Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cintula187


cintula187
addikt

Az akkumulátor hatalmas. Egészen pontosan 103000 mAh,

Az tényleg hatalmas.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Jó cikk, köszi 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) TCSZ


TCSZ
senior tag

Jó átfogó cikk. Köszönöm! :C :R
Vajon a szoftver támogatása milyen lesz?
Ilyen kéne nekem kisebb kijelzővel, hogy az egy kezes használat is megoldható legyen.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4) z.z


z.z
csendes tag

Az utolsó előtti tesztképen, a behavazott autón a felirat... priceless! :C

Amígy outdoor telónak jó vételnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#5) modulus


modulus
aktív tag

Hű, egy ilyesmi telefon nagyon (!) jól jönne nekünk munkaterületen.
Leginkább a walkie-talkie funkcióra lettem figyelmes. Van még olyan készülék, ahol ez jelen van??

[ Szerkesztve ]

(#6) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Komoly akku került bele... :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) Baggins86 válasza modulus (#5) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Caterpillarokban is van. Ha jól rémlik majdnem mindegyikben volt.

(#8) roli543


roli543
őstag

A termékoldal szerint a készülék kibír 1 méter mélyen huszonnégy órát betonban. Hiánypótló képesség, sok sikert az onnan való kibányászáshoz.

Ezen nagyot nevettem 😂😂

Nagyon durva az akksi, de ilyenkor látja be az ember hogy egy átlag mobil ilyen vastagsággal élhetetlen lenne

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) modulus válasza Baggins86 (#7) üzenetére


modulus
aktív tag

Na, az már mindjárt jobban hangzik, mint egy ulefone.

(#10) kugli válasza roli543 (#8) üzenetére


kugli
aktív tag

Kíváncsi vagyok a betonállóságot hogy ellenőrizték! :)

(#11) #86973952 válasza roli543 (#8) üzenetére


#86973952
törölt tag

"Átlag mobilnál" már egy 5000 -es akksi is elég lenne arra, hogy normális felhasználást biztosítson töltő nélkül. Viszonylag normális vastagság mellett. Ez is nehezére esik a gyártóknak és kevés okostelefon van ekkora teleppel felszerelve.

------

Egész korrekt telefon pár hiányosság ellenére, amit az ár kompenzál. A kamerája sem rossz, amivel (több mint) alap szinten lehet helyszínt dokumentálni. Bár én ezt a brand -et még mindig fenntartásokkal kezelem, szoftveres támogatást se nagyon várjon az ember.

[ Szerkesztve ]

(#12) csongi válasza TCSZ (#3) üzenetére


csongi
veterán

Sajnos ezen a fronton fog elverezni.
Ebben gyengen szerepelnek a masod-harmadvonalas gyartok

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus, de batár nagy dög, és a SoC is csak so-so. Hardveresen ez még a VP9-et se tudja. Viszont az árát megéri valóban.

Várom az Xcover 5 tesztjét, még úgy 3 hónap. :)

(#14) Shooder válasza #86973952 (#11) üzenetére


Shooder
kezdő

A xiaomikban sem volt több bizodalom ------> úgy két-három évvel ezelött.
Igaz ami igaz az én telfonom gyártója (Vernee) maradt ugyanúgy c brend......

(#15) Obyboy válasza Shooder (#14) üzenetére


Obyboy
addikt

Igen 2-3 éve még nem bíztunk a Xiaomi-ban annyira mint manapság, de ugyan ez volt 4-5 éve a OnePlus-szal vagy a Honor-ral és még mehetnénk vissza az időben az első Nokiáig vagy Motoroláig. Szerintem ha egy gyártó fel akar nőni a nagyok közé akkor fel is fog. Ha pedig megelégszik a futottak még kategóriával akkor pedig ott marad.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#16) darvinya válasza modulus (#9) üzenetére


darvinya
titán

Mitől jobb CAT, mint uLeFone?
Ugyanabból gyárból jön, azaz CAT bérgyártat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17) #86973952 válasza Shooder (#14) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt aláírom, hogy mindenkinek el kell kezdenie valahol. Azt is, hogy az elmúlt 3-4 évben fejlődtek, de azért még mindig akadnak gondok a telefonok minőségével szoftveres és hardveres téren is.

