Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alex91


Alex91
félisten

Na, ezt az FW-vel jol elqrtak :(! Egy 6 pin-es csatit kellett volna rarakni, akkor nem kellene az USB power...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2) MichaelSD válasza Alex91 (#1) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mondjuk ez így valóban értelmetlen, de a FW jó rajta.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3) Alex91 válasza MichaelSD (#2) üzenetére


Alex91
félisten

A G4-es Minimhez jo is lenne egy ilyen. Kicsi, csendes, es a lenyeg, hogy van FW. De sajna aramot nem vesz fel onnan, es lancolni se lehet, mert 1 FW port van. Inkabb hagytak volna le az USB-t, es tettek volna ra ket normalis FW csatit...!

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4) cizoe


cizoe
őstag

na látom elkapta a iLove a ph!-t is :)

(#5) MichaelSD válasza Alex91 (#3) üzenetére


MichaelSD
őstag

Minihez ilyen kell :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#6) Illusion1010 válasza cizoe (#4) üzenetére


Illusion1010
senior tag

De ez nem baj szerintem. Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen dizájnos holmik :)

(#7) Alex91 válasza MichaelSD (#5) üzenetére


Alex91
félisten

Nem akarok tornyot epiteni :D!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#8) vehement69 válasza cizoe (#4) üzenetére


vehement69
senior tag

hát nézd - mondjuk én elfogult vagyok ilyen téren - ez is beletartozik a számtech világába egyrészt (hála az égnek egyre nagyobb teret kap az APPLE, bár van még mit behozniuk), másrészt meg az APPLE híreknek/cikkeknek biztosan sok az olvasója.

Részemről a Vista is rendben van - most is arról írkálok, szeretem ezt is -, de azért a Mac egy másik szint.

I am cancer in your bones

(#9) próbakocka


próbakocka
senior tag

jók ezek a wd külső vinyók?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#10) Cyrin válasza próbakocka (#9) üzenetére


Cyrin
addikt

Jók. (saját tapasztalat egy WD Mybook Home, és egy Passport)

De ezzel a lényegét vesztette el ez a termék, hogy USB-t is kell csatlakoztatni a Firewire mellé. A Passportoknak az a lényege, hogy nem kell hozzájuk külön power.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.