Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Megérdemelt eredmény, jók a Samsungok.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szegények, évek óta nyereségesek valamelyik területükön

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Freiherr


Freiherr
őstag

Ilyen memóriaárak mellett nem csodálkozom.

XXX

(#4) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ha megdupláznám a filetésemet (memóriaárak) én is nyereségi rekord előtt állnék, így könnyű. :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#5) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Trollface ON:
Jól fogynak az iFone X-ek... :D
Trollface Off.

Kutatás-fejlesztés szintjén azért ott tartanak a Samsungnál, hogy több évnyi tudást be sem vallanak még... felesleges a kapkodás... :) Inkább megvesznek alkatrészeket paneleket, stb-t tőlük, mind a mobiltelefon piacon, mind pl. a televízió piacon is...

(#6) donki


donki
aktív tag

Az egy billió az pontosan mennyi? Nem egészen világos számomra, hogy ez itt milliárdot vagy ezer milliárdot jelent.

[ Szerkesztve ]

(#7) #80439296 válasza donki (#6) üzenetére


#80439296
törölt tag

Annyi bolhád legyen, amennyivel csak akarod ebből szorozni... ;]

(#8) haxiboy


haxiboy
veterán

Szép, a memória piac jól hoz nekik :DDD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) Mr President válasza donki (#6) üzenetére


Mr President
senior tag

1 billió az ezer milliárd, jelen esetben 3700 milliárd forint :)

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#10) schawo válasza donki (#6) üzenetére


schawo
titán

A billió az billió, nem Billion. A cikkíró helyesen használta.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11) #80439296 válasza Ragnar_ (#4) üzenetére


#80439296
törölt tag

Duplázd! Én nem sajnálom tőled - ha megdolgoztál érte! :K

(#12) Dr. X válasza donki (#6) üzenetére


Dr. X
aktív tag

A cikk írójának nehezére esik a linkelt sammobile hírből kiolvasni a dollár eredményt pedig oda van írva...

(#13) schawo válasza Dr. X (#12) üzenetére


schawo
titán

Miért is kellene a dollár értéket is kiírni? Se a Samsung, se mi, magyarok nem dollárban mérünk. Értem, hogy azt szoktass meg, mert általában amerikai cégről szokás ilyen jelentést hírként leadni, de ez nem amerikai cég.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) doooo válasza schawo (#13) üzenetére


doooo
veterán

Mint internacionális megacég... és mint lévén a dollár a mértékadó valuta a globalizált világban, abszolút elfogadható, sőt, szükséges abban is kiírni mindent. És biztos vagyok benne, hogy a Samsung sem csak wonban adta ki az adatokat. Az, hogy a magyar ember nem tud elkövetkeztetni, nem a külvilág hibája (fentebb az élő példa, hogy ekkora összeget elképzelni se tudnak forintban, akkor dollárban lehet könnyebb, kevesebb a számjegy). Ahogy az értéktelen forint (vagy épp a won) sem a külviág hibája. De ez már lerágott csont, minden ilyen hírnél szóba kerül és mindig minden marad a régiben.

[ Szerkesztve ]

(#15) Ragnar_ válasza #80439296 (#11) üzenetére


Ragnar_
addikt

Na igen itt a probléma. :DDD Ha azt mondanám, hogy ugyanazt tudom, mint tavaly, de dupla fizetés kellene akkor egyszerűen kirúgnának, és vennének fel mást helyettem. De ugye memória meg, ha kell akkor kell, és gondolom a többi memóriagyártó se kardoskodott túlzottan, hogy legyen megint fele a memóriák ára, ha így is megveszik.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#16) 7Heads Drago válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Relatív, hogy kinek mi a jó. És itt konkrétan nem egy termék miatt nagy a nyereség, hanem egy alkatrész (memória) dobja meg a bulit.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#17) Tidus válasza 7Heads Drago (#16) üzenetére


Tidus
addikt

Ez az alkatrész pont egy olyan termék ami mögött nagy tudás áll. A legkomolyabb gyártás technológia, a legkomolyabb gyár, és a legkomolyabb gyártósorok kellenek.
Szóval a nyereséget egy egészen komoly buli dobja meg.

(#18) mihail38 válasza Tidus (#17) üzenetére


mihail38
aktív tag

Megérdemlik, a minőséget meg kell fizetni.... :K

(#19) Dr. X válasza schawo (#13) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Azért mert a dél koreai cégeken kívül mindenkiét dollárban írják ki? Ha az olvasó dollárt lát az Applenél, Googlenél stb., akkor hogy hasonlítsa össze az eredményeket? Neked mond valamit, hogy x billió forint vagy won az eredmény? Nem. És az, hogy 10 milliárd dollár? Az már egyértelmű.

(#20) haxiboy válasza schawo (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Most még én számolgassak ide oda hogy össze tudjam hasonítani?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#21) Tidus válasza mihail38 (#18) üzenetére


Tidus
addikt

Itt erről van szó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.