Azt sem mondom, hogy egyáltalán nincs támogatás, mert volt már olyan készüléke, ami droid főverziót is ugrott, biztonsági vagy hibajavitó frissítéseket is kapott. Biztos van olyan ember, aki megelégedéssel használja a márka egy-egy termékét.

Önmagában nézve ez egy egész korrekt telefon, ami úgy tűnik jól össze lett rakva és az árcédulával sincs gond. Viszont pár hét vagy pár hónap használat után is érdemes lenne megkérdezni egy tulajdonost, hogy mennyire elégedett vele.

Természetesen senkinek nem kívánok szoftveres vagy hardveres/fizikai anomáliákat. Kijelző, akkumulátor, vagy kommunikációs gondokat.

[ Szerkesztve ]

(#18) Shooder válasza darvinya (#16) üzenetére


Shooder
kezdő

Off
A licenszelt márkanév miatt :) ( nem a szintén licenszelt cipős-bakancsos cégre gondolok )
A saját iparágán belül nem nagyon van ellenfele hirnevének...
( Komatsu ide,Liebherr amoda)
On

[ Szerkesztve ]

(#19) mizoli


mizoli
addikt

Milyen már ez a kamera? "Még szépítő funkció sincs benne."

Hogy lehetett ennyire elrontani... :D

(#20) nyisziati


nyisziati
veterán

Egyre jobbak ezek a rugged phone-ok. Kár, hogy az áruk is egyre drasztikusabban emelkedik. :(
Én legalábbis sokallok kb. 300 dollárt egy ilyenre.
Ezzel a SOC-cal kb. 100 dollár egy teló, egy nagy aksival+mindenálló házzal+egyéb szolgáltatásokkal (pl. walkie-talkie) max. 200 dollárt adnék érte.

[ Szerkesztve ]

(#21) Fred23 válasza Fred23 (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Illetve van már Armor 6 is.

(#22) F.E.K.. válasza modulus (#5) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Blackview is gyárt ilyet (a pontos típust viszont előtte érdemes ellenőrizni, például az általam használt bv9500 pro tartalmazza a külön rádiót, a 'sima' bv9500 nem. A szokásos kézi rádiókkal gond nélkül elbeszélget)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#23) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem külsőre baromira bejön. Sokkal jobban néz ki, mint a többi tucat, meg egyentelefon. Sokkal felismerhetőbb, mint egy átlag teló. Csak böszme nagy. 5-ös kijelzővel, kisebb házzal még (talán) kéne is. :)

(#24) spuros válasza z.z (#4) üzenetére


spuros
őstag

Azaz, nekem is az tűnt fel elsőnek.. :C

(#25) modulus válasza F.E.K.. (#22) üzenetére


modulus
aktív tag

Köszönöm, utána nézek ennek is.

(#26) VogelJosef


VogelJosef
újonc

Én is Blackview-et használok sima bv9500 - öt, ez előtt is ezt a márkát használtam, tényleg mindent kibírnak. Az enyémen októberi biztonsági frissítés az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Nov. 28-án megrendeltem a GearBest-től, gondoltam karácsonyra ideér.
Kellett neki pont egy hónap, mire Németországban ért EU földet.
Onnan pár nap alatt itt volt Magyarországon.
Innen kicsit kalandos lett a telefon útja:
járt a Nemzetközi Posta Kicserelő Központban 2019.01.02-án,
majd a Bp. 3.sz. csomagkézbesítő bázison,
majd az Országos Logisztikai Központban,
majd 2019.01.04-én újra a Nemzetközi Posta Kicserelő Központban.
Mivel állítólag hibás volt a címzés, ezért visszaküldték a feladónak :W :W :W
Írtam is a GB-nek, hogy WTF, akik azt írták, hogy vagy visszaadják az árát vagy 10$ ellenében újra küldenek egy másikat. Fizettem 10$-t :(( És most várok... várok... várok...
Hát nem hogy karácsonyra nem ért ide de annak is örülnék ha húsvétra megérkezne ... :((( :((( :(((
Persze ez nem a telefon hibája, hanem az olvasni sem tudó kedves Magyar Posta "érdeme"...

ui.: a címmel semmi gondnak nem szabadna lennie, hiszen már sokadjára rendelek tőlük és eddig mindig megjött mindenem...

