Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kavicssli


kavicssli
addikt

Szerintem a felső kép tuti FAKE az alsó még elgondolkoztató de jól néz ki...Csak angyon PDA beütése van

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2) AMD Power válasza kavicssli (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem egyik se tetszik.

(#3) Goose-T


Goose-T
veterán

Annyira unalmas, jellegtelen és béna mindkettő, hogy akár igaziak is lehetnek.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) Efreet


Efreet
senior tag

hát igen, egy teljesen érintőkijelzős gépnél nehéz túl sok dizájnelemet vinni az eszközre... tégla, képernyő, 1-2 gomb alul.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#5) nike_ válasza kavicssli (#1) üzenetére


nike_
addikt

A felső szerintem is.Érdekes, ha ennyi ideje lett volna lefényképezni, akkor miért homályos a kép?Miért nem tudott egy normálisat csinálni?Érdekes... :U

(#6) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Az első kép biztos, hogy nem valódi. Ez a gombsor...
A második kép sem igazán tűnik igazinak.

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szerintem az első valódi LEHET, a második fake, azok a kezelőgombok még nem szerepeltek sehol, így is van 3 féle "navicucc"-uk...

de majd meglátjuk :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) ZoZa™ válasza bolondember (#7) üzenetére


ZoZa™
senior tag

én meg pont fordítva gondolom :DDD

telefonjuk az van elég, mindenki az érintőképernyős üzleti készülékeiket várja, régóta terjed a hír az első WM-os SE gépről. Akár ilyen is lehetne.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#9) bolondember válasza ZoZa™ (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

engem az zavar, h csak egy joypad és a felvevő-letevő gombok - ennyi... Ilyen meg nem nagyon van/volt eddig...

Majd meglátjuk...

Az elsőre meg csak annyit: ha belegondolsz, a k850 képei is így kezdődtek, mindenki mondta, h "ilyen nincs", "ez túl randa, h igazi legyen", "ilyen gombok nincsenek", stb... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) orbano


orbano
félisten

most úgy szívesen fogadmék valahol arra hogy mindkettő fake. annyira egyértelmű. egyiken sem mutatkoznak meg a SE designereinek a jegyei... meg a szándékosan sötétített kép... aha persze... a felső meg eleve otromba, épeszű mérnök/designer nem teszi oda a SE feliratot, ahol azon a telefonon van.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) fateless


fateless
veterán

Sztem meg az első egy kínai SE-másolat, a második pedig a HTC által később gyártandó SE

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) AS


AS
félisten

Ujabb érdekeség:

P3i :

* Quadri-bandes, EDGE, 3G et 3G+
* Ecran tactile avec une résolution QVGA et 260K couleurs
* Symbian 9.2
* 160Mo de ROM
* Port mémoire M2
* APN de 3.2 Mégapixels

P5i :

* Quadri-bandes, EDGE, 3G et 3G+
* Ecran tactile avec une résolution VGA et 260K couleurs
* Processeur à 360Mhz
* Symbian 9.3, UIQ 3.2
* 160Mo de ROM, 128Mo de RAM
* Port mémoire M2 et MicroSD (comme sur le K850i)
* APN de 5 Mégapixels
* GPS intégré
* WiFi b/g

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Enjoy válasza AS (#12) üzenetére


Enjoy
addikt

Aligha reálisak az adatok!
Már a kínai jelek végett sem hiszem el, de az hogy P5i-P3i mellett 2007 áll..
NC

► més que un club ◄

(#14) AS válasza Enjoy (#13) üzenetére


AS
félisten

De P3 az már létezik , volt egy elado az ebayen.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) joey04 válasza Enjoy (#13) üzenetére


joey04
titán

Annyira nem lehetetlen adatok, a P5be biztos 5mp kamera lesz egyedül a vga felbontás rázós, a P3 meg szintén reálisnak tűnik aztán persze lehet hogy mind a 2 fake. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

A Symbian 9.2 nem támogatja az érintő képernyőt, és nem hiszem hogy a P3 ne azzal rendelkezne :U

