Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xlife11


xlife11
senior tag

Jó lesz ez. :K Bár az előző videó kicsit meggyőzőbb volt.

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Heheh mekkora lord of the rings hatás... :DDD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Mit is csinál egy ilyen átvezető/demó videóban a játék alapját képező motor?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) UnSkilleD válasza macilaci78 (#3) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

renderel tudod, ez valós idő

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#5) dahneey


dahneey
tag

a láva kicsit fura volt szerintem, és pörgősebb is lehetett volna. a 3.5ös demója sokkal hatásosabb volt. viszont az hogy sikerült egy gtx680nal megoldani az dícséretes, sikerült egy gtx580-nyit faragni a hardverből :D

(#6) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Tehát ami futtatta (GTX680) az FullHD-n, teljes grafikai részletességgel,
maximális szűrőkkel ment? Szóval minden maxra volt állítva? :F

(#7) Löncsi


Löncsi
őstag

Fejlesztői napló:
[link]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#8) LorD_ARmES


LorD_ARmES
tag

Az az érzésem volt közben, hogy beszól a csonváz valami ilyet:
"Ki hagyta már megint nyitva az ajtót? :((( "

Egyébként tetszetős. Anno a WOW Vanilia intro renderelve volt ilyen, ez meg realtime. Hihetetlen, mire képesek a srácok.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=LorD_ARmES

(#9) Kloden


Kloden
senior tag

Valamit nagyon elrontottak, a hópihék el sem olvadnak mikor ott kever az izzó kalapáccsal :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#10) anulu válasza LorD_ARmES (#8) üzenetére


anulu
félisten

nem Vanilia, hanem Vanilla :DDD és btw szerintem kanyarban nem volt az a renderelt movie ehhez. talán a WotLK intrója közelíti. ezzel a motorral milyen lenne már egy Ragnaros fight, omg :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Beteg a bácsi.. ég a torka...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) mickemoto


mickemoto
őstag

Az aktuális csúcskártyán megfelelően fut és akkor jól dolgoztak?Még örüljünk hogy nem sli kell hozzá.

(#13) .mf válasza RyanGiggs (#6) üzenetére


.mf
veterán

Ezen röhögtem én is, alátolják a legerősebb vasat, akkor épp elfut. De ha nincs 150k-d csak vidkarira, akkor így jártál ;]

Na jó, lehet, hogy mire kijönnek erre épülő játékok, addigra már csak felső-középkategória lesz ez a szint, s elég lesz már csak egy 100k-s videókártya is :U

Ugyan a videót (sem a cikket) most nem tudtam megnézni (céges szűrés), de az előzőtől nem voltam elájulva, sőt... A Crysis szebb volt és jobban futott. Pedig az csak egy játék volt, ahol nem a grafikus motor értékesítése, licenszelése volt a cél. Itt viszont az lenne.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#14) mefistofeles

Szerintem nagyon emlékeztetett a Diablo3 főgonoszára, főleg ahogy az a videókban megjelent...... Szép volt, látványos volt, de nem estem hanyatt tőle és ez alapján nem tudni mekkora durranás a motor.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#15) Dagidög válasza LorD_ARmES (#8) üzenetére


Dagidög
senior tag

:D
Nekem a WOW Csokoládé intro tetszett. :DDD

(#6) RyanGiggs: Valószínűleg igen, a techdemokat általában teljes pompájukban mutatják be.

(#12) mickemoto: Szerintem semmilyen panaszunk nem lehet, a grafikai részletesség mesés. Ráadásul a videó butított bitrátájú yt-os 720p, szóval ennél még jobban is néz ki valamivel.

Szerintem az egész k*rva jól néz ki, a fizika is rendben van egyetlen apróságot leszámítva: a szél szépen meglobogtatja a zászlókat, de a fáklyalángokra semmilyen hatással nincs.

(#13) .mf: Szerinted a Crysis jobban néz ki, mint a Samaritan? :Y

[ Szerkesztve ]

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki, de pár nappal ezelőtti Final Fantasy Techdemo nekem jobban tetszett. :)

Live-Die-Respawn

(#17) Manbal


Manbal
senior tag

Nem rossz. Nem kell parálni a gépigénytől, mire ezzel a motorral kijön valami, addigra már 8970-es lesz 100k alatt is :) ;] (azon meg vígan el fog szaladni)

(#18) Angel1981


Angel1981
veterán

"Az Epic bemutatta következő generációs játékmotorját, melyet egyetlen darab nVidia GTX 680 is képes megfelelő sebességgel futtatni."

