Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szegény designernek egyensúly-zavara lehetett, mert elég fura helyen van a touchpad. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) tupacamaru válasza lezso6 (#1) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem jó helyen van, pont a billentyűzet közepén. :B Ha nem számoljuk a num-padot mellette. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3) rudi


rudi
nagyúr

El sem hiszem, az MSI végre módosított egy kicsit azon a szerencsétlen numpados kiosztáson! Itt úgy látom, mintha rendes méretű kurzorgombok lennének. Megyek, megcsípetem magam valakivel, hátha csak álmodom :DDD

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) zsolt501 válasza lezso6 (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem is elsőre a tapi pad elhelyezése tünt fel. :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) X@b3e


X@b3e
addikt

Teljesen korrekt ez a kis noti, még játszogatni is lehetne vele

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#6) (Darkwood) válasza lezso6 (#1) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nekem is így helyezkedik el a Gateway notebook-omon. Először nekem is szokatlan volt, de most már az volna a szokatlan, ha középen volna.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Ha valaki jobb kézzel tapicskolja a padot, akkor szerintem nagyon is jó helyen van.
Balkezeseknek már annyira nem előnyös.

///

(#10) pulzarkod válasza lezso6 (#1) üzenetére


pulzarkod
csendes tag

Igen :)

(#11) (Darkwood) válasza pulzarkod (#10) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez szép volt! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) helkis válasza rudi (#3) üzenetére


helkis
addikt

tényleg és még az " í " -is a helyén van! :R
régebbi modellekhez vajon elérhető ez a bill? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#13) Bibby


Bibby
addikt

És mégis mi az a mozi-üzemmód? :U :F (Sejtem a választ, hogy vakítás, csak érdekelne a hivatalos megfogalmazás)

Ελευθερια η θανατος

(#14) lezso6 válasza (Darkwood) (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De akkor miért nem a jobb oldalra tették, mint ahogy desktop-nál van az egér? Vagy ez balkezes notebook? ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) shteer válasza Bibby (#13) üzenetére


shteer
titán

16:9

..szerintem jónak tűnik

(#16) Bibby válasza shteer (#15) üzenetére


Bibby
addikt

:F 16:9-es képarányú a kijelzője. Akkor mit is csinál a gomb?

Ελευθερια η θανατος

(#17) (Darkwood) válasza lezso6 (#14) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Én este, amikor nem akarok az egérrel kattogni, akkor nekem nagyon jól jön, hogy baloldalt van, mert így jobb kézzel csúsztatom az egeret ballal pedig "kattogok", így elég halk. Egyébként jogos a kérdésed!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#18) Siera


Siera
senior tag

tapipad elég gagyi,nem vagyok balkezes :DDD

(#19) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Tök jól rákattantatok erre a touchpad elhelyezés dologra, holott már kb két évvel ezelőtti külön num pados MSI notinál is így volt az elhelyezés (és azóta is) (pl1, pl2 stb.). Azaz a tapipad a numerikus rész nélküli billentyűzet alatt van középen. Ha ténylegesen középen lenne, akkor gépelésnél pont beletenyerelnénk...

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#20) eM'82


eM'82
addikt

engem az ára érdekelne... (globalgame szerint: 680 € körül már van európában de én találtam meg egyelőre listákban...)

Kíváncsi lennék, hogy pontosan milyen Core 2 Duo processzorral érkezik...

"Movie mode: The quality on screen will be more detailed, the richness in sound and the bass as well as Dolby® sound will be activated, providing the finest sensory of the theaters. "

[ Szerkesztve ]

(#21) Bibby válasza eM'82 (#20) üzenetére


Bibby
addikt

Na az ilyen szövegektől tudok a falra mászni... mi az hogy részletesebb lesz a kijelző képe? Nagyobb felbontásra vált vagy mi? (a natívnál? :W )
A hangja gondolom milyen dolby lehet, moziszerű mi... És ezt ráadásul egy külön gombbal éri el. Minek? Miért nem ilyen jó alapból? :Y

Tudom hogy a marketingre általában figyelni sem kell, de hogy rápasszíroznak egy gombot, és a pistike még el is hiszik hogy szebb lesz a kép ha megnyomja...atyám. :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#22) X@b3e válasza Bibby (#21) üzenetére


X@b3e
addikt

Az Asus monitoroknál is van a Splendid technológia, dinamikus fény és színkezeléssel, gondolom előre letárolnak egy profilt a kép és hangbeállításokra (hangnál sem mindegy ám hogy pl filmet nézel, vagy zenét hallgatsz) és ezt hívhatod elő. Mindezt megcsinálhatod magad is, csak akkor egyesével kell több dolgot beállítgatni, így meg nem. Nem hülyeség ez, mondjuk azért pluszban nem fizetnék érte

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#23) bigor


bigor
csendes tag

Centrino Core 2 Duo CPU ezt találtam az adatlapon. Az áráról sehol semmi....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.