(#17) bdav válasza Ricardo (#16) üzenetére


bdav
őstag

Symbian az támogatja az érintőkijelzőt, csak a Nokia S60 platform nem. UIQ ami a SunyiEricsson symbian-variánsa az érintős volt régebben is (P900 vagy mi a retek volt annak a modellszáma, ami annyira nagy durranás volt pár éve)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#18) joey04


joey04
titán

Most ezt találtam, kiváncsi vagyok mi lesz igaz belőle... :U

A list of codenames of phones that wait to be announced:

• Bella (P-Series) currently known as the P5i:

• Becky (Z-Series) will be the Z660i:

• Madonna (W-Series) could be W980i (W960i-successor)

• Deena (W-Series) don't really know what it is - maybe this walkman flip-phone

• Lai (K-Series/Cybershot) No further info available – K850i-Facelift?
I know that this facelift is going to be announced soon

• Shio (K-Series/Cybershot) No further info available

forrás: esato

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Ricardo válasza bdav (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

"Symbian az támogatja az érintőkijelzőt, csak a Nokia S60 platform nem. UIQ ami a SunyiEricsson symbian-variánsa "

Ez az Az UiO az támogatja, de a 9.2es symbian ( E51, N82 , N81,N95),az tudomásom szerint nem.
Ezért csodálkoznék ha helyesek lennének a megjelent adatok és aSe érintős telefonján Nem UIQ hanem 9.2 es Symbian lenne.

(#20) #16820480 válasza Ricardo (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

őőő, várj, szerintem rosszul tudod.
van az operációs rendszer, a kernel, ez a Symbian valaháyas verzió. a Nokia jelenleg 9.2-esnél tart, ez van az összes legújabb telefonon, ennek is az FP1-es verziója. az SE pedig 9.1-est használ még a P1i, P990i, W960 modelleken.
és van a shell, ami pedig lehet két féle Symbianra jelenleg: S60 (amit a Nokia használ, meg néhány másik gyártó, mint a Samu), és lehet UIQ (jelenleg 3-as verziónál tartanak), amit az SE főként.
az S60 (még) nem támogatja az érintőépernyőt, az UIQ meg már eleve úgy készült, hogy támogassa.

ettől függetlenül persze nem valószínű a 9.2-es Symbian ezen a telefonon, hacsak nem lépett előre a SE azóta. amúgy meg ezeket a készülékeket már egy hónapja bőven feltették kínai webshopokba, de ez semmit nem jelent, a Meizu M8 is már fent van az ilyen helyeken. szóval vagy hamisított telefonok, vagy csak "majd jön" felirattal lehetnek ott...

(#21) Ricardo válasza #16820480 (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi. Kicsit megkeveredtem :B
Hirtelen az S60-at kötöttem a 9.1, 9.2 számozáshoz az UIQ-pedig a 2.1, 3.0 számozáshoz :U

(#22) joey04


joey04
titán

és akkor vegyük mellé még a moto z8at ami Symbian 9.2 UIQ 3.1,érintőképernyő nélkül! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) joey04


joey04
titán

W350i

GSM - GPRS - EDGE
65.000 color 176*220 pixels,
1,3 Megapixels
26 internal + 512MB (M2)
Bluetooth A2DP

-----------------------------------------

New phone - W760i.
- elegant slider. Design mixed between W580i and W910i. Looks like Samsung
- platform A200
- camera 3.2 Mp. No second camera for videocalls (no 3G)
- GPS
- shake control
- stereo speakers
- available in three colours: red, black & silver

-------------------------------------------------

New phone - Z555i. Specifications:

- Non-Walkman version of W380i, sucessor of Z530i
- Screen - 176x220 pixel 262.144 color TFT
- Camera - 1.3-megapixel with 4x digital zoom
- Gesture control
- Changing themes

More info about Z555. Z555 doesn't have sensors keys as W380, but have hide external display. Design very cool, but not similar to design of the W380. There are still radio. Available in two colours: Dusted Rose & Diamond Black.

Képek is vannak

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Chelseafan válasza joey04 (#23) üzenetére


Chelseafan
csendes tag

Hmm, ez a W760 nem tűnik rossznak... :)

(#25) bolondember válasza Chelseafan (#24) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát izé, ö.

guszta kis cucc - SŐT... NAGYON guszta... (kár, h a fényérzékelőt kihagyták - vagy legalábbis úgy tűnik, mintha)

mod: elsiklottam a link felett... Mondjuk itt is tényként közlik a flipes W-mobilt...

