Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) AMD Power válasza #16820480 (#350) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig a Nokia ha akar akkor tud jó telefont gyártani. Most pont abba az időszakban van szerintem amikor tud/akar.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#352) #16820480 válasza AMD Power (#351) üzenetére


#16820480
törölt tag

persze, nem is kétlem. ezért is vettem a jelenlegi telefonomat, és ezért sem tudok tőle megválni, pedig már majdnem elszántam magam.
az a baj, hogy a user interface-ük elavult, unalmas. és ezen 10 feature pack sem segít, újra kéne gondolni az egészet a kor szellemében... talán a S60 touch.

(#353) logmater


logmater
csendes tag

Új Walkman mobil! :DD :DD :DD
Olvasd el: http://www.mobilport.hu/index.php?r=13175
A szerencsétlen hírközlőt egyáltalán nem zavarja, hogy a Sony nem gyárt évek óta mobilt. Megaztán a szerző el sem olvasta a saját maga által megadott forrást! Ha elolvasta volna észlelte volna, hogy ez NEM MOBIL! Hanem egy Sony multimédia lejátszó...
Reméljük ilyesmi itt nem fordulhat elő!
(Lehet, hogy a Mobilportal időközben eltávolította a félrevezető hírét?)

[ Szerkesztve ]

(#354) AMD Power válasza logmater (#353) üzenetére


AMD Power
titán

Jó ez csak nem nekünk készült.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#355) joey04


joey04
titán

P1 utód féleségről semmi hír? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#356) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

(#357) joey04 válasza HardSanyeee (#356) üzenetére


joey04
titán

szerintem ez kamu.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#358) HardSanyeee válasza joey04 (#357) üzenetére


HardSanyeee
őstag

erre csak azt tom mondani hogy meglássuk :D

(#359) logmater


logmater
csendes tag

A seria írta:
Vége az Xperia bűvöletnek? Egyre több helyen olvassuk, hogy az Xperia 2008. évi megjelentetését elhalasztja a Sony Ericsson, és legkorábban csak 2009. első negyedév közepére kerülhet a boltokba.
Sajnos mutatkoztak eddig is gyanús körülmények. A bejelentés túl korainak tűnt ahhoz képest, hogy a IV. negyedévre igérte a cég. Aztán ... lehet, hogy nem sokan figyeltek fel rá - kivéve az egyik legjobb orosz mobilsite-ot - arra a két apró részletre ami a WMC 2008 kiállításon volt tapasztalható... arra ugyanis, hogy az X1 a Microsoft-tól "kölcsönkapott" 6.1 operációs rendszeren kívül semmit nem futtatott..., holott az X1-re több alkalmazás-licencet is lekötött a Sony Ericsson, no meg arra, hogy nem egyformák a demódarabok! (Az oroszok a kiállítás helyszínén kétféle processzort találtak az X1-ben. Más volt a Microsoft standján és más a SE standján... (Már megint a KGB?) Végül az egyik svéd oldalon pedig kerek-perec megjelent a hír, hogy az X1 a kiállítás demója ellenére nem a WiMo (WM) 6.1-es kiadásával érkezik majd a piacra, hanem a 6.5-tel. Igenám! A 6.1 hivatalosan 2008. április elsején debütál, és a Microsoft még mindig nem nyilatkozott egyértelműen: lesz-e 6.5, vagy 2007. elejére kiadják a 7.0 verziót! Szóval összekutyulódtak az eddig fixnek tekintett információk rendesen. Így már két irányból is érzékelhetők a problémák. Egyrész az operációs rendszer körüli zavarok, másrészt a processzorbeszerzés zavarai...
Mondhatnánk, hogy nem baj, legalább addig lesz időnk összerakosgatni rá a zsebpénzünket, de sajnos összességében ettől többről van szó.
Az eddigi információk viszonylag megbízható forrásokból származnak. De mit kezdjünk azzal a legfrissebb pletykával, hogy mégiscsak lesz 2008. III.-IV. negyedéve tájékán egy Xperia-féleség (nevezzük egyelőre Xperia-Light-nak). Azaz majdnem olyan, de mégsem ugyanolyan, és pláne nem ugyanolyan hardveres képességű mint amit a kiállításon megismerhettünk...
Az eddigiek után már csak egy dolog biztos, az, hogy az Xperia beszédtéma lesz az egész évben!