Most, techdemoként.
Mire majd kijön, az aktuális csúcskártyát fogja követelni (akár kettőt is).
A programozók meg majd jönnek a szokásos szövegeikkel, hogy már miért nem elég rá a GTX 680, ami 1-2 évvel ezelőtt perfektül futtatta... :U

(#19) RyanGiggs válasza .mf (#13) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Picit mosolyogtam én is, de annyira nem pánikoltam be, mert
mire kijönnek erre a játékok, addigra már használtan lesz a GTX680-as 50k!

(#15) Dagidög : köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

(#20) AssAssynn


AssAssynn
őstag

"...egyetlen darab nVidia GTX 680 is képes megfelelő sebességgel futtatni..."

Húha, az igen, ez már eredmény...

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21) Findzs


Findzs
addikt

nekem olyan érzésem van, hogy még az ue 3-at se kaptuk meg maximálisan egy játékban sem

itt egy 2010 -es ue 3 -as vid [link]

tehát hiába mutogatják, hogy mire képes ha nem fogjuk viszontlátni játékokban :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#22) Puma K


Puma K
veterán

Engem az érdekelne, hogy ha lenézek a földre akkor látom-e a karakterem lábait, vagy a legtöbb játékban bevett semmit látom-e... ha vannak lábai és elkezdek forgolódni akkor a lábai mozognak-e vagy csak a saját tengelyem körül forgok?

Üveget/ablakot nem láttam a videóban.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23) xlife11 válasza Findzs (#21) üzenetére


xlife11
senior tag

Azért nem látsz ilyet jó ideig, mert egy több óra hosszú játéknál nem a virágokat fogják kidolgozni ;]

(#24) oriic válasza Findzs (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez az. Az ilyen bemutatóknál szerintem csak azért tudnak ilyen gyönyörű grafikát összehozni, mert nem megy el erőforrás más dologra( pl mesterséges intelligencia stb.)

Nézzétek meg, ott van a Samaritan techdemo. Jött ki olyan szép játék mostanában? :U

(#23) xlife11

Ott a pont. Bár én crysis-ban volt hogy egy fél órát nézegettem a tájat, annyira tetszett. (2. részben is)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25) xlife11 válasza oriic (#24) üzenetére


xlife11
senior tag

Ja szép volt a Crysis, bár most már nem dobom hanyatt tőle magam.Meg ugye egy techdemon könnyű villantani, hogy hű mennyi apró részlet, de egy Skyrim méretű világot pl. ilyenre megcsinálni 10+ év lenne.

(#26) huskydog17 válasza Findzs (#21) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Na igen, ebben a videóban nagyon szép a vegetáció, sajnos egy olyan játékban sem láttam szép vegetációt, amely az UE-t használta. Itt a bizonyíték, hogy ezzel a motorral is lehetne nagyon csinos növényzetet csinálni a 24 órás forgási ciklussal együtt. Egy olyan UE3 motor hajtotta játékot sem láttam eddig, ahol kiemelkedő lett volna a növényzet, vagy ahol nagyobb mennyiségben előfordul.
Azt hiszem pont ezért nem nyűgözött le ez UE4 videó, mert pont olyan jelenetet mutattak, ahol semmiféle vegetáció sincs és a nappali megvilágításból sem láthatunk sokat.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#27) Drever


Drever
csendes tag

Ez el fut 1 darab GTX 580-as on is[link] :DDD :U

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#28) kNG


kNG
senior tag

Hmm...első blikkre kicsit furcsa, rajzfilmes megjelenítés, én még abban az időben nőttem fel, amikor a grafikai ábrázolásokban volt olyan hogy élesség, nem pedig csak valami elhalványított, szét blur-ölt akármi...így is meggyőző szó sincs róla hogy nem, de inkább éreztem egy POP átvezető videójának feelingjét magamban, mintsem egy áll-leesős aztak**va feelinget, mint amit a Samaritan nézése közben éreztem...egy XIII (talán valaki tudja még miről beszélek :)) ) folytatásának tökéletes lenne ez az alap, az biztos!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#29) oriic válasza kNG (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kár hogy azt sem folytatják soha. :(

Live-Die-Respawn

(#30) Tikakukac


Tikakukac
titán

Majd ha kapunk rá játékot, akkor meglátjuk, hogyan is néz ki. Olyan kicsit Lich King+láva érzésem van a vidit látva.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31) Gergosz2 válasza Drever (#27) üzenetére


Gergosz2
veterán

gondolom arra gondolsz hogy a c2-t kihajtja egy gtx 580 max beállítássokkal.

