Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Woooaaaah. :Y
Atyám , mi jö még? Ultra Super street fighter , UltraMega street fighter , aztán Ultra Mega Super Street Fighter 4 , ja és Ultimate Ultra Street fighet iv.
pff , ráadásul kb 2 új karaktert fedeztem fel , Rolento és Elena.
A többiek voltak az előbbibe is , már nem tudom melyik részben , talán az Arcade-ban vagy Super SF IV-ben.

[ Szerkesztve ]

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Ilyen világot élünk :)
Most minden ultra lesz ,még a tévék is Uhd-k lesznek.
A 90-es években meg minden 2000 volt :D
Pl : az összes teleshopos cucc (kenyérvágó 2000) meg a fele cégnév : józsi 2000kft stb...
A játék meg ugyan olyan így első ránézésre mint az előző Street Fighter.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) james001 válasza Ateszzero (#1) üzenetére


james001
veterán

Ultra Mega Super Street Fighter 4 Alpha Beta Arcade Edition ;]
Amúgy én eddig csak a sima SF4-gyel és a SF X Tekken-el játszottam,utóbbiban benne vannak ugyanúgy ezek az "új" karakterek :U Ja és persze tonna számra vannak hozzá a DLC-k,amiknek nem sok értelmük van,max a kosztümöknek... Gondolom ehhez is lesznek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) Mister_X válasza james001 (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ultimate Ultra Super Street Fighter IV Alpha Max Arcade Edition - én nyertem ;]

DLC lesz ez amúgy?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Super Duper Duper Mine is Better Nananana Street Fighter 2xx Black Power Edition

(#6) james001 válasza Mister_X (#4) üzenetére


james001
veterán

Szombaton itt még azt írták hogy DLC lesz a SSF4AE-höz,de kijön lemezes formában is. Tehát magyarul ez az Ultra SF valójában az Arcade újracsomagolása 5 plusz karakterrel :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose voltam jó a bunyós játékokban. Egyszerűen nem értek hozzá, ezt a legújabb Mortal Kombat-tal szoktam bizonyítani. De ezt a játékot nem értem, fura az a mozgás. Lehet így élvezni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Én nagy SF fan vagyok két évtizede, de ez a rókabőr lehúzás enyhén szólva gusztustalan.

Tény és való, hogy jelenleg tényleg az SF4 a legjobb verekedős játék hardcore és haladó bunyós játékosok számára.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#9) Ateszzero válasza Sir Pocok (#8) üzenetére


Ateszzero
őstag

Maradjuk annyiban hogy a MK után. ;)

(#10) james001 válasza Ateszzero (#9) üzenetére


james001
veterán

Meghát ott a Tekken is... :U :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11) Sir Pocok válasza Ateszzero (#9) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Hát az EVO és egyéb internesőnel bajnokságok nem ezt mutatják. ;]

Mondjuk az MK-t is nagyon szeretem.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#12) Ateszzero válasza Sir Pocok (#11) üzenetére


Ateszzero
őstag

Én próbáltam nem egy -két órákra a jelenlegi generáció összes verekedős játékait , de nekem az új MK viszi magasan a pálmát.
Csakk egyéni vélemény.

(#13) Mister_X válasza james001 (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dead or Alive, Virtua Fighter, So Calibur?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) AS


AS
félisten

Moral fényévekkel jobb mint a Sf...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a jobb játék amit a pro e-sport scene elfogadott és versenyeken használ. Mint korábban írtam nem játszok bunyós játékot, de az clean tiszta, hogy amit egy WCG-n vagy nagyobb versenyen szerepeltetnek az a legjobb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) blaca83


blaca83
őstag

Mivel megjelenik PC-n is ezért a régi idők emlékére mindenképpen ki fogom próbálni ezt is! :C

Jelenleg viszont számomra is az új MK Komplete Edition a "best of" a piacon... :K :K :C :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17) #57919488 válasza .LnB (#15) üzenetére


#57919488
törölt tag

Versenyen csak 1 szempontnak kell megfelelni de az nem jelenti azt, hogy szorakozasra is az a legjobb ami a legsportszerubb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.