Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Traianus


Traianus
tag

Komolyan muszáj erről minden egyes nap lehozni egy hírt? :)) Már tényleg lassan azért szurkolok, hogy ne legyen végül, mert akkor talán észbe kaptok, hogy lehet nem éri meg minden pletykát lehozni (hetente többször is)...

[ Szerkesztve ]

(#2) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Még mindig gagyin néz ki.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3) Hegasus


Hegasus
senior tag

napi bulvár. köszönjük.
legalább az apple jól fizet ezekért a "nyomjátok mindennap az apple-t" hírekért?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#4) MCGaiwer válasza Hegasus (#3) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a sajtószabadság a médiának azt jelenti, hogy nem a kormány, hanem a cégek diktálják mit írjanak...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#5) lacuspapus


lacuspapus
tag

Szerintem a mobil világnak semmilyen iphone-ra nincs szüksége, se olcsóra, se drágára...
csináljanak kompótot, vagy gyümölcslevest az almából...

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#6) BiP


BiP
nagyúr

"mely kívül polikarbonátból, belül pedig fémből készül, vagyis a műanyag hatás ellenére is kellően stabil és erős lehet. "
Én jobban örülnék egy olyannak, hogy ha már úgyis fém van benne, akkor kinézetre ne műanyag hatás legyen, hanem fém hatás. Jelen formájában kinézetre, minőségre elég bazári.
Amúgy formára, színvilágban a Nokia dizájn itt is visszaköszön :)

(#5) lacuspapus: erre nem lehet mit mondani. A mobilvilág igen sokat köszönhet az iphone-nak, akár szeretjük az apple termékeket, akár nem. De azt nem lehet elvitatni tőlük, hogy óriási hatással voltak.

[ Szerkesztve ]

(#7) O N E


O N E
tag

Nagyon gagyi a kinézete, és még tesznek a lapátra ezek az ocsmány színek

(#8) ESP23


ESP23
senior tag

Nem a legszebb tervezés.

[ Szerkesztve ]

(#9) taramta


taramta
csendes tag

Ezek sem teljesen százasok... Ha már van fém ház, minek burkolják be műanyaggal? Olcsóbb pluszban legyártatni és rászerelni a polikarbonátot, mint normálisan megmunkálni egy fémdarabot? Szvsz egy ilyen készülék kiadása után az Apple nem igazán fog prémium gyártónak számítani...
Eddig egyszer volt rövid ideig iPhone-om, egyedül a készülék minősége volt az, ami tetszett benne. Ennél még ez se lesz meg :D
Hát ha még a Pegatron fogja gyártani...

(#10) bagkri01 válasza BiP (#6) üzenetére


bagkri01
őstag

Majd levédik a színes hátlapokat és beperelik a nokiát (is) :DD

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#11) joey04


joey04
titán

Ha ilyen, vagy hasonló lesz, az valóban ocsmány. Bár ez a kép csalóka, a zacsi/fólia miatt gagyibbnak tűnik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) lacuspapus válasza BiP (#6) üzenetére


lacuspapus
tag

persze sokat köszönhetnek az apple-nek:
tömeghisztéria
pereskedés
egymásra köpködés
több milliárdos bírságok, mondvacsinált okokkal

egy szó, mint száz:
részemről, no apple

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#13) emvy válasza taramta (#9) üzenetére


emvy
nagyúr

>Olcsóbb pluszban legyártatni és rászerelni a polikarbonátot, mint normálisan megmunkálni egy fémdarabot?

Igen.

while (!sleep) sheep++;

(#14) Hegasus válasza BiP (#6) üzenetére


Hegasus
senior tag

ez a vita már milliószor lezajlott, de azért csak leírom a véleményem:
az apple egyetlen nagy ötlete az alkalmazások egy helyre gyűjtése, és egy helyről való letöltése volt (ez kellett volna a windowsnak is)... minden mást összeloptak mindenhonnan(számtalan érintőkijelzős, kamerás, op rendeszeres okosmobil volt előtte)... ajánlom figyelmedbe ezt a filmet vagy akár annak a beteg állat (film után megérted) steve jobs könyvét...
mind máig a legnagyobb profitot az itunes hozza nekik... mind ehhez hogy beinduljon a bolt kellett egy csicska divatcucc amin vásárolnak a birkák.