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) Dare2Live válasza Chelseafan (#24) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

w760 nekem is teccik de a flippes még mostse hiszem el :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a 760 valóban nem rossz. Ideje valamit lépnie a gyártónak.

(#28) joey04 válasza Dare2Live (#26) üzenetére


joey04
titán

Pedigg látszik hogy a flippeshez nincs odaírva hogy a200 platform, alsókategória úgy néz ki nem kapja meg, w380 sem kapja/kapta meg.szóval én meg egyre inkább reálisnak érzem. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) bolondember válasza Ricardo (#27) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak én érzem , h le fogja váltani a W580at? :F :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30) joey04 válasza Ricardo (#27) üzenetére


joey04
titán

szép ez a 760 de még mindig nem látok semmi új dolgot...korrekt kis készülék lesz nincs vele gond de hol van már végre valami kiugró, kiemelkedő model?? :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Enjoy


Enjoy
addikt

W760 szimpatizánsok körébe én is beállok!
Nagyon tetszik! ;)

► més que un club ◄

(#32) bolondember válasza joey04 (#30) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem itt is a középkategória termeli a legtöbb hasznot.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) Dare2Live válasza joey04 (#30) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

várjuk meg a holnaputánt....

bolonde: Hát AMD/ATI is pl jelen van középkategóriában és mégse jön nekik oly irdatlanul a profit...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#34) bolondember válasza Dare2Live (#33) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ö...

mondjuk MOST van igazán jelen a középben... Majd meglátjuk nemsokára...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35) Dare2Live válasza bolondember (#34) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hát szerintem core2 óta csak középkategóriában van jelen AMD. VGAplaccon meg 8800GTX/Ultra volt a HEND és szintúgy középen volt a 2900/8800GTS. VGAnál/Procinál ne magyar szemmel nézd a középkategóriát ahol 60K már HEND.

és amíg csúcson volt amd hozta a profitot most, hogy csak középkatban van jelen....

Ennyit erröl a sztereotipiárol.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36) bolondember válasza Dare2Live (#35) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk azt se feledd, h azért IS van szarban AMD papa, mert felvásárolta az ATit - pontosabban tovább nyújtózkodott, mint a takarója ért...

De szvsz több haszon van továbbra is egy olyan cuccon, mit 15k-ból előállítanak, eladják 30k-ért, de sokszor... :F
de ez persze az én véleményem...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37) Dare2Live válasza bolondember (#36) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nézz AMD honlapon EBITet és máris nem "kenheted ATIra".

naakkor (és evvel leis zárom az OFFot):
Azon van sok haszon ha az X2-3800+t adja 80-100Kért az X2-4600+t meg 140-160Kért de meg a legocsobb 3000+t is 30-50Kért.
Sokkal kevesebb a haszon ha jön a core2 és már csak mainstreamben van jelen és a 160Ks X2-5x00+bol 110Ks majd rövid uton 50Ks majd mostanra 25Ks proci lesz. (Igaz mostmár 65nmen fut.) 3000+ot meg ugye lassan "utánaddobják".
Amíg az AMD jelen volt a HENDtöl elkezdve mindenhol sőtt HENDben ugye gyak egyeduralkodo volt addig láthatóan durván hozta a profitot. Mióta megjött core2 és HENDben nem csak mainstreamben van jelen azóta irdatlan veszteségeket szed össze.
Persze ennél sokkal összetettebb a dolog de....

Másik fontos dolog, hogy nagyon sokszor(mindig?) a HEND csorog le mainstreambe. Anno szines kijelző, kamera, mp3 lejátszó.... mostmeg AFes kamera, okosteló, gps, "zoom".... ha nem fejleszted ki korán, nem vagy az élvonalban akkor is ugyanugy ki kell fejlesztened mert már középkategóriában is elvárt alap csak neked már nem lesz meg az extraprofit a büdös drága készülékeken....

