Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

21 makró?FPS gamereknek jó lesz. :DDD

XXX

(#2) xmaas


xmaas
őstag

Hogyha rendes muanyagbol van osszerakva es nem kopogos sz@rbol akkor meg akar jo vetel is lehet

(#3) Illusion1010 válasza Freiherr (#1) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Makrókat nem csak fpsben lehet használni.

(#4) .mf válasza xmaas (#2) üzenetére


.mf
veterán

Erős bennem a gyanú, hogy a szabályozható világítás az az egész hátlapi valami, szóval nem csak grafika, hanem világít is, tehát vmi áttetsző műanyag, amik pedig pont olyanok...

Továbbra is úgy érzem, hogy az MX518-am a G400 fogja váltani, ha addig még kínálatban marad.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) #97716736


#97716736
törölt tag

Nem néz ki rosszul, árához képest tényleg jó vétel lehet :U

(#6) Freiherr válasza Illusion1010 (#3) üzenetére


Freiherr
őstag

Én aztán tudom,csak frappánsan akartam nyitni,de köszönöm,hogy felvilágosítottál. :U

XXX

(#7) #16939776 válasza Freiherr (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mindegyikre mehet a b6 úgy is ritkán kell a b43b22b6 ;]

(#8) Akula


Akula
őstag

a márka el tudja adni ezt az egeret simán.
de nekem valamiért nem tetszik. :(

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#9) blackydan


blackydan
senior tag

Sajnos nekem sem jön be a kinézete ára viszont aránylag jó lett

(#10) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

bizony ám, hogy az is világítás része :) hivatalos web

viszont nekem van ez a deathtaker, elég jó, bár némely gomb lehetne stabilabb de teszi a dolgát, tud gyors meg lassú is lenni és a súlyok biztos jók (én nélküle használom). :) Viszont a hozzáadott software eléggé lassú. A pulzálást 1ből kikapcsoltam. :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#11) kromatika


kromatika
veterán

dögösen néz ki.tetszik :K

(#12) csibe1 válasza Akula (#8) üzenetére


csibe1
addikt

Ennyiért?Kiváncsi vagyok mennyi lesz az itthoni ára.
Azt se nagyon reklámozták,hogy milyen érzékelő van benne,meg gondolom teszt se nagyon van róla.
Az meg külön "jó",hogy fixek a dpi értékek.
Akkor már inkább a G400.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Tetszeto0s, de azert vetel elott megmarkolasznam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) sad_Vamp válasza csibe1 (#12) üzenetére


sad_Vamp
őstag

miből érzed azt hogy neked pl 500 helyett 525,3 lesz a jó DPI érték? ilyen minimális dolgot talán már a windowsban kéne állítani az egérgyorsaságnál nem?

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#15) csibe1 válasza sad_Vamp (#14) üzenetére


csibe1
addikt

Azért,mert én például 800-on játszom.Az egérbeállítások alapon vannak,és a pontosság javítása ki van kapcsolva; mert a Win gyorsítása nem jön be játék közben.
Mindenki azt vesz amit akar,de ennyi pénz szerintem sok egy ismeretlen hardverrel szerelt egérért amit játékra is ajánlanak.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#16) McDog


McDog
aktív tag

MX-518-amat valószínüleg nem cserélem le rá, de tényleg szépen sikeredett ez az egerentyű.

(#17) sad_Vamp válasza McDog (#16) üzenetére


sad_Vamp
őstag

az a baj hogy 40€-s egeret hasonlítotok (ha jól tudom logitechekről beszéltek) 60-80€-s egerekhez... ami 1,5-2xese az árnak ugye. Ezek az egerek szerintem az "igénytelen igényeseknek" vannak (ergó akik örülnek, ha ezt azt be lehet állítani és sok a (konfigurálható)gomb), vagy a kispénzűeknek.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#18) McDog válasza sad_Vamp (#17) üzenetére


McDog
aktív tag

Az Mx-518-amat pár éve kb 8,5 e Ft.-ért vettem anno, kiszámolva kb ugyanannyi... (Genius egér 35*234=8190)

(#19) Szemjuel válasza .mf (#4) üzenetére


Szemjuel
tag

már nem is tudom hány éve, talán 7-8 használom a razer diamonback egeremet, azóta is hibátlan. pedig élt már túl asztalhozvágásbólkövetkező félig szétesést.. eléggé átlátszó az is :) nem attól függ

(#20) sad_Vamp válasza Szemjuel (#19) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Látod, ezzel szemben nekem a razer gamepadom 1 év alatt megbolondult, a Logitech egerem zabálta az elemet (2 drb AAra ment) és folyton tönkre ment benne a mikrokapcsoló. A logi billentyűzetem meg mállott. :) Majd 1 év távlatából okosabb leszek a Genius egerentyűmmel is.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#21) nyunyu


nyunyu
félisten

Ha ez is olyan igenytelen technikat vonultat fel, mint a DeathTaker, akkor elbol felejtos.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22) sad_Vamp válasza nyunyu (#21) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Most már akkor kérnék hozzá 1 referencia képet , hogy lássuk mitől is rossz ez az egér annyira. :)

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#23) nyunyu válasza sad_Vamp (#22) üzenetére


nyunyu
félisten

Cimszavakban

Bovebben?
- pro gamerek nem szoktak szeretni azt a szenzort, mert nagy sebessegu rantasoknal kisebbet mozdul a kurzor, mint ha lassan huznad ugyanolyan messzire
- Panasonic nyomogomb: tartos, de baromi hangos, es ketszer akkora erovel nyomando, mint a "szokasos"
mikrokapcsolok
- noname fo gombokat nem hiszem, hogy reszleteznem kene. Etalon meg mindig az Omron D2F-01F, de arrol Logitech mar ~13 eve leszokott, esetleg az MS IMO/IME szeriakban fordult meg elo.
WMO, Explorer, Comfort szeriakban elozo pontban emlegetett Panasonic van.
- gorgo megoldas: olcso egerek rakfeneje szokott lenni, hamar tonkremegy

Mondjuk a hirben szereplo egernek nem lezeres, hanem optikai szenzora van, de ez sokat nem jelent, mert erosen gyartofuggo, ki milyen firmwaret tesz a szenzor moge, azan lathattunk mar ugyanolyan szenzor kore epitve igen jo, meg kevesbe jol sikerult megoldasokat is.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.