Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Atlantis válasza AMD Power (#50) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, azért nekem azzal sincs bajom. Szerintem amire egy mobil fotózást tekintve való, arra bőven jó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#52) joey04 válasza Atlantis (#51) üzenetére


joey04
titán

őszinte leszek: én abba már belenyugodtam hogy minőségileg ilyen.legyen, ennyit tud.de az hogy a piros autó a képen rózsaszín meg egyéb árnyalatokat vesz fel... az sok. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) AMD Power válasza Atlantis (#51) üzenetére


AMD Power
titán

Ez is igaz mondjuk. A telefonok nem fényképesére valóak. Bár még 2-3 éve ezt mondták a zenére is. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#54) producer


producer
csendes tag

Mit szóltok a japán telefonhoz?

AMD power: Azért egy mp3 lejátszó nem igényel annyi kutatást, mint egy fényképezőgép.

[ Szerkesztve ]

(#55) Atlantis válasza AMD Power (#53) üzenetére


Atlantis
veterán

Abban sem érik el ma sem egy külön lejátszó minőségét és szolgáltatáskínálatát.

producer: Nem semmi darab, de híváskezelő alsó gombsor elég nehezen használhatónak tűnik. Meg aztán az arányokat tekintve vagy nagyon szűk lesz a készülék, vagy pedig nagyon hosszú, ami silder kialakítás mellett nem túl jó. Elsőre azt hittem, valami érintőkijelzős darab lesz, annyira hosszúnak tűník, hogy nem gondoltam, hogy van rendes billje is. A navigörgő viszon jó ötlet, bár nem újdonság.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#56) joey04


joey04
titán

ismét csak pletykák, a forrás a seria.hu

lehet hogy PS alkotások de nekem tetszenek,kivéve az S800

K880:

K900:

S800

Z810

SO905iCS

nagy a kép ezért csak link

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) AMD Power válasza joey04 (#56) üzenetére


AMD Power
titán

K880 és a K900 elég durvák így a képek alapján. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#58) fateless válasza joey04 (#56) üzenetére


fateless
veterán

K880 és K900 egyszerre nem hiszem, hogy kijöhet, mert egymás konkurenciái lennének...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#59) AMD Power válasza fateless (#58) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor már inkább a K880. Az jobban tetszik egy picivel. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#60) HardSanyeee válasza joey04 (#56) üzenetére


HardSanyeee
őstag

ezeken eléggé látszik h PS-el készültek :(

a K880 lehetne valós mert szólnak a pletykák egy esetleges K850 javításról na de nem hinném hogy olyan látvenyelemeket kapna a Walkman mint ami a W960-ban is van :( az mondjuk igaz h nem lenne rossz :)

a K900nak már a neve is sántít... logikusan annak már többnek kéne lennie 5 Mpixelnél... (mármint így értem logikusan h: K700 - VGA, K750 - 2 Mpixel, K800 - 3.2 Mpixel, K850 - 5 Mpixel, K900 - ?? Mpixel)
na már most a K850 még a K750 v a K800 minőségét se éri el szal hülyeség lenne egy 6, esetleg 7.2 Mpixeles mobilal előrukkolni...

az S800 egyszerűen nem a Sony Ericsson formvilága :D

a Z810nál meg elég érdekes h szines a külső kijelző.. főleg ekkora méretben... a másik meg hogy alul miért vannak ott a "gombok"?? akkor lennének használhatóak ha érintőképernyős lenne a mobil, de pont egy Z szériás modellben?! és pont a külső kijelző? ez hülyeség.. K szériás mobilban bizos hamarabb lesz Symbian mint Z szériásban :D

a SO905iCS meg hivatalos azon nincs mit kételkedni :D

(#61) joey04 válasza AMD Power (#59) üzenetére


joey04
titán

Nekem is! :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) joey04


joey04
titán

Sony Ericsson beibei

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) joey04


joey04
titán

Rengeteg új készüléknév a Sony Ericsson honlapján

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#64) HardSanyeee válasza joey04 (#63) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Érdekes, de lehet valami valóságalapja hiszen Z555 W380 T280 R300 és K205 már van hivatalosan is (a legutolsó csak amerikában) és a W980ról is voltak már pletykák itt.

Február 10éig minden kiderül :)

(#65) logmater válasza HardSanyeee (#64) üzenetére


logmater
csendes tag

Azért ezek a hírek is érdekesek. Sőt. Nocsak: [link]

(#66) AMD Power válasza joey04 (#63) üzenetére


AMD Power
titán

Lesznek itt még nagy meglepetések 2008-ban. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67) Enjoy válasza AMD Power (#66) üzenetére


Enjoy
addikt

Még szép :DDD
Különben nem tudom mi lenne az SE-vel

► més que un club ◄

(#68) AMD Power válasza Enjoy (#67) üzenetére


AMD Power
titán

Az ,hogy nem 103,4 millió mobiltelefont ad majd el hanem 130 milliót. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#69) Enjoy válasza AMD Power (#68) üzenetére


Enjoy
addikt

De mit ér a 130 misi, ha a nokia, vagy samsung 2-3szorosát adják el?
De ez legyen az SE gondja :DDD

► més que un club ◄

(#70) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

nem értem miért nem bírták a kamerát is lefotózni?
katt
így mikor derül ki, hogy 5 vagy 3 mpx?

(#71) logmater válasza Dr.Anonymus (#70) üzenetére


logmater
csendes tag

Gyanúsan kínai gagyi kinézete van. A leggyengébb műanyag ház... gyanús fotózási körülmények... Hahaha! Ha valahol egy igazi újdonságot akarnak bemutatni fotón, akkor általában a lényeget szokták. Itt meg éppen a lényeg nem látható (véletlenül???). Azaz az, hogy ez egy 3 vagy 5 megapxes kamera-e...
A viszonylag megbízhatóbb híreket én erről a lapról szoktam megnézni. Ritkán közölnek hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#72) fateless válasza joey04 (#63) üzenetére


fateless
veterán

Esetleg tudsz valakit, aki a kis free videókat le is töltötte? szívesen megnézném őket, de mire én felléptem, már törölték őket.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73) joey04 válasza fateless (#72) üzenetére


joey04
titán

serián írták: "Érdekes videó van a címlapon. Néztem a helyet, ahol vannak ezek a nevek, és mindegyik videó ugyanabban a (valószínűleg indiai) környezetben készült Sőt mind ugyanaz."

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#74) badacsony


badacsony
őstag

Mit várhatunk a Sony Ericssontól 2008-ban?
Érdemes átnézni ezt a táblázatot, melyet az esato forum egyik tagja készített. ;)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#75) AMD Power válasza badacsony (#74) üzenetére


AMD Power
titán

Paris és a Shio érdekes lehet. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#76) badacsony válasza AMD Power (#75) üzenetére


badacsony
őstag

Számomra mindegyik nagyon érdekes. :) Az egyik fő problémájukat, az okostelefonok gyenge hardverét javítják és bővítik smartphone-kínálatukat, emellett persze azok szoftverét is megújítják/fejlesztik. Remélhetőleg az optikai zoom-os kamerát nem rontják el. :U
Paris (P5i) ha ilyen paraméterekkel jön, nagyon ütős lesz. G és Xperia sorozatot várom nagyon.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#77) AMD Power válasza badacsony (#76) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem az új K880-900 széria lesz a vonzó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#78) badacsony válasza AMD Power (#77) üzenetére


badacsony
őstag

Igen, lesz, mi szem-szájnak ingere. :)
Ezek után mondják majd a fikázók, hogy SE nem fejleszt! :C :P ;)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#79) #16820480 válasza badacsony (#74) üzenetére


#16820480
törölt tag

na, kíváncsi vagyok arra a Beibei-re (már csak azért is, mert másnak nem keltette fel az érdeklődését, és az utóbbi időben mind olyan telefonjaim voltak, nagy megelégedéssel). jól hangzik az a wifi, meg fejlesztett W960. remélem belekerül az EDGE is, és valami ütős jó kezelőfelületet találnak ki hozzá.
illetve jó lenne végre egy rendes jack csatlakozó, meg memóriabővítés a fix helyett, de ezek egyszerre sajnos úgysem fognak soha teljesülni.

(#80) badacsony válasza #16820480 (#79) üzenetére


badacsony
őstag

Beibei engem is nagyon érdekel.
Mobile-review szerint idén találkozhatunk 3,5 jack-el SE-okon.

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#81) joey04 válasza badacsony (#78) üzenetére


joey04
titán

így legyen! :R
csak mire megjelennek nehogy a többiek megint elhúzzanak valamivel. :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) #16820480


#16820480
törölt tag

huh, ezt a cikket majd reggel olvasom el (bár itt már most is szinte az van...) :)

örülnék nagyon annak a 3,5"-es jack-nek, meg egy memory stick pro duo kártyának (ez még kezelhető méret, nem úgy, mint a mikro kártyák), akkor pont lehetne csereberélni a PSP-vel :D

amúgy nagyon nincs kinek elhúznia a SE-tól, a Nokián kívül, de ők eleve el vannak húzva, csak az a baj, hogy tök unalmas telefonokat csinálnak... a HTC meg más vizeken evez. a többiek nem nagyon tudnak tudásban labdába rúgni. szerintem.

(#83) badacsony válasza #16820480 (#82) üzenetére


badacsony
őstag

Nem hiszem, hogy kártya téren "visszafejlődnének", inkább szerintem microsd irányba mennek.

Egyébként a G700i és G900i modellnevek egyre biztosabbnak tűnnek, Barcelonában be is mutatkozhatnak. Annyi bizonyos, hogy okostelefonok lesznek.
Z660i vagy Z770i néven a Becky kódnevű kagyló is debütálhat.

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#84) #16820480 válasza badacsony (#83) üzenetére


#16820480
törölt tag

értem én, hogy valaki kitalálta, hogy a microSD a jövő, de remélem ez is csak olyan, mint a penge-mánia. a mostnai telefonomban ilyen kártya van, és eleinte kínszenvedés volt kivenni, betenni, ráadásul csak adapterrel olvasható, olyan pici. oké, az SD kicsit nagy (érdekes, a Motorola E2-ben simán elfért, pedig nem egy hatalmas telefon), de az MS Pro Duo elég kellemes méretű, valahogy meg kéne így maradni ennél a méretnél hosszabb távon, mert a micro sajnos ha leteszem, akkor el is veszett (mint egy kontakt lencse).

mondjuk a név nekem mindegy, csak a telefon legyen jó :) ha most bejelentik talán nyárra meg is jelenik, és talán télen már lesz is olyan ára, hogy megvehető legyen. de egyelőre hetet kell aludni, hogy kiderüljön :D

(#85) joey04


joey04
titán

Én is microSD párti vagyok ma már ez a legelterjedtebb, ha váltasz nem kell majd új memkarit venni.jó lenne ez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#86) badacsony


badacsony
őstag

"Alona" - HSDPA W clamshell (illusztráció)

alona

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#87) badacsony válasza badacsony (#86) üzenetére


badacsony
őstag

Most úgy néz ki, "Madonna" kódnévre hallgat a kicsike.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#88) Ricardo válasza badacsony (#87) üzenetére


Ricardo
félisten

Így első ránézésre a Z600-hoz hasonló nyitómechanikát kapott.

(#89) AMD Power válasza badacsony (#86) üzenetére


AMD Power
titán

Ez viszont így ebben a formában elég komolyan néz ki. Persze csak becsukva. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#90) AMD Power


AMD Power
titán

Beibei



Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#91) AMD Power


AMD Power
titán

Állítólag február 10-én jön még 4 új SE.

W980: Madonna, Z770: Becky, G700: Josephine, G900: Tyra

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#92) Ricardo válasza AMD Power (#90) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem ez ugrott be [link]

(#93) AMD Power válasza Ricardo (#92) üzenetére


AMD Power
titán

Van egy kis hasonlóság.. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#94) Thom!


Thom!
veterán

K850 updatetől nincs semmi hír???

(#95) AMD Power válasza Thom! (#94) üzenetére


AMD Power
titán

K880 és a K900-ra gondolsz? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#96) Thom! válasza AMD Power (#95) üzenetére


Thom!
veterán

valamelyik?
én úgy tudom K860/880 néven debütál a frissített K850 Barcában...?

(#97) badacsony válasza AMD Power (#91) üzenetére


badacsony
őstag

Ja, ezek már elég biztosnak tűnnek. Szerintem ~6 telcsivel fognak jönni. Néhány új kiegészítő is várható.

G700i: UIQ3.2, érintőkijelző, GPS, 3G/HSDPA, 3MP kam. ledekkel
G900i: UIQ3.2, érintőkijelző, GPS, 3G/HSDPA, 5MP kam., WLAN

@Thom!
Optikai zoom-os SE bejelentése májusban várható, persze lehet, hogy előbb kijönnek vmi javítással.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#98) AMD Power válasza Thom! (#96) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem mind1 csak jöjjön. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#99) badacsony válasza AMD Power (#91) üzenetére


badacsony
őstag

Josephine és Tyra egy új sorozat részei - Compact Touch Series. Később kerül bemutatásra a fejlesztés alatt álló Beibei és Emilie a sorozat részeként, amelyek új szoftveres (Symian9.5 UIQ4.0) és hardveres platformot kapnak.

A hsz-ok nagy %-a találgatás a kiszivárgott hírmorzsákból, minden végleges dolog a katalán fővárosból 10-én.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#100) AMD Power válasza badacsony (#99) üzenetére


AMD Power
titán

Már alig várom. Remélem lesz valami nagy durranás végre... És egy időre mindenki csendben marad. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.