Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) benedekco válasza 0P1 (#33) üzenetére


benedekco
addikt

Igen, otthoni vonalasnak nekem is megfelelne. De jól érzem hogy míg én komolyan beszélek míg te meg ironikusan mondod?
Nekem régi telóm van és tök jól vagyok vele. Sőt tök jól meglennék egy mostani eresztéssel ha tudna annyit mint a régi Nokia 1200-am de röhej hogy azt se tudják.
Meg mondom mi kellene a népnek másod telefonnak, nagy akksi (nagyobb mint ami ezekben van) hogy lehessen akkupakknak használni. Alap programok mint, időzítő, lámpa, naptár emlékeztetővel, ébresztő, stopper, számológép, átváltó. Bluetooth headset-re. Valami jó kis e-papír kijelző az alacsony fogyasztás végett.
Ezen felül a drágább buta telefon modellekbe 4G hogy Wi-Fi modemként lehessen használni. Valami alap lehetőség email-ek olvasására. Zene lejátszási lehetőség, valami picsányi kamera, dokumentációra ha hirtelen valamit meg kell örökíteni, baleset van, valami iratról kell másolat és kint van az ember terepen, akármi.

Illetve nem dzsunka fos minőség ami a semmitől lefagy hetente egyszer, amit nem hallanak a túloldalon, amit nem halassz a vevő oldalon, ami dobálja a térerőt, amiben működik a rádió ha már van benne az opció.
És ugye ez nem űrtechnológia, hanem 10 éve még meglévő alap tulajdonságok voltak.
Nem lenne egy halott koncepció, csak nem hozna 1000% hasznot, csak maximum 100-at. Amúgy ha egy régi modellt újra elővennének a fiók mélyéből akkor azzal előrébb lenne mindenki mint ezzel az eresztéssel, csak sajnos ilyen nem lesz. Marad a dzsunka mtk.

re: vhw
Igen ez a fő baj hogy ha elő is akarnának venni valamit, ahhoz gyár köllene (vagy sok zseton), az meg nincs.
Bár lehet fel tudnák venni a kapcsot valami chip gyártóval és leadni nekik az eredeti terveket ami alapján lehetne termelni?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.