De tech demo az más. A játékokat valamilyen szinten mindíg butítják techdemokhoz képes, sosem kapunk vissza olyan játékot aminek a grafikája egy aza egyben olyan részletes.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) banhammer


banhammer
veterán

Szép, meg jó.
Csak nem értem mi kell nézni benne.
Egyszerű laikusnak ez kb. annyit mond, mint amikor az alföldi és a német alföldi csigát az orra alá dugják és két csigát lát.

Valaki felvilágosítana, hogy mit kell látnom?
Elég ha csak fél percekre lebontja a látnivalókat, leírja az angol, magyar megnevezésüket és a techonológiát.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Egy kicsit többet vártam, de majd az első UE4-es játéknál kiderül, hogy mit is tud.

(#34) leonejoci2


leonejoci2
tag

Nah ez már nem semmi grafkó!!! :C

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#35) csenger41


csenger41
tag

Ez a grafika-mizéria mind szép és jó, de nekem két nagy problémám van ezzel:
1. Mindenki a kinézetre megy és nem a tartalomra, az innovatív játékmenetre vagy a mélyebben kidolgozott történetre. Konzolon brá, de elég sok játékot kipróbáltam és nem egyszer volt az érzésem hogy a történet csak alibizés.
2. Ezen a videón nem kell hasraesni, egy GTX 680-ból kihozni nem nagy teljesítmény. Az igazi kihívás az optimalizálni lesz ezt a motort annyira, hogy teszem azt minimum egy GTX 460-on is elfusson és ne legyenek benne olyan gusztustalan dolgok, mint amit Crysis 2-ben vagy a Skyrim-ban volt... :(((

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#36) leonejoci2 válasza csenger41 (#35) üzenetére


leonejoci2
tag

Igaz igaz....

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#37) K21_overlord


K21_overlord
tag

Nagyon impozáns. Engem az érdekelne, hogy jön e ebből ingyenes UDK verzió?
A fejlesztői napló videó alapján örömmel látom h a mára már kissé elavulóban lévő fejlesztői környezetet felhasználó barátabbá tették.

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#38) RECSKA válasza csenger41 (#35) üzenetére


RECSKA
veterán

Elfutni el fog.

De fullHD-ban, minden földi baszást ráadva azért hadd ne menjen már egy 25eFt-os videókártyán... Legalábbis ezt elvárni balgaság...

Aki full-fullban akar játszani, igenis tegyen érte. Ha pedig nem akar, vegyen konzolt.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#39) nuke7 válasza Drever (#27) üzenetére


nuke7
veterán

azért ennél az UE 3 szebb... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#40) Pug


Pug
veterán

Hát én valahogy ettől nem estem hasra. :N

(#41) grunge


grunge
addikt

ööööö...nice! :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#42) Pug válasza nuke7 (#39) üzenetére


Pug
veterán

A 3??
Ez még elírásnak is rossz. :DDD

(#43) nuke7 válasza Pug (#42) üzenetére


nuke7
veterán

nah, az újat akartam mondani :DDD :P

https://youtube.com/user/nuke7

(#44) Lézerparaszt válasza Brutális eb (#2) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem inkább Diablo 3 kiegészítő fílingje van :)

A játék az nem játék!

(#45) #65313280


#65313280
törölt tag

Azért jusson eszetekbe az is hogy UE-t nem csak játékokban használnak, hanem reklámokban, animációkban. Egy játékban sem fogunk hasonló szintű grafikát látni mert az nagyon hosszú fejlesztési időt venne igénybe (minden szőrszálat egyenként lemodellezni) ami meg nem minden szoftverfejlesztőnek éri meg.

Az új UDK-t én is várom, gondolom majd a hivatalos megjelenés után elérhető lesz.

(#46) UnSkilleD válasza K21_overlord (#37) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

gondolom először csak licenszelni lehet majd aztán pár évvel később jöhet az ingyenes is, ahogy UE3-nál is volt

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#48) Löncsi válasza #30062080 (#47) üzenetére


Löncsi
őstag

A motort elvileg csak Kepleren láttuk futni... semmi más hardverre nincs garancia, ezért lesz itt nagy kérdés a későbbiekben. PhysX amúgy UE 3.0 óta natívan a motorban van.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#49) Pug válasza #30062080 (#47) üzenetére


Pug
veterán

Physx nem fizikai motor. ;)
Pontosabban az "vót valamikó". :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.