(#360) AMD Power válasza logmater (#359) üzenetére


AMD Power
titán

Én erről inkább az SE-t fogom megkérdezni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#361) logmater


logmater
csendes tag

A www.SEria.hu Írja ma:
"Megérkezett egy alsó kategóriás újdonság. T303 az ő neve, 128 x160 pixeles kijelzővel, 1,3 Megapixeles kamerával. Ma hivatalos nyilatkozat is megerősítette a T303 létét, amellett, hogy a T303 minden adata megtekinthető ma reggeltől a cég hivatalos oldalán!. "A T303 a "T" vonal elegáns, kiváló anyagok felhasználásával épített, és mégis olcsó darabja a mai naptól" - nyilatkozta Lykke Tarsbol a Sony Ericsson tervezőrészlegének vezetője. "A fém és króm design alapján a prémimumkategória érzetet keltő kivitel tartalmaz a kamera mellett FM rádiót, Bluetooth kapcsolatot is biztosít, és mindezek mellett a zenehallgatáshoz a beépített TrackID szoftver is rendelkezésre áll. A T303 dobozában a vásárlók az IDC-22 jelű telefontokot is megtalálják." - folytatódik a hivatalos bejelentés. A tervezőrészleg vezetője szerint a T303 2008. közepén kerülhet a boltokba. A T303 különlegessége, hogy a low-end kategóriában 8 GB beépített memóriával rendelkezik!
Nézd meg a T303 hivatalos oldalát! ITT!"
A hivatalos link: [link]

(#362) logmater


logmater
csendes tag

Ez igaz lehet? Tényleg lehetne a So905ics-t használni Magyarországon?
A seria-n megjelent egy hír, hogy igen. [link]
Valaki fogja majd árulni itt nálunk?

(#363) blueMerle válasza logmater (#361) üzenetére


blueMerle
veterán

Ja, 8 GB beépített memoria, hogyne. 8 Mb!!!!!
MEGAbyte nem Gb. Enyhén szólva is komoly kulonbség :D

(#364) logmater válasza blueMerle (#363) üzenetére


logmater
csendes tag

Igen. Bocsi én írtam el. (8 MB helyett 8 GB-ot) Veled ilyesmi nem fordul elő?

(#365) blueMerle válasza logmater (#364) üzenetére


blueMerle
veterán

Juj de felkaptad a vizet. De igen, elofordul hogy tévedek, nem haraptam le a fejed, csak szóltam, még egy smileyt is odaraktam. :U Bocs, ha tudom hogy ennyire érzékeny vagy lelkileg, esküszöm nem szólok. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#366) logmater válasza blueMerle (#365) üzenetére


logmater
csendes tag

No problem, én tartozok mea culpaval, én írtam el.
De nem ez a lényeg hanem amit fentebb kérdeztem. Van-e hír arról, hogy a SO905ics-t akarja-e árulni valamelyik cég nálunk.

[ Szerkesztve ]

(#367) blueMerle válasza logmater (#366) üzenetére


blueMerle
veterán

100% hogy itt nem lesz forgalmazva.

(#368) nemma


nemma
addikt

Csak nekem újdonság, vagy ti sem láttatok még árlistát az újabb modellekről?
Mert itt van :)

(#369) badacsony válasza nemma (#368) üzenetére


badacsony
őstag

Kicsit túlőtték az árakat, főleg a C902-ét és a G900-ét. Meg olyan, hogy C902i és C702i nem is létezik.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#370) badacsony


badacsony
őstag

Paris a láthatáron!
[link]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#371) joey04 válasza badacsony (#370) üzenetére


joey04
titán

nyami...

lehet hogy a kép csalóka de a kijelző lehetett volna nagyobb is szerintem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#372) Apollyon válasza badacsony (#370) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hmmm csúszkás telefon... Ahhoz képest nem is rossz.
Érintőgombok?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#373) badacsony válasza joey04 (#371) üzenetére


badacsony
őstag

2,8" minimum. És nem QVGA.

@Iscariah: Nagyon úgy fest. :)

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#374) joey04 válasza badacsony (#373) üzenetére


joey04
titán

jah akkor keverem. azt hittem Paris az iPhone féle stílus lesz 3-3.5ös kijelzővel. ha ez nem az akkor ok. ha pedig végre elfelejtik a qvga felbontást akkor meg külön öröm.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#375) badacsony válasza joey04 (#374) üzenetére


badacsony
őstag

Igen, mondtak ilyesmit, hogy Paris lesz az iPhone-verő - kezelőfelületre értve, mert más téren nem nehéz az Apple cuccánál jobbnak lenni -, de az UIQ 3.3 még kevés ehhez (4.0 lesz az).
Már X1 is WVGA, VGA-nál rosszabb nem lehet. :K

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#376) AMD Power válasza badacsony (#370) üzenetére


AMD Power
titán

Jöhetne már. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#377) badacsony


badacsony
őstag

Új clamshell Z780:

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#378) badacsony


badacsony
őstag

Achtung, Achtung!

