Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) babkukta


babkukta
senior tag

Ügyes! Én becsülöm az olyan embereket, akik az ilyen elektronikai kütyüket maguk tudják "megtákolni", megcsinálni. Bevallom, én is ilyen vagyok :DDD A családban van 4 laptop, + 2 asztali gép. Mindnek én vagyok az úgymond rendszergazdája. Bármi gond van vmelyikkel, kapom a telefont. Nekem is van pasztám, bár a minősége nem a legjobbakkal vetekszik, bőven megfelel. Kitakarítani kb fél évente szoktam a gépeket, a pasztát sokszor még nem használtam, de kb 1-1,5 év az asztali gép esetében (gamer).
Szerintem jól csináltad! Mindig benne van a sérülés a pakliban, ha nincs útmutató hozzá, hogyan is kell szétszedni. Én pl az Acer laptopom törtem majdnem el, fogalmam nem volt, hogy kell szétszedni. Aztán youtube-on láttam erről videót (vagyis kerestem), és így sikerült. Tehát mielőtt vki nekiáll laptopot szétszedni, javaslom, h keresgéljen előtte, ne sötéten kezdjen neki szétszedni részekre. Itt persze nem egy alsó burkolat levételére gondolok, hanem ami a cikkben is volt, kivenni az alaplapot stb.

Üdvözlettel, Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.