Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gproject


gproject
aktív tag

olyan, mintha edge kijelzot sugalna a kep...
..vagy akkora kava? :)

meg kep:

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#2) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Szerintem hogy itt a super VOOC, az OP6T-ben már dash charge 2 lesz ugyan ezzel a teljesítménnyel.

(#3) tixem válasza gproject (#1) üzenetére


tixem
addikt

Kapunk egy átcímkézett OP6-ot aztán jónapot :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#4) Graphics válasza gproject (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi alapján sugároz edge kijelzőt?

A második kép hamarabb egy szigetet... Szenzorszigetet... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Kasya válasza gproject (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Edge + notch sugallat...
(#4) Duliee megeloztel :D

Nagyon varom mar. Remelem lesz benne valami huha faktor.

[ Szerkesztve ]

(#6) #16820480 válasza Graphics (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem is ez jutott eszembe, hogy a két kép együtt egy képrejtvény: elsőn a távcsöves alak, a másodikon a sziget - szenzor sziget :D

Kasya: Huha az ára lesz jó eséllyel :)

[ Szerkesztve ]

(#7) s4tch válasza #16820480 (#6) üzenetére


s4tch
veterán

+ az állítólagos ötszörös zoom.

Hajlított kijelzőt meg egy másik teaser sugall: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) totgab02


totgab02
junior tag

Remelem nem kell ismet csalodnunk bar teny hogy mostanaban szeretik a gyartok hangzatos szavakkal beetetni az embereket

(#9) #16820480 válasza s4tch (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát igen, aztán nehogy úgy járjunk, mint a Lenovo bemutatón, hogy jön egy Nokia 1 rivális :))

(#10) jerry311


jerry311
nagyúr

Mi ez a szar: 1080 x 2340?
A Find 7 1440p kijelzője után ez ~1M képpontnyi visszalépés.

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez se lesz kicsi! Ilyenkor mindig eszembe jut, a Sony legalább gondol a hozzám hasonlókra, és ha vannak is hibák az oldalukon, mégiscsak őket kéne támogatnom a következő, kompakt méretű mobilom megvételével. :U

(#12) pusszycat válasza Fred23 (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem pl. kisebbségi komplexusom van egy kis telefonnal a kezemben... :D most 5.65 inch-en éldegélek de egy mix 2s vagy nex-böl jöhet akár nagyobb is. :K A súly meg nincs feltétlen arányban a mérettel. Egy nagyobb zseb meg nem kerül semmibe sem. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Fred23 válasza pusszycat (#12) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én viszont időnként hátrálni kezdek, ha egy nagyobb telót kéne kézbe vennem. Pont tegnap próbáltam ki az LG V30-at MM-ban, mert ha már ott vagyok, megnézem az összes telót, de egyszerűen rossz érzés volt. Egy batár dög, egy kényelmetlen féltégla, egy monstrum; nem szeretném vele megosztani az életem.

Az LG G6 volt a kivétel. Számomra még az is a nagyon nagy kategória, de valamiért annál azt éreztem, hogy egészen okés. Nem olyan jó persze, mint egy kompakt méretű teló, de tudnám használni, nem másznék falra tőle. Összehasonlításuk ( G6 vs V30 ) után arra lyukadtam ki, talán arról lehet szó, hogy számomra egy teló szélessége a leginkább kritikus pont, és úgy 72mm-ig még tudnék használni mobilt, de fölötte már nagyon rosszul esik, nagyon kényelmetlen.

Most A3 (2017)-et használok 135.4 x 66.2 x 7.9 mm méretekkel, és ha meg tudom oldani, ennél nagyobb telót nem is szeretnék soha.

total90: XZ2 Compact a jelenlegi kiszemeltem következő telónak, és nem nagyon zavar annyi káva, amennyit kapott, szerintem egészen oké a külleme.

[ Szerkesztve ]

(#14) total90 válasza Fred23 (#11) üzenetére


total90
veterán

XZ2 Compaktot ha kávátlanítanák és maradna a jelenlegi ház mérete, akkor az nagyon must have lenne top hardverrel.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) #16820480 válasza Fred23 (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem a Pixel 3 is jó lesz majd neked, az sem lesz szélesebb sokkal (ha egyáltalán).

(#16) haxiboy válasza gproject (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

A hajós kép alapján a noccs garantált :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) Kasya válasza haxiboy (#16) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk az Oppobol kinezem, hogy "forgathato" notchot csinal a kamera miatt.

(#18) #24536576 válasza total90 (#14) üzenetére


#24536576
törölt tag

Akksi meg majd felcsatolod a hátára, nem?

[ Szerkesztve ]

(#19) Fred23 válasza #16820480 (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az drága lesz nekem. A keretet 125k-ra lőttem be, ha nem tartom magam ehhez, és leamortizálom a telót úgy, hogy gariztatni meg nem tudom, sírhatok. :DDD

Ilyen szempontból a Samsung a favorit, az ő garijukban eddig nem csalódtam. :U Nem tudom, mi megy a Sony háza táján Xperia go óta nem volt tőlük telóm. Azt viszont nem kellett gariztatni egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

(#20) #16820480 válasza Fred23 (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, nekem egyetlen telefonom kellett javíttatni garanciában (Meizu M8, gyártási hibákkal jött ki még az első széria), pedig már volt nem kevés az évek alatt. Kicsit túlzónak érzem, hogy itthon mindenki szinte többre értékeli a telefont, mint a garanciát :N

(#21) gproject válasza Graphics (#4) