Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) leeate válasza Allien (#47) üzenetére


leeate
senior tag

Azt a célkeresztet akár hiszed, akár nem, a MediaMarktban láttam mindegyik gép keresőjén át! Jó, lehet, hogy van benne műanyag is, de én semmiképp nem ajánlanám, hogy leejtsd a tükrös gépedet, ha csak nem akarsz újat venni.

"Te eddig semmit se olvastál a dslr-ről, ergo foggalmad sincs, miről írsz! Egy kompakt, az igen, valszeg nagyrészt műanyag. Képet visszanézni??? Miért NE lehetne (ha nem élőképről beszélsz, hanem arról, hogy az elkészített képet megnézem a hátsó LCD-n)?"
Dehogynem olvastam. de amit olvastam, az nem tetszett. Hogy lehetne már? Az egy tükörszerkezet, nem elektronika.

"Ahhoz, hogy ki tudd tartani a gépet, mert az LCD-t bámulod, fényerő kell, pontosabban FÉNY. Egy relative sötét szobában esélyed sincs normális képet készítened egy kompakttal (menj el egy múzeumba), az esetek nagy részében, főleg ha jól eltartod magadtól."
Miért, nincs az LCD-nek fényereje? :D

Ami a kreativitást illeti, eddig is, emberek milliói lazán megvoltak élőkép nélkül. A gép az alkotás max 10%-a nagyrészt az embertől függ egy kép."
Bla bla. Akkor már fényképezőgép se kéne, hiszen csak az embertől függ minden. Én meg akarom csinálni az évszázad képét. Csiribi csiribumm!

Nincs olyan, hogy belépőszint. Mert van, aki már bent van, van, aki még nincs.

Remélem a soron következő években tovább halad a fejlesztés, és a tükröket végleg száműzik oda, ahova valójában valók: a fürdőszobába! Én pedig addig megyek fényképezni a szuper kompaktommal.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.