Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Szerintem ez borzalmas.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) XuChi válasza Xaels (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Nem csak Te gondolod így. Mobiltelefonra még azt mondom ok, de ezt PC, PS4, XBOX-ra, kiadni ebben a formában :W:W:W

Lehet én vagyok már túl öreg, de ez az ideodapattogás, rohanokmintahülye, játékmenet nálam azonnal instant kuka kategóriába van.

Gyerekként is utáltam a Sonic "rohanós" játékmenetét. Mi értelme ennek a 2 perc alatt kiszaladok a pályáról, jöhet a következő pálya ----> végigrohanok 2 perc alatt jöhet a kövi pálya :W:W:W ??

(#3) b. válasza Xaels (#1) üzenetére


b.
félisten

Mi borzalmas benne?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) oriic válasza b. (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem egyedül az audio, meg a minőség nem tetszik, de ezzel nem lehet mit csinálni, streamből kivágott részletet kaptunk csak. Maga a játék szerintem egész jónak tűnik.

Live-Die-Respawn

(#5) dabadab válasza XuChi (#2) üzenetére


dabadab
titán

"Lehet én vagyok már túl öreg, de ez az ideodapattogás, rohanokmintahülye, játékmenet nálam azonnal instant kuka kategóriába van."

Akkor ez nem neked készült: a Sonic mindig is a sebességről szólt.

"Mi értelme ennek a 2 perc alatt kiszaladok a pályáról, jöhet a következő pálya ----> végigrohanok 2 perc alatt jöhet a kövi pálya :W:W:W ??"

Érdekességképpen: a Super Mario Brosban (ami egy hagyományos, belassult platformer) nagy átlagban kb. 25-30 másodperc alatt lehet végigérni egy pályán.

DRM is theft

(#6) b. válasza oriic (#4) üzenetére


b.
félisten

Igen szerintem is jó lesz , igazi 3D Sonic. Nekem bejön. Azt megértem, ha valakinek a stílus nem tetszik, de az más téma. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Xaels válasza b. (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Hogy kb. semmi nyoma az ide-oda repkedés mellett a platformerségnek. Gyors meg minden, de ez a koncepció nagyon nem tetszik, maradok szerintem a Crashnél, a Ratchet&Clank-nél és a Raymannél(itt megjegyezném örülnék egy R2 remakenek ahol sztori is van).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) b. válasza Xaels (#7) üzenetére


b.
félisten

Nem tudom játszottál e anno a Sonic Adventure-val Dreamcasten, ( aztán jött egyéb platformokra is később) ez arra hajaz és az ízig vérig igazi Sonic játék volt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Xaels válasza b. (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Dreamcastem soha nem volt. Voltak különféle konzoljaim a PC mellett, de az kimaradt. Annak idején amikor még idézőjeles harc volt Mario és Sonic között akkoriban a sünt jobban bírtam. 2D-ben ragadtam, pár éve valamelyik 3D-st próbáltam de nem jött be és szerintem nem áll neki jól.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) woros


woros
őstag

A Sonic Mania-t jobban várom mint ezt és nekem a 2D-s Sonicok mindig is jobban tetszettek. Nagyon Mario és Sonic rajongó vagyok amúgy. :) Egyedül a Sonic Adventures DX-et és a Sonic Heroes-t vittem végig ami 3D-s volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.