:D

Be- és be nem jelentett SE modellek várható megjelenési dátumai: [link].

Szeptemberben 4 high-end telefonra számíthatunk!

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#379) AMD Power válasza badacsony (#378) üzenetére


AMD Power
titán

Én a W350i várom nagyin. Élőben is nagyon bejött. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#380) AMD Power


AMD Power
titán

Japán SE SO906i. :R




Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#381) joey04 válasza AMD Power (#380) üzenetére


joey04
titán

hát igen... :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#382) Viktor0610 válasza AMD Power (#380) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azon gondolkodom, hogy mennyi lehet ezeknek a készülékeknek a készenléti ideje.
Oké, hogy szuper a kijelző, meg az egyéb paraméterek, na de a készenlét? :U

Samsung Galaxy A54

(#383) badacsony


badacsony
őstag

W750i

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#384) HardSanyeee válasza badacsony (#383) üzenetére


HardSanyeee
őstag

ne legyen már W750 :D a W800-á moddingolt K750-t szokás így hívni XD

(#385) AMD Power válasza Viktor0610 (#382) üzenetére


AMD Power
titán

Kerestem de nem találtam semmit erről.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#386) badacsony


badacsony
őstag

Sony Ericsson confirmed, that next announcement will be on the 17th June.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#387) HardSanyeee válasza badacsony (#386) üzenetére


HardSanyeee
őstag

én leginkább egy W960i utódnak örülnék, elég gáz hogy csak 2 okos Walkman létezik :(

(#388) badacsony válasza HardSanyeee (#387) üzenetére


badacsony
őstag

Eljön annak is az ideje. Asszem olyasmi lesz, mint ezek.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#389) joey04


joey04
titán

Cybershot-Slider
• 8 Megapixel mit AF* (Optischer Zoom unwahrscheinlich - aber nicht unmöglich)
• Xenon-Blitz
• 2,4" QVGA-Display* (Größe und Auflösung nicht 100% sicher)
• HSDPA
• HSUPA
• A-GPS
• WLAN
• TV/Out
• Bluetooth 2.1

• C903
• C905

Ebből mennyi lehet igaz?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#390) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Mi ez a Bluetooth 2.1? Volt már ilyen számozású bluetooth-vevő másik készülékben?

/\/0zb3/27

(#391) badacsony válasza joey04 (#389) üzenetére


badacsony
őstag

Shiho. Szintén ilyen specifikációkat hallottam. Meglátjuk, mi valósul meg belőle. A kamera felbontása 7 v. 8 Mpxl.
A C905 szép név lenne. :)

--Nozbert--:
A BT 2.0 továbbfejlesztett változata. Nem, még nem használták sehol mobilban.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#392) badacsony válasza badacsony (#391) üzenetére


badacsony
őstag

No, aszongyák, Shiho candybar 8 MP lesz.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#393) AMD Power válasza joey04 (#389) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon durva lenne. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#394) Thom!


Thom!
veterán

én úgy tudom 8MP és slider format

(#395) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

nem mind1 h slider vagy candybar? :D 8 Mpixel és kész :) de ha már itt tartunk: ha valóban C903 vagy C905 lesz a neve akkor az slider lesz új modelszámozás alapján... remélem ennek (netán ezeknek) nem oan fos lesz kamerájuk mint az 5 Mpixeleseknek :U

(#396) spedyboy válasza Chelseafan (#24) üzenetére


spedyboy
senior tag

szépnek tünik!
mikor jön?
üdv

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#397) badacsony válasza Thom! (#394) üzenetére


badacsony
őstag

slider
A mai napig én is így tudtam, de ez változott.

HardSanyeee: C903 vagy C905
Ha tényleg candybar, akkor nem.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#398) AMD Power válasza HardSanyeee (#395) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem mind1 csak jó optika legyen benne. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#399) badacsony


badacsony
őstag

Sony Ericsson’s Press Invite

Here’s the English press invite for the next product announcement...

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#400) badacsony


badacsony
őstag

Low-end telefon:

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.