Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

De imádtam ezt anno. Volt hozzá joy-om is (ha nem keverem valamivel, tényleg rég volt :D). :Y

[ Szerkesztve ]

(#2) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

imádtam! anno unokaöcsémmel osztott képernyőn toltuk a 15"-os CRT monitoron :C

(#3) haxiboy


haxiboy
veterán

PS4-en már jó ideje elérhető egy kicsit felújított változat. A Phantom Menace játékot is szerettem a sok bug ellenére, na meg a szörnyű grafika ellenére is.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) Gery9112 válasza haxiboy (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Annak a Tatooine pályáját... nagyon utáltam.. 3 nap volt mire végigvittem, 0 angol tudás és 200 mentés kellett hozzá.

A Racer pedig Nintendo 64-en eszméletlen volt és a Rogue Squadron is. Imádtam. :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) oriic válasza haxiboy (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Star Wars Racer Revenge-re gondolsz? Az elvileg ennek a folytatása, egy 2002-es PS2-es játék ami PS2 Classic-ként elérhető PS4-re is.

Live-Die-Respawn

(#6) kikikirly válasza Gery9112 (#4) üzenetére


kikikirly
senior tag

Rogue Squadron tényleg király volt.Kár hogy 2. és 3. rész csak arra a hülye Nintendo gamecube-ra jelent meg.Anno valamelyik hiperbe játszottam a második rész demójával míg szüleim vásároltak, halálcsillagos pálya eszméletlen volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) ShiTmano


ShiTmano
aktív tag

Sziasztok! Előrebocsátom nem szoktam játszani (már 44éves vagyok), de anno ez a játék nagy kedvencem volt. Szeretném megvásárolni és lenne ezzel kapcsolatban néhány (láma)kérdésem.
1. Hogyan működik a vásárlás? beteszem a kosárba->kifizetem és utána vhogy le tudom tölteni(gondolom)
2. Ha letöltöttem akkor ki kell írni CD/DVD-re vagy meg kell mountolni(Daemonnal), vagy hogyan tudom működésre bírni?
3. Ha később gépet cserélek akkor gond nélkül fel tudom oda is telepíteni vagy ez csak egy installt enged?

Válaszokat előre is köszönöm! :R És sorry a kezdő kérdésekért, kb 15éve nem játszom.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#8) dabadab válasza ShiTmano (#7) üzenetére


dabadab
titán

Kb: megveszed, letöltöd az installer.exe-t, futattod, ott a játék. Ha másik gépre kell, akkor oda átmásold az installert vagy újra letöltöd a GOG-ról.

Mivel a GOG-on elvből csak és kizárólag másolásvédelem nélküli játékokat tesznek fel, emiatt nem lesznek gondjaid.

DRM is theft

(#9) thesound válasza ShiTmano (#7) üzenetére


thesound
őstag

1. Pontosan így
2. Nem kell kiírni. Vagy egy install file-t kapsz, letöldöd és telepíted vagy a gog galaxy kliens elintézi neked
3. A gog.com accountodhoz lesz rendelve a játék, onnan (vagy a gog kliensből) bármennyiszer lehet telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#10) Pete55555 válasza dabadab (#8) üzenetére


Pete55555
addikt

Mivel a GOG-on elvből csak és kizárólag másolásvédelem nélküli játékokat tesznek fel, emiatt nem lesznek gondjaid.
Ezt nem is tudtam... Még a végén megveszem, és nem a virágboltival tolom... :U ;]

Imádtam ezt a játékot anno amúgy, bár csak a demo volt meg a tatooine pályával.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#11) ShiTmano válasza dabadab (#8) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#9) thesound Neked is!

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#12) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Épp ma emlegettük öcsémmel a játékot, meg a Baljós árnyakat is. Ált sulisok voltunk ekkor :( Uhh bammeg, de elrepült majdnem 20 év :(

HELLAFLUSH: 14-es CRT-n nyomtuk Cyrix procival :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) Puma K


Puma K
veterán

"... játszható modern rendszereken is. (Windows 7,8.1,10)"

Ezt hogy sikerült megoldaniuk?
Kaptak támogatást a kiadótól-készítőktől?

Az utolsó rendszer amin még tudtam játszani a játékkal az anno a Windows Vista volt. Minden ettől újabb OS-en megjelenítési problémákba ütköztem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Huh basszus..mennyit jatszottam enis ezzel :C lehet meg van a hetvegi moka targya :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#15) mepet


mepet
addikt

Minden idők egyik legszórakoztatóbb "autós" játéka.

(#16) szupermacs válasza Gery9112 (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

A Rancoros harc... :W Imádtam! :C

(#17) Gery9112 válasza szupermacs (#16) üzenetére


Gery9112
őstag

Megtaláltam!!! mennyire elcseszett egy rész volt. :O

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#18) szupermacs válasza Gery9112 (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Erre gondoltam, de így visszanézve ez nem is Rancor. Rosszul emlékeztem. De gyűlöltem ezt. A Coruscantos rész és a Naboo a végén jó volt Maul ellen.

