Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Na ez jó hír, akkor sztem én is kipróbálom... csak hát a két napért nem érdemes számomra letölteni majdnem 8 gigát.

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

:C Igen jó game olcsón.

(#3) L.


L.
tag

Hát én jól letöltöttem a free weekenden, le is jött a végére :F
a fórum meg tele volt okádva hogy jó ez a free weekend csak ennyi idő alatt 50K/sec el nem lehet letölteni a 8 gigát, esetleg preload lehetett volna egy hamarabb kihirdetéssel kombinálva.

Aki ki akarja próbálni ne akkor kezdje el letölteni mert a valve nem bírja kiszolgálni az usereket és 2 nap mire lejön.
Remélem azért tanultak belőle és van preload.

(#4) Quiksilver válasza L. (#3) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Bizony.. aki ki akarja próbálni az ne legyen rest már most leszedni, hisz így sokkal több időt áldozhat majd a játékra

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Csak hallkan megsúgom, hogy a steamnél a letöltési (beállítások) régiót állítsátok amerikaira (east, south). Csak ne európai legyen. És már máris gyorsan jön... 400-500 k-val.

(#6) OnSeT


OnSeT
őstag

mennyit takar az a 40%-al csökkentett ár Ft -ban ?

(#7) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Épp most adtam el az én példányomat...de nem ám azért, mert meguntam volna. Utonvan "kintről" egy Collector's Edition! :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) Puma K válasza bishoplogan (#5) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem lazán jönnek a dolgok Steamen 1.2-1.3Mb/s-el azzal nincs gondom, de ezt alig birtam leszedni mert le voltak terhelve a szerverek ha meg jött akkor max 120-al éjfél körül gyorsult be kicsit 500-ra, de az max fél óra volt... Annyira nem kötött le a game... jobbra számítottam UT2k4 jobb szerintem most is. :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9) L. válasza bishoplogan (#5) üzenetére


L.
tag

Na ezt a trükköt majd kipróbálom :DD

(#10) feka007


feka007
nagyúr

Ha már itt vagyunk vkinek nem kell egy eredeti magyarhonban vett UT3? Még megjelenéskor vettem, de nem sokat játszottam vele, talán háromszor ha használva lett a lemez... Akinek kell jelezze pü-ben :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.