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#28) Smiro válasza nyisziati (#20) üzenetére


Smiro
senior tag

Ja, csak ott, ahol dollárral fizetnek, ez nem tétel. Egy amcsi építőmunkás vs honi építőipari melós kezében képzelj el például egy ilyet... mondjuk az utóbbihoz kell is képzelőerő :D Szóval ilyesmit nem ide gyártanak. Szerintem.

De a cikk/teszt - szokás szerint korrekt.

(#29) nyisziati válasza Smiro (#28) üzenetére


nyisziati
veterán

Pedig szerintem meg pont ide (meg a csóróbbaknak) gyártják. Legalábbis a feedback-ek közt kb. 70 %-ban Afrikától Délkelet-Ázsián át Oroszországig vannak a legtöbben, van még kb. 25 %-nyi európai meg néhány amcsi.

(#30) akaido válasza z.z (#4) üzenetére


akaido
addikt

A "g" pontot hiába is keresed...a képen....
Amúgy a telefon kifejezetten szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#31) nyivus


nyivus
újonc

Egy román gyártmányú ( :D vagyis Kínában készült), komplikált elnevezésű iHunt Titan P11000 PRO telefonom van, alapban egy Blackview. Külsőre és felszereltségben nagyon hasonlít az uleFone Armor 3-ra, ugyanazzal az Octa-Core MediaTek MT6763 Helio P23 rendszerchippel van ellátva, az akkuja 11000 mAh-es. Nincs IP68/IP69K besorolása, a kamerák 13/16 MP-sek, 72 grammal könnyebb az uleFonnál, nincs NFC, stb. Egy hónapja használom, eddig semmi negatívat nem tapasztaltam. Teljesen leszoktat arról, hogy a töltésre gondoljak. Elég intenzív használattal (wifi, GPS, internet, böngészés, 10-15 app folytonos használata, stb.) 7 nap alatt ér el 20%-os töltöttségre. Nem volt türelmem lemeríteni, 20%-nál mindig feltöltöttem. Én kb. 70 ezer ft-ért vettem, jelenleg kb 100 ezerért kapható Romániában.

[ Szerkesztve ]

(#32) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ezt a 18:9-es kijelzőt nem értem... Minek ide?? Feleslegesen hosszú csak.
És a biztonsági csomag újra visszatér.. Ja, nem. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Tetszik a telefon, csak kicsit túl nagy.
Az ilyen telefonokba miért nem teszik bele az OLED-et?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34) Parallaxis válasza FireFox1996 (#33) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az ilyen telefonokba miért nem teszik bele az OLED-et?

Mert az sérülékenyebb.. Aki látott már egy kis ütődéstől előjött lila csíkot a kijelzőjén, az tudja ezt :)

Egyébként ha már IPS, akkor egy ilyen cuccnál trans reflective kijelzőt használnék..

(#35) Matada2.3 válasza #86973952 (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Osztom ezt a véleményt és fel is csillant a reménysugár, hogy a gyártók is kezdik észrevenni ezt az igényt. Elég csak megnézni a Samsung M20-at, ami január végén fog megjelenni indiában 5000mAh-s aksival.

Finn the human

(#36) schottgun


schottgun
tag

Sziasztok,

Szerintetek van a kijelző körül egy mm vagy valamivel kisebb gumiperem?
Ahogy látom felül alul magasabb a gumírozás mint a kijelző.
Azért érdekelne, hogy ha képernyővel lefelé van eléri-e az asztalt a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#37) AliceWake válasza schottgun (#36) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Végig van perem, plusz a hangszórók, amik vastagabbak.

Non omnis moriar.