és most hogy még több birkától szedjenek pénzt kell egy budget divat cucc is amit majd elad a neve.
nem flame csak logikusan végiggondolt vélemény.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#15) Jason19


Jason19
senior tag

Írjuk már inkább "olcsóBB"-nak, mert szerintem a 250 helyett csak 150k még mindig K. drága egy telefonért..

[ Szerkesztve ]

(#16) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Megint egy híresztelés.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) joey04 válasza lacuspapus (#12) üzenetére


joey04
titán

Akkor nem értelek: Kattintasz. Már ezzel jót teszel a cégnek, hiszen így látják, hogy megéri a szivárogtatás, nagyobb a hype, sikeresebb lesz a termék. Ezt megfejeled azzal, hogy kommentelsz is, fokozva a hatást, megadva az esélyt a cégnek a nagyobb sikerre. Összefoglalva és csúnyán fogalmazva: szopatod magad. :D
Komolyan kezdem azt hinni, hogy nem a fanok, hanem a haterek tartják életben a hype-ot a cég körül (és közben ők vannak leginkább negatív véleménnyel a hype-ról) és így közvetve miattuk (is) tud sikeres maradni az alma.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) rudi válasza Traianus (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Meg kell adni a lovereknek és hatereknek a napi adagot és táncparkettet (vagy éppen box ringet) :) Egyébként meg uborkaszezon van, ilyenkor halálosan nehéz tartalommal megtölteni az oldal, ezért kell megírni minden apróságot. Persze, elolvasni továbbra sem kötelező ;)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) adammov


adammov
csendes tag

nem lesz olcsó iPhone. Valakik csak szórakoznak a világgal. Szerintetek nem hiányzik a Designed in California és társai felirat az iPhone alatt? Ha olcsót akarsz ott van a 4 8GB. Biztos vagyok benne, hogy ez is csak kacsa. S ha emlékeznétek, akkor az Apple sajtósa pár hónapja azt nyilatkozta, hogy NEM lesz olcsó iPhone!!!

(#20) BiP válasza Hegasus (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

(#12) lacuspapus:
Igen, van ilyen vetülete is a dolognak, ez az árnyoldala. Viszont az, hogy egy termék ennyire meg tudta ragadni a vásárlókat, erősen növelte az eladásokat. (akár más termékeknél is, a megváltozott vásárlói mentalitás miatt).
A köpködés, pereskedés része az elég undorító a cég részéről, ez igaz.

(#14) H3gam: Igen, az iphone az innen-onnan össze lett lopkodva, ez tény. Viszont mégis ők gyúrták össze, ők tették eladhatóvá, ők csináltak belőle irányzatot, ők diktálták ezzel a piacot.
Nem azt mondtam az elején sem, hogy jó-e hogy amit csinálnak, jó eszközökkel érik-e el, csak annyit, hogy hatalmas hatással voltak a mobilpiacra, és szerintem azzal, hogy a mobiltelefon ma olyan, amilyen, nagyban köszönhető az iphone-nak.
Valószínűleg apple nélkül is idővel, lassabb evolúcióval eljutottak volna ide a mobilok, lehet, hogy tök máshogy alakult volna, nem tudhatjuk.

Szóval lehet szeretni, lehet utálni az apple-t (nekem aztán édesmindegy), csak objektíve nem lehet tőlök elvitatni, hogy hatalmas hatással voltak a piacra. Ez nem vallásvita kérdése szerintem.

(#21) Rage47


Rage47
veterán

Szerintem ilyen nem lehet:D Ez rosszabbul néz ki, mint a legolcsóbb kínai androidos phone.

(#22) lacuspapus válasza joey04 (#17) üzenetére


lacuspapus
tag

elég szélsőséges vélemény.
ha a meglévő, hype-ot generáló 100 millió delikvens közül kiszűrjük a 10millió ellenzőt, még akkor is marad elég birka, akik térdre borulnak az apple bolt előtt, és sírva mesélik, hogy jobs milyen kedvesen válaszolt nekik e-mailben az iphone 4 nem létező térerő problémáját (!?!?) firtató kérdésükre.
szóval az én véleményem, még ha hozzá is járul a felhajtáshoz, nem jelenti, hogy ha kussba maradok kissebb lesz az

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#23) Hegasus válasza BiP (#20) üzenetére


Hegasus
senior tag

:R ez sajnos igaz! De mindössze azért követték, mert divat volt, és nem azért mert olyan jó... most a samesung kezd divat lenni, mert rájött hogy ez a siker kulcsa... a kopogós műanyag és a fél év után beégő kijelző már nem számít...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#24) BoC1ka válasza joey04 (#17) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Hát ha megnézzük akár az összes apple hírt az első 10 hater által íródott átlagban. Én örülök neki hogy mindennap van hír róla. Igy van mit olvasnom :)

YNWA

(#25) Leelou


Leelou
tag

Okádék...

