Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

A hátlapja gondolom ennek is abból a gagyi fénye-csillogós vékony műanyagból fog készülni, amit a Samsung annyira nagyon szeret :O

(#2) Taki30 válasza blueMerle (#1) üzenetére


Taki30
tag

Az még hagyján,de a formája.Hova szélesítenek még?

(#3) B1T3


B1T3
addikt

A kijelző felbontása itt is 800x480?

(#4) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Király! Elmész nyaralni, nem kell külön ping-pong ütőt bepakolni! Lehet még tollasozni is jó lesz. ;)

(#5) tjb007 válasza B1T3 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen.

(#6) B1T3 válasza tjb007 (#5) üzenetére


B1T3
addikt

Gondoltam. Csak a forrás sem említette, és érdekelt, ha már a kijelző a hír lényege.

Hiba
Lejárt az időlimit (00:05), a hozzászólás már nem módosítható!

Néhány másodpercen múlt… :D

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szerintem túl nagy a keret a kijelző körül. Főleg alul meg felül. Vehetnék egy kicsit HTC-s re a formatervet. Máris kisebbnek hatna a készülék.
4,3" után nekem nem probléma ez sem. Azért a WVGA felbontás az már necces ide. 4,3"-on is elférne a nagyobb felbontás már.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) SL-27


SL-27
tag

Lassan meg se lehet különböztetni a készülékeket egymástól. Mindegyik ilyen nagy tepsi. Mondjuk ha Samsungot keresek, akkor már tudni fogom, hogy palacsintasütő a cél :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#9) jacis válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia. Én is pályázok egy ilyen 4,5-es telóra. Jó lenne egy HTC, de ha nem jön ki időben bevállalok egy Samut.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) havenger válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


havenger
tag

A felső rész az antennák és a kamera miatt is lehet, hogy nagyobb. A széleknél szerintem az ennél vékonyabb káva már gondot okozna (a telefont megfogva már érzékelné a széleken az érintést).
4 colnál még teljesen jó a felbontás, nem hinném hogy 4,5-nél már annyira szembetűnően rosszabb lenne. Használtam én 14 colon 640*480as felbontást :D

(#11) Cyberpunk válasza jacis (#9) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én a Vigor-ra is szívesen váltanék. Igaz akkor maradnék a jelenlegi méretnél, de ha igazak a pletykák, akkor WXGA felbontással fog jönni. Azért inkább az mint a 4,5" WVGA-val :DDD

havenger: Amíg nem kezdesz el nagyítani addig teljesen jó. Ezt én is leírom :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Tetszik a külső is és a méret is, ekkorát még el tudnék hordozni.

Forward thinking. كرر

(#13) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A külső még elmegy.De a méret...Aki egy ilyet eltud vinni magával jókora zsebe lehet...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#14) Eagl3 válasza SL-27 (#8) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért, milyen legyen... háromszög alakú?

4 magos processzor omg... ez még viccnek is rossz. Az 1ghz-es 1magos processzor az ARComban mindent tökéletesen, akadás mentesen visz, összehasonlító videók alapján akadásmentesebben fut a Sensation-nél, kérdem én, hova és mire kell ide a 4mag?
Mondjuk szvsz úgysem lesz benne, csak már a feltevés is kiveri a biztosítékot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) robertel válasza Eagl3 (#14) üzenetére


robertel
senior tag

Parasztokat vakítani jó lesz!
Aki azért kiad egy telefonért 200k-t, mert 4 magos cucc van benne, holott jelenleg a 2 magosak sincsenek kihasználva az meg is érdemli.
Nincs itt semmi másról szó, csak arról, hogy minéll gyorsabban cseréljék le az emberek a telefonjaikat, azért ez a nagy fejlesztés. (már amennyire ez fejlesztés, közben meg akadnak a rendszerek, tisztelet a kivéetlenk)
Azokat meg irigylem akik kénylemesen el tudják hordani ezt a méretet, nekem a 4" is néha sok, de még elviselhető.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#16) Cyberpunk válasza robertel (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem teljesen jó a 4,3" mondjuk úgy, hogy 5"-ig még elviselném:D Zsebemben elfér, a DHD-t akár 1 kézzel is elkezelem. Hiába aránylag nagy tenyerem van ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) tothmaxy182 válasza JR.CSé (#13) üzenetére


tothmaxy182
őstag

#12
#13
Milyen jó egymás után elolvasni a hozzászólásotokat... :C

Minden szavam magánvélemény!

(#18) robertel válasza Cyberpunk (#16) üzenetére


robertel
senior tag

Jó neked, neke mtokban már sok a nexus s, farmerban az nélkül még jól elfér.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#19) JR.CSé válasza tothmaxy182 (#17) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Hát igen:DJó kis kontraszt:)De ezért szép a világ mert mindenki különbözik:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#20) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez már tényleg batár egy állat :D :D

(#4) Godlike79 Kicsit drága ping pong ütőnek :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#21) gerbaudhu


gerbaudhu
tag

Azt figyelitek, hogy a "home gomb" lekerült a cuccról? Pedig az nagyon nagy Samsung védjegy volt egy ideje ennél a gyártónál. Vagy talán valahol, valamikor esetleg mégis "Behódoltak" az Applenek az iPhone-nal való külső hasonlóságra vonatkozó perek miatt, vagy inkább egyszerűen így fogják be az almás cég pofáját? Érdekes minden esetre! A négy maghoz (tudom, ebben nem annyi lesz) meg nem ártana már valamit fejleszteni az androidon, hogy egynél többet használjon ki belőle, a jégkrém homokboszorkány mikor jön?

[ Szerkesztve ]

(#22) callmeakos válasza gerbaudhu (#21) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

(#23) parkr válasza gerbaudhu (#21) üzenetére


parkr
őstag

az amerikai modelleken (leglábbis a szolgatóknak készülteken) eddig sem nagyon volt

a wich önmagában nem jelent semmit

[ Szerkesztve ]

(#24) BoB


BoB
veterán

Végre nincs az a hülye nagy home gomb :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#25) imisomogyi válasza B1T3 (#3) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

És ez tökéletesen elég is. A laptopom 16"-ol és 1280*800 felbontás. És gyönyörű a képe.
Persze ahhoz képest, hogy az Aréna hozta ugyanezt 3"-on. Gáz.

(#26) jacis válasza BoB (#24) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem is jó ötlet volt. Moslék volt. Ez a négy gomb sokkal jobb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) jacis


jacis
nagyúr

Basszus nagyon tetszik ez a teló.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) imisomogyi válasza jacis (#27) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Ez egy félisten!:D

(#29) jacis válasza imisomogyi (#28) üzenetére


jacis
nagyúr

Csak az a rohadt TW.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) imisomogyi válasza jacis (#29) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Hagyjad már, nem számít, ez egy telefon. Ne akarj rajta RTL-t nézni.

De am nem tudom. Nekem a 3.0 óta semmi bajom sincs vele. Sőt addig se volt, csak a rezisztív kijelzőt nem szerette.

(#31) BoB válasza jacis (#29) üzenetére


BoB
veterán

Ja, engem is a TouchWiz zavar csak.... Ezért van most is Nexus S-em :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#32) Cyberpunk válasza jacis (#29) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nagy szám egy Launcher Pro-t fel azt már meg is van a probléma oldva. Ezért is jó az Android.
Nekem az első dolgom lenne Samsung készülék esetében ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) jacis válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem szeretek bütykölni. Full gyáro HD-m és imádom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) Cyberpunk válasza jacis (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig csak egy program telepítés. Nem kell custom romot telepíteni meg CWM ilyenek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) zotyesz66


zotyesz66
őstag

nem kéne sajnos, hova nőnek ezek?

(#36) zsirfecske válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


zsirfecske
addikt

ugyanezt írtam egy korábbi cikknél, ragasztasz rá egy szoftot hátra és kész :))

(#37) kriszpontaz válasza zsirfecske (#36) üzenetére


kriszpontaz
veterán

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.