üzenetére


sztanozs
veterán

Programmal se?
Galaxy-n használtam olyat, ami - ha megrázom a készüléket - csinál képernyőmentést. Még mielőtt olvastam volna a natív Samsungos megoldásról.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#30) Dr. Romano válasza sztanozs (#29) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Keress rá a marketben a screenshot szóra. Sajna én amiket próbáltam azoknak valamiért mindig root kellett volna.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31) Viktor77 válasza V.T.CS. (#17) üzenetére


Viktor77
titán

Az írással semmi gond. Nincs benne warezre buzdítás, utalás vagy ilyesmi. Csak bőszen hangoztatod, hogy legálisan töltöttél le játékokat, biost, miközben a Sony egyiket sem tette ingyenesen elérhetővé.
Ha ezeket a részeket kiszeded, akkor semmi gond.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Én a Twin Cobra nevezetű játékkal szeretnék nyomulni. Ebben esetleg tudtok segíteni?
Nem psx, bocsi az off miatt. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#33) V.T.CS. válasza BITBOYS (#32) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

van nintendo emu is. :)

(#34) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én NES/SNES emulátorokkal rohangálok és néha nyomok egy kis Donkey Kong-ot. Hatalmas feeling, de sajna nem érintőképernyőre lettek ezek kitalálva... Viszont ezek alapján a PSX játékok is mennének a Dézin, zsír :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35) V.T.CS. válasza hoffman_ (#34) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

simán mennének, én ace-en is nyomtam őket. :)
most is játszanék, csak szervizben a telóm, a cserekészülék egy nulla (csamcsung monte), úgy hogy egy 6300-án rontom a szemem.

(#36) Peterson_


Peterson_
addikt

De jó, hogy írtál erről :R
Jómagam is megvettem kb 2 hónapja.
Az elején nagyon lekötött, most már csak néha-néha ülök le játszani vele max 4-5 órára :DDD
PLAY-en mondjuk más kategória, mint tapicskolóson.
A programmal nagyon meg vagyok elégedve, ha már csak annyit nézünk, hogy az utóbbi 1 hónapban körülbelül 5-6 javítás jött ki rá.
Minden jól kalibrálható és folyamatosan tesznek bele valami új opciót. Csak ami fura, hogy a help rész meg maradt a régi. :F
Na meg még egy magyar nyelv elfért volna.
Szívem szerint egyébként a Pocketet használnám, de abban még a Crash sem indult el újratelepítve, pedig a gyári verziót szedtem le, ami rajta is volt alapból.

Amit ezen próbáltam:

Tekken 3- nálam tökéletesen fut, de az utolsó frissítés óta nullázta a mentésem, és ha kipörgetem egy karakterrel, a záróvideónál fekete kép.
Restart után pedig újra csak az alap karakterek vannak.

Tenchu II - Tökéletesen fut, és alaphangon bekalibrálta magának a hangerőgombokat is L2 R2 funkcióra.

Star Wars Jedi Power Battle - A frissítések előtt jól futott, hang viszont nem mindig volt.
Illetve az irányítást csak kompromisszumokat kötve lehetett belőni.
Frissítések óta a logo után SD card menü jön be, és kampó.

Lion King - Simba's Mighty Adventure :B -nos ezzel igazából nem is játszom, csak ez is megvolt,úgyhogy feltettem :))
Az irányítás érdekes, a hang meg szaggat.

KB ennyi.

Kérdés bárkihez.
Olyan opció nincs, hogy PSP játékot futtassunk valahogy, vagy mondjuk PS2...?
Valamelyik Naruto-s verekedős game-nek kifejezetten örülnék :D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#37) V.T.CS. válasza Peterson_ (#36) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nekem a tekken-el nem volt gondom.
mivel az ot-995-öt már nem bírtam idegekkel, ezért megint ace-t használok, erre még nem tettem vissza.
szerintem combosabb telefonokra van ps2 emu is.

(#38) Peterson_ válasza V.T.CS. (#37) üzenetére


Peterson_
addikt

Hja hát mondjuk az enyém nem tartozik a combos kategóriába.
marketen Play-en próbáltam keresni,de mindenféle hülyeségeket dob csak ki.

Amúgy megint kapott egy frissítést a program, úgyhogy most teljesen új menürendszerrel van szerelve.

Valami viszont megint nem stimm,mert mostmár csak a Tenchu ami rendesen elindul nálam.
Az viszont nagyon pofás OpenGL-ben.
50 fps körül, és totál lesimít, és szűr mindent, ráadásul a színek is sokkal szebbek és élénkebbek lettek.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#39) V.T.CS. válasza Peterson_ (#38) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én most a metal gear solid 1-en vacillálok nagyon, de nem tudom mit szólna hozzá az ace. :)
nem vagyok nagy játékos, de megnyugtat a tudat, ha van egy combos játék a telómon.
mondjuk most azon megy a vergődés, hogy mi a ...-ot vegyek 50-ért. :F

(#40) Peterson_ válasza V.T.CS. (#39) üzenetére


Peterson_
addikt

Hát, mondanám, hogy egy Xperia playt:D
Ahogy néztem kb ilyen árban futnak lassan.
Az Ace-hez képest telefonként is előrelépés, aztán ott van ugye a gamepad.
De amúgy elhaladt mellette a technológia rendesen.
Meg hát, ha nem is vagy nagy játékos.
Aamúgy a metal gear sorozat nekem régen is kimaradt, így még most sem próbáltam.
Viszont az eddig felsorolt játékaim megint működnek:)
Azért durva, hogy hetente kap komolyabb hibajavítást ez az emu...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) Dany007 válasza EczkE (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Az komoly! Nesze neked 4+1 magos GPU :D Nem is tudtam, hogy telefonra is elérhető az onLive... Cool.
De ahogy láttam azért volt lag rendesen...

(#42) Peterson_ válasza Dany007 (#41) üzenetére


Peterson_
addikt

Elérhető, csak sajnos a játszható játékok száma elég alacsony.
Az ár meg iszonyatos.
Ez már mondjuk nézőpont kérdése.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#43) Dany007 válasza Peterson_ (#42) üzenetére


Dany007
veterán

Első körben csak kipróbálnám. Hogy mégis milyen lag. Mert azért Eczke videójából is látni, hogy van rendesen... Úgy meg mindegy milyen hiper-szuper a grafika ha 1 másodperces késéssel reagál elrontja a játékélményt.

Amúgy itthon nem elérhető. Legalábbis a Play-ből nem lehet letölteni. Viszont külön az apk-t le lehet tölteni és onnan már lehet telepíteni.

(#44) Peterson_ válasza Dany007 (#43) üzenetére


Peterson_
addikt

Pontosan.
Meg kb wifi mellett érdemes csak próbálkozni vele, ennyiből meg inkább maradok a gépnél.
Kipróbálni azért én is kipróbálnám.
Nem semmi érzés lehet egy ilyen címet a 4"-os kis kütyün tolni :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) Dany007 válasza Peterson_ (#44) üzenetére


Dany007
veterán

Most kipróbáltam... Nem lenne rossz. De valamiért akadt...
Ugyanazt a Drit 3-at próbáltam és Eczkénél nem akadt, nálam igen :D
De már feltűnt, hogy valamiért az elején is kisebb a felbontás, mint lehetne. Egy Sony P-n próbáltam 960x540-ben. Ekkora felbontáson azért még bírni kéne akadás mentesen még akkoris ha wifi-n jön át a kép... Lehet, hogy csak gyenge a wifi. Amúgy ez céges net elég silány, majd kipróbálom otthon is.

(#46) Peterson_ válasza Dany007 (#45) üzenetére


Peterson_
addikt

Öhm na ja ingyenesen én is próbáltam...egy szög egyszerű játék is belaggolt PC-n is, 20Megás nettel.
A mobilról ne is beszéljünk....

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#47) Dany007 válasza Peterson_ (#46) üzenetére


Dany007
veterán

Na jó, de az első hsz-ben linkelt videón nem akadt a játék, csak lagolt egy kicsit, kicsit késett a kép az irányításhoz képest. De nálam meg akad... : )
És ahogy látom azt az Alcatel típusú telefont, az gyengébb is valamivel, mint az enyém.

(#48) Peterson_ válasza Dany007 (#47) üzenetére


Peterson_
addikt

Oké, késik, de így akkor is bukta az egész.
Mert kb a lényeg az lenne, hogy a gyenge gépeden/táblagépeden/mobilodon tudj játszani fullos PC/konzol címeket.
Na most ha 20Mbit-es net nem elég neki, akkor mi...
Kb ha meg 100Mbit-et fizetek havonta, valószínűleg a PC-m sem egy low end konfig...
(Nem törvényszerű....de valószínű)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#49) Dany007 válasza Peterson_ (#48) üzenetére


Dany007
veterán

Persze, a lagolás semmiképp nem jó. Bár volt róla PH!-s teszt, amiben annyira nem írták vészesnek PC-n. Én még nem próbáltam. De a 20Mbitnek elég kellene lennie. Különben értelmetlen az egész.
Amúgy az ötlet jó, csak nehéz kivitelezni a gyakorlatban, pont a lagolás miatt. Ha valaki profi szinten akar játszani, nem csak unaloműzésből, akkor alapból felejtős. Online játéknél, mondjuk fps-nél 50-80-as ping fölött már necces.

(#50) Peterson_ válasza Dany007 (#49) üzenetére


Peterson_
addikt

Igen, ez maximum a casual gamereknek férhet bele.
De ennyi lovéért inkább megveszem gépre és lejjebb veszem a beállításokat.
Telefinról meg gyász az egész, főleg ha nincs betonstabil és gyors wifi.
Pedig tényleg jó elgondolás...addig nekem telón marad a psx, meg a pc portokra való várakozás:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.