Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Még mindig elképesztő. :Y

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) bazccka


bazccka
tag

Pestiesen szólva: várós

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egyszerűen brutál! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Aethel


Aethel
aktív tag

Nagyon várós!
Remélem lesz opció idővel VR támogatás is

(#5) ribizly válasza Aethel (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Csodálkoznék, ha nem lenne megjelenéskor.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Luck Dragon

Látványos !

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) rdt89


rdt89
addikt

Ez a játék brutál még mindig. Hát ki akar kimenni a házából, ha ebbe a játékba bárhová eljuthatsz? :C :DD

(#8) Chapel


Chapel
addikt

Nem tudom mi az oka, de az eddigi "Kapcsolódo cikkek helyett" "Kapcsolódó cégek" van, és üres.
Így megrázná egy adblocker? :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"az év végén megkapjuk a sorozat új epizódját. (Tippünk szerint az ünnepi időszakban, az újgenerációs konzolok érkezése környékén)"

Ha van esze a Microsoftnak, akkor nem úgy csinálja mint a GTA-t, hogy hiába jön ki pont az új konzol nyitására, még 1 évig csakazértse lehet megvenni rá. Biztos nem pörgette fel az új konzol eladásokat. :D

(#10) adamssss


adamssss
veterán

Szerintrm ez a grafika olyan szinten van hogy ha egy laikusnak mutatja meg az ember mar egyaltalan nem biztos hogy meg tudja mondani hogy eredeti vagy renderelt kep. Kivancsi leszek a gepigenyre...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11) KRoy19 válasza adamssss (#10) üzenetére


KRoy19
őstag

Ha kellő magasságban van az ember, akkor valóban brutális ahogy kinéz, de minél közelebb vagyunk a földhöz annál jobban kiütközik a részletek hiánya.

Ettől föggetlenül le a kapappal a játékkészítők előtt, mert az, hogy be lehet majd benne repülni az egész bolygót, na az nem semmi.

(#12) adamssss válasza KRoy19 (#11) üzenetére


adamssss
veterán

Szerencsére jó esetben egy repülő szimulátorban az ember jó magasan tölti az ideje nagy részét a Föld felett. ;]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13) KRoy19 válasza adamssss (#12) üzenetére


KRoy19
őstag

Persze, de azért szerintem sokszor elő fog fordulni, hogy az ember meg akar majd lesni egy-egy nagyvárost közelebbről.

(#14) hulp01 válasza adamssss (#10) üzenetére


hulp01
senior tag

A felszálló Airbus esetén nekem is ez jutott eszembe. Ha csak úgy látnám valahol ezt a képet, elsőre nem tűnne fel, hogy nem igazi fotó, csak egy kép egy játékból. Nagyon szépnek tűnik eddig.

(#15) Diokhan válasza rdt89 (#7) üzenetére


Diokhan
addikt

Én nem is nevezném ezt játéknak, mivel ez már egy komoly szimulátor. Ha jól tudom (egy barátom mondta, aki maga is "játszik" vele, valamint alfateszter az infinite flight-ban, ami ennek a mobilos megfelelője), hogy a nagy amerikában ezzel képzik a valódi pilótákat is.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16) rdt89 válasza Diokhan (#15) üzenetére


rdt89
addikt

Az azért nem rossz, bár érdekelne mennyi pénzt vitt el ennek a fejlesztése. :)

(#17) Diokhan válasza rdt89 (#16) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem itt nem számít a pénz, figyelembe véve, hogy mennyibe kerül egy pilóta jogosítvány / fő.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18) Chapel válasza Diokhan (#17) üzenetére


Chapel
addikt

Egy kis gépes jogsi meg van relatív olcsó; ha jól emlékszem pár 35-40 óra kellett plusz az elmélet. Nem milliók.
Ez is olyan dolog hogy ha valaki nem gamer pc-re költi vagy más hasonló hobbira egyáltalán nem elrugaszkodott dolog :)
Persze nem az átlag csaladfőnek van, de csak jelezni akartam, hogy mint ezt is lehet részletekben és havi 1x 2-3 óra repülés kb egy tank benzin árából megvan.

Jópár barátomnak van, tehát tapasztalatból mondom.
Ismétlem természetesen sokan nem engedhetik meg, de közel sem annyira drága mulatság mint sokan azt gondolják.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#19) Diokhan válasza Chapel (#18) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, de én most nem a kis egymotoros jogsira gondoltam, hanem utasszállítóra, hiszen a legnagyobb gépekre is ezzel képzik a pilótákat.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20) Chapel válasza Diokhan (#19) üzenetére


Chapel
addikt

Világos.
De ezzel kell kezdeni és csak arra akartam kilyukadni hogyha valakit érdekel, akkor nem elérhetetlen (teljesen).

Persze, eljutni az utasszállítóig (ismerős teherig ment, egyszerűbb és lelkileg is kevésbé megterhelő 3-4 emberért felelni mint 150ért...) és igen az biza még 10-12 éve is jó pár milla volt.
A legdrágább része a kerozin, azaz a szükséges repült órákat megfizetni. Az oktató és a vizsga kis összeg összességében ehhez képest.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.