Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Toka_


_Toka_
senior tag

Igen, amit a lécről írtál ... valszeg bizony úgy lesz! :K

(#2) mephi666 válasza _Toka_ (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

tényleg szép... mint egy szép/színes gears of war "kicsit" továbbfejlesztve... :) úgy néz ki, h tps-eknél ez a fedezékrendszer/bukfenc/stb már alap lett... fps-eknél is jó lenne valósághűségre menni... tegnap végignyomtam pár óra alatt a hl2 ep2-t... hát nem lett egy nagy szám... nem kutyafuttában mentem... szeretek körbenézni azért, de mire kezdtem belejönni, már vége is lett... meg még itt is freeman egy lebegő kamera+kéz+fegyver volt :S pár játékban azért kidolgozták a főhős karakterét tetőtől talpig... jó lenne ha alap lenne mindenhol

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Három észrevétel...az elején a fickó az árnyéka fölött fut..... 2.-a vízben futás nem ennyire aerodinamikus....harmadszor ami a legszőrnyübb nem lessz xbox-on :O

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) Prof01


Prof01
veterán

Ütős lesz az tuti! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Szépnek tényleg szép, sőt úgy tűnik hangulatos is, de csak az irányítás megint az amivel nálam elássa magát. GoW-ban még új volt jó volt, de most már nem kéne ennyire erőltetni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Gyusz


Gyusz
őstag

Ez brutálisan jól néz ki. :Y

(#7) nike_


nike_
addikt

Elena helyett már Chloe van? :)

(#8) Def26


Def26
félisten

Nah, ezzel már lehet hencegni... :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.