Google Nexus 5 32GB White

(#26) HaZse


HaZse
őstag

Na megvan a napi trollkodás a droidosoktól....

Nem tudom, hogy miért bátja itt a fórumozókat, ogy az apple kiad egy elvileg olcsóbb telefont. A droid szar, fos ha nem megfelelő hw van alápakolva. De ugyanez látható, ha wp telefon van terítéken. Ott is a droidosok trollkodnak.

Ennyi erővel a samu galaxy sorozatát is lehetne szapulni, hogy szappantartó és csupa műanyag. De azt nem lehet, mert az az überkirály....

Mindenesetre én örülök, hogy az apple gondol a kisebb pénztárcájű emberekre. Lhet, hogy mikor bejön marha drága lesz, de idővel az is optimalizálódni fog, úgy, mint most az ip5. Mert azt is meg lehet venni már 150k-ért függetlenül.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#27) lacuspapus válasza HaZse (#26) üzenetére


lacuspapus
tag

még csak nem is vagyok droid használó...

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#28) zsirfecske válasza Hegasus (#3) üzenetére


zsirfecske
addikt

idióta komment!

azt kell kitenni ami érdekli az embereket. nem beszélve arról hogy a srácok a 4-5 nagy külföldi oldalról emelik át a híreket, ergo nem ők határozzák meg a választékot sem...

(#29) Blyan


Blyan
félisten

Remélem lesz... több okból.

A sznob iPhone-osok agyf@szt kapnak, mert megjelent az ócószép és oda exkluzív és jaj, az Androidosoknak lesz mit újra fikázni, az Apple meg csak nyerhet vele. :K

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30) Tikakukac válasza HaZse (#26) üzenetére


Tikakukac
titán

Attól, mert kiírod mennyi troll droidos van, még te sem leszel jobb az antifikatengertől amit oda küldesz ész nélkül.

Cikkhez: Ha eköré is tudnak imázst építeni, hajrá. De az eddigiektől ez annyira eltér, hogy nem hiszem menni fog-e ez is annyira.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31) Tomy Yayo válasza HaZse (#26) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Oh, ne aggódj, szapulják a Galaxyt is elegen. Nézd csak: AZ ÖSSZES GALAXY SZ*R. Ilyen egyszerű ez :) Remélem ezzel helyreállítottam a lelki egyensúlyodat. (Viccet félretéve, tényleg ez a véleményem. Almáról dettó. Ez a 'húdeolcsó' szifon meg igazából csak hangyányit lesz olcsóbb, viszont sokkal lesz gagyibb, mint a normál, és már azt se nézem semmibe. Azokat kéne felpofozni, akik ráaggatták ennek a cégnek a termékeire a "prémium" jelzőt, meg hogy ettől lesz valaki "menő". Semmivel sem jobbak, tartósabbak, gyorsabbak, stbstb. mint bármely más felsőkategóriás telefon. Sőt. Szerintem aki kicsit is ésszel választ, és nem csak a logóra megy, biztos talál jobb ajánlatokat.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ritka gagyin nézne ki. Ez inkább gáz lenne a cég részéről, mint előrelépés (szerintem).

(#33) p06


p06
senior tag

Hát kíváncsi leszek, hogyan oldják meg mostantól a több hardver problémát.
Vagy csak a csomagolás lesz más? Vagy a kicsi phone-nak kevesebb ideig lesz támogatása?

Mert szerintem, erre a célra amire ezt létrehozzák ott a 4-e+"S" meg lassan az 5-ős. :F

HaZse: Grat :DDD Eddig én nem láttam itt trollkodást de adtál nekik táp anyagot.