(#19) Gery9112 válasza szupermacs (#18) üzenetére


Gery9112
őstag

Fura ez a rész teljesen kimaradt. :Y Nem emlékeztem rá de köszi, jó kis retro élmény visszanézni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#20) szupermacs válasza Gery9112 (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Most a Maul bossharcot is megnéztem. Na az is idegörlő volt. Szívesen megnézném egy remastered címként normális mozgással és harcmechanikával (persze a következő két filmet is belevéve). Fura, hogy a Klónok Támadása Klónok Háborúja csak egy harcijárgányos játékot kapott, a Sithek Bosszúja meg meg se jelent PC-re. De ahogy elnézem nem csak az nem jelent meg.

(#21) HELLAFLUSH: VII-VIII kimaradhatna.

[ Szerkesztve ]

(#21) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

a legjobb az lenne ha csinálnának egy nagy single player játékot a film történetéről I-VIII-ig (kb mint a LEGO széria), szerintem nagy durranás lenne..az SW fanoknak végre beteljesülne a vágyuk :K

(#22) Pete55555 válasza HELLAFLUSH (#21) üzenetére


Pete55555
addikt

...Szeretem leracsniztatni...

(#23) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Hogy én ezt mennyit toltam anno. Bámulatos sebességérzete volt.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#24) ShiTmano


ShiTmano
aktív tag

Hát srácok. Megvettem és sehol sincs olyan, hogy Download vagy Install. :F :O Mutatja az oldalon, hogy van egy játékom, de semmit sem tudok csinálni vele. Tiszta ideg vagyok. Tudna vki segíteni.

Print screent nem tudom, hogy lehet ide beilleszteni.

Úgy néz ki megoldódott. De ilyen f@szul megoldani vmit. Kacifántos módon lehet csak letölteni. :W

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#25) ShiTmano


ShiTmano
aktív tag

GOG Galaxyval próbáltam, nem sikerült. A honlapon meg simán ment. Mérgemben megvettem a Rogue Squadront is. :)

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#26) Puma K válasza Pete55555 (#22) üzenetére


Puma K
veterán

Urstn :Y

Megláttam ezt a képet és majdnem leborultam a székről :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27) szupermacs válasza ShiTmano (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Jó játékot hozzá!

(#28) SityiSXT válasza ShiTmano (#25) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Galaxys telepítéssel mi volt a gond? Ha azt használod, akkor a felhőbe is menti a játékállásodat.

(#29) haxiboy válasza Gery9112 (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Nekem pont az volt a kedvencem, nagy pálya, sok felfedeznivalóval, teljesen beleéltem magam a dologba.
Tény hogy technikai megvalósításban nem volt annyira otthon az egész játék, és sok sok mentést, néha cheatet kellett felhasználni (iamobivan stb) hogy túl lehessen jutni. A legszebb az volt hogy a karakterek életét a mentés külön tárolta így a legközelebbi alkalommal amikor adott karakterrel kellett menni ha sérült a karakter alacsonyabb életről kezdtél.

(#5) oriic: Nekem nem tűnt folytatásnak mint inkább rebootnak.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#30) szupermacs válasza haxiboy (#29) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor nem csak én csaltam. Így már nem érzem magam sz@rul. :D

(#31) haxiboy válasza szupermacs (#30) üzenetére


haxiboy
veterán

Emellett volt még hatalmas kedvenc, és gyakorlatilag egy időben toltam a Hitman első részével.
A Hoteles pálya...hmmm...legjobb

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#32) szupermacs válasza haxiboy (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

Budapest, nem csoda! :D

(#33) ShiTmano válasza SityiSXT (#28) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Csak annyi, hogy ott se downloadot sem installt gombot nem találtam. Ha meg rányomtam a játékra akkor kivitt oda ahol vettem, a leírásához. :F De mint írtam láma vagyok, szóval vhogyan biztos működik. A honlapról simán le tudtam tölteni. Mondjuk játszani azóta sem volt időm. :O

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#34) SityiSXT válasza ShiTmano (#33) üzenetére


SityiSXT
őstag

Felül ott van a Library fül, arra kattintva kikeresheted az adott játékot, és ott lesz az Install / Play gomb.

(#35) ShiTmano válasza SityiSXT (#34) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Köszönöm! Már megoldottam honlapról.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#36) SityiSXT válasza ShiTmano (#35) üzenetére


SityiSXT
őstag

Olvastam, csak úgy nincs felhős mentés - emiatt gondoltam, hogy megpróbálok segíteni.

(#37) ShiTmano válasza SityiSXT (#36) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Ok, lehet akkor megpróbálkozom a Galaxyval. :R

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#38) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Star Wars Episode I: Racer lives again in Unreal Engine 4 – and you can play a demo :C :C :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.