(#38) bigmafa


bigmafa
tag

Létezik olyan autó amin belül nem működik a walkie talkie? Az a fél méter hatótáv gyanús.

(#39) Polarstar válasza bigmafa (#38) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Halló jobb első ülés!! Én látom önt! Ön hall engem?? :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#40) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Nem rossz az Armor 3, de én a Blackview tesóját vettem, mert az olcsóbb volt, és a vezetéknélküli töltést is tudja, igaz kicsit kisebb az akkuja (így is kibír 3 napot :)) )

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#41) lugoka válasza #86973952 (#17) üzenetére


lugoka
csendes tag

Hát nekem csak egy Armor van tőlük, de a kijelző ötletszerűen változtatja a fényerőt, az egyik előlapi gomb 2 hónap után kiesett egy leejtés után, teljesen random újraindul vagy lefagy, vagy mindkettő, a gumik körbe leváltak... A bluetooth folyamatosan szakadozik, de legalább vissza is csatlakozik. Nagyon meg fogom gondolni, hogy veszek-e megint ulefonet... :U

(#42) csongi válasza lugoka (#41) üzenetére


csongi
veterán

Le is tudod ezeket fotozni, es megosztani a forumozokkal?

(#43) józsi9995


józsi9995
tag

Már kezdett tetszeni mikor megláttam ezt a tesztet:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=104&v=ICvEMxMAKAo

Hogy törhet egy gorilla glass 5-ös ennyitől ennyire össze?

(#44) #86973952 válasza józsi9995 (#43) üzenetére


#86973952
törölt tag

Úgy, hogy a GG sosem volt strapa üveg. Mellesleg nem mindegy, hogy milyen kialakításba kerül bele. Főleg ilyen típusú telefonoknál. Mennyire van süllyesztve az üveg, hogy vezeti el a "ház" a fizikai behatást...stb.

(#45) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Jó lenne, ha lenne rendes szoftveres támogatás folyamatosan, legalább egy darabig. :B

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#46) lugoka válasza csongi (#42) üzenetére


lugoka
csendes tag

Persze. Parancsolj.

https://kepkuldes.com/image/vkagV
https://kepkuldes.com/image/vkVuZ
https://kepkuldes.com/image/vkdpm
https://kepkuldes.com/image/vk5fe

(#47) csongi válasza lugoka (#46) üzenetére


csongi
veterán

Köszi!
Elég gatyán néz ki :)
Nem kaphatott valami olaj oldószeres löttyöt?
WD40 vagy brigéciól pl?

(#48) lugoka válasza csongi (#47) üzenetére


lugoka
csendes tag

Egyszer leesett kb 1 méterről sóderba. Akkor lazult ki a gomb, ami utána ki is szakadt. A gumi valószínűleg a hidraulika olajos kézzel fogdosást nem bírta. Pedig mindig le lett mosva. Majd meglátjuk megéri-e feltámasztani. Addig jó így is.

[ Szerkesztve ]

(#49) #86973952 válasza Matada2.3 (#35) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én ezért használok Note8 mellett olyan telefont, amivel túlélem a napot. Illetve nem csak egy napot... Sajnos általában még mindig lemondásokkal jár a nagyobb telep, mert ahol nagyobb akksi van, ott általában más hiányzik. Teljesítmény és/vagy kamera, egyebek.

----------

Ilyen strapa telefonoknál is szerintem érdemesebb inkább többet költeni. Minőségibb készüléket venni. Vagy számoljon az ember azzal, hogy a csábító ajánlat ellenére sanszos, hogy lesznek hibák/problémák a használat során.

[ Szerkesztve ]

(#50) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

A walkie talkie funkció kapcsán megjegyezném, hogy annak a hazai (és EU-s) változata amit szabadon lehet használni (PMR446-nak hívják hivatalosan) csak a 446 MHz-et, a max 0.5W-os teljesítményt és a fix antennát tartalmazza, ami ennél több (mint a 3T) annak használatához (adáshoz) hivatalosan már rádióamatőr engedély kell. Esetleg ezt nem ártana megemlíteni a cikk kapcsolódó részében a teljesebb képhez ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.