[ Szerkesztve ]

(#34) lacuspapus válasza Tomy Yayo (#31) üzenetére


lacuspapus
tag

+100000000

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#35) AS


AS
félisten

Ha ezt Steve látná forogna a sírjában... Ha ez megjelenik lerombolják a márka hírnevét...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) b4zsi- válasza Blyan (#29) üzenetére


b4zsi-
őstag

Emlékszem, hogy volt aki ki volt akadva a 4S-nél, hogy ugyanolyan mint a sima 4. Pont azért, hogy azt hiszik csak sima 4-es Iphoneja van I4S helyett :)

(#37) HaZse válasza Tomy Yayo (#31) üzenetére


HaZse
őstag

Puding próbája az evés. Majd ha kijött és tapizható, adiig várni kellene rá. Mert egy képről fikázni egy eszközt dedós. Mert itt mindenki annyira okos, hogy még a gyártó se tudja utolérni őket. :D

Szerintem meg legyen többféle apple telefon és az áltagember ne csak droid és droid között tudjon választani. Csak nézz szét és meglátod, hogy pl. egy szolgáltatónál szinte kizárólag droid telefon van. Vagy pár apple és p telefon, de ennyi. No meg a candybar telefonok.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#38) Ádám16 válasza AS (#35) üzenetére


Ádám16
addikt

3 éve megjelenik... sose fog.

(#39) Blyan válasza AS (#35) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, lerombolják, aztán a Huawei kivásárolja az ájfón üzletágat! :K

(#37) HaZse

Így van, legyen csak ócóbb ájfón. Nem árt az senkinek. Az Applenek sem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Lassan sikítani tudnék a már napi gyakoriságó olcsóájfon-hírektől.

Amúgy mondja már meg valaki, miből látszik, hogy
1. ez valódi
2. hogy telefonhátlapot látunk, nem pedig egy új iPod touch-ot?!

Nem a lényeg a fontos.

(#41) sz.balazs.95 válasza O N E (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Legalább passzol az iOS 7-hez... ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42) p06 válasza dreamdancer (#40) üzenetére


p06
senior tag

iPhone felírat? :)

De ettől függetlenül igazad lehet.

[ Szerkesztve ]

(#43) btudos válasza Blyan (#29) üzenetére


btudos
veterán

Mi legalább jól fogunk szórakozni ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44) mate317


mate317
tag

"Ha olcsót akarsz ott van a 4 8GB"
Pont ez a baj, hogy az apple-nek nincs rendes telefonja 100 körül, csak egy elavult HW-ű, akadozó (ios7), kopott formavilágú i4 120-ért. A fejlődésnek hála ezért az árért ma már gyorsabb, szebb, újabb telefont lehetne csinálni olcsóbbban, akkor meg miért ne? Pl autóknál sem a kifutó passatot árulják golf áron, hanem csinálnak egy új golfot, ami alkalmazkodik a kor követelményeihez.

amúgy itt van más fotókon is ugyanaz a hátlap:youtube

[ Szerkesztve ]

(#45) #59070464


#59070464
törölt tag

Tele a tököm az olcsó iPhone hírekkel. :)

(#46) dreamdancer válasza mate317 (#44) üzenetére


dreamdancer
őstag

De ha belerakják az "olcsóájfonba" mondjuk a 4S hardverét, az mitől lenne hirtelen olcsóbb még az i4-nél is?! És autóból is sok modellnél gyártásban tartják csökkentett áron a korábbi szériát is.

Nem a lényeg a fontos.

(#47) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az hittem ma már nem is lesz erről hír! :P

(#48) BoC1ka válasza #59070464 (#45) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Ne olvasd el, ne kattints rá és ne kommentálj hozzá ;]

Érdekes a napi nokia hírtől senkinek nincs tele a töke

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#49) p06 válasza dreamdancer (#46) üzenetére


p06
senior tag

Mert az nem a "nagy" iPhone 4, tehát nem "feláras". A hardver költség szerintem nagyon minimális, főleg úgy, hogy már használták és ismerik.

(#50) QwErTy42 válasza BoC1ka (#48) üzenetére


QwErTy42
addikt

Azért, mert az valóban hír. Az úgyis fog kinézni és nem csak egy szaros spekuláció. Másrészt ha csak egy lenne, de ez már a sokadik találgatás ebben a témában.
Kezd felettébb unalmas és bosszantó lenni.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.