Motorola jut eszembe: penge mobiloknál elaludt picit és mi is lett ebböl a max 2évés alvásbol? SEnek már k800óta nincs nagy dobása azaz már 1éve "alszik".

szerk:_ Emlékzetem volt iylen vhol, most ide vág:
[link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38) bolondember válasza Dare2Live (#37) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

okés, nem kis igazságtartalma van a mondanivalódnak... :K

viszont ha megnézed, a mobilpiac többszereplős, mint a CPU, és ilyen áresések se teljesen szokványosak...

viszont az SE "nincs" nagy dobással vitatkoznék...

szvsz Symbian érintőképernyővel egyeduralkodó, K850 se egy kutyaütő készülék, a W-széria meg viszi a hátán a céget (de tény és való, h nem ártana összeszedniük magukat, NAGYON!), és a W910 azért ütött...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39) joey04


joey04
titán

hát ez nagyon sovány felhozatal...remélem lesz még valami az SE-től mert ha ezek lesznek az elkötkező pár hónap újdonságai részükről akkor :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) joey04


joey04
titán

Lehet hogy jön 2 új alsós SE?
T270 T280

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) joey04


joey04
titán

- 128x160 display
- GPRS
- Bluetooth
- FM radio
- Less 14 mm thick
- Similar design to the T250, but consists of two parts like the T650
- Two colors: creamy and white / silver and black
- T270 are identical T280 but the T280 has a built in camera and T270 does not

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Enjoy


Enjoy
addikt

Nem sok értelmét látom ezeknek, de ha ebből van az SE-nek nagy profitja, hát legyen, de akkor szedje meg magát annyira, h most aztán jöjjenek a multimédiás telók is ;)

► més que un club ◄

(#43) AMD Power válasza Enjoy (#42) üzenetére


AMD Power
titán

Jók ezek. Sok pénzt hoznak a konyhára minden gyártónak.

(#44) joey04


joey04
titán

ez csak spekuláció:

"A nap híre! A Sony Eicsson (újra) benyújtotta a SO905iCS teszt adatlapjait az FCC-hez! (Korábban már 2007. októberében is bejelentette szándékát az USA-ban történő forgalmazás engedélyezésére, akkor azonban még nem végleges specifikációkkal és ebben az időpontban még SO905i típusjelzéssel.)
A jóváhagyás 2008.01.18-án megtörtént az FCC részéről! A hatósági mérési eredmények adatai már megtekinthetők, a mobil belső és külső fotói ma még nem. Az adatlapok eredetijét a Fórum FCC adatbázisában is közöltük ma. A módosított típusjelzés már SO905iCS, azaz már a kamerás, mégpedig az új 5 Megapixeles SONY kamerával ellátott típus az engedélyezés tárgya... Az eredeti SO 905i külső és belső elektronikai fotóit is közöltük FCC adatbázisunkban. Ha az iCS fotói is rendelkezésünkre állnak, azokat is azonnal közöljük.
Úgy látszik, hogy a Sony Ericsson szilárdan kitart a Japánban az első negyedévben piacra kerülő típus más országokban történő megjelentetése mellett? A nagy kérdés az, hogy mikor várható mindez! Érdekes a Sony Ericsson szándéka, mert az NTTDoCoMo számára gyártott mobilok esetében nem szokta (más cégek sem!) az FCC engedélyeztetést, és a független laborteszt elvégeztetését kérni (elegendő a Japán NTTDoCoMo jóváhagyása). Ezekből a jelekből erősen arra lehet következtetni, hogy - ahogyan korábban is írtuk - a SE komolyan és egyre komolyabban foglakozik a japán mobil nemzetközi terjesztésének gondolatával. "

seria.hu

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) producer válasza joey04 (#44) üzenetére


producer
csendes tag

Itt van hozzá a link (flash).

Persze ez csak egy bemutató és csak japán nyelven.

[ Szerkesztve ]

(#46) AMD Power


AMD Power
titán

legyen 5mp de NE a K850 kamerája

Pontosan! Jó lenne ha 5MP-s lenne és nem 3.2.

(#47) Atlantis válasza AMD Power (#46) üzenetére


Atlantis
veterán

Miért? Nem jobb egy jó 3,2, mint egy kevésbé jó 5MP?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#48) AMD Power válasza Atlantis (#47) üzenetére


AMD Power
titán

Egy 5MP-s lenne a jó ami jó is. :B

(#49) Atlantis válasza AMD Power (#48) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem is értem, a k850-esét miért nem tudják már szoftveresen rendbehozni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#50) AMD Power válasza Atlantis (#49) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond. Ezt szerintem senki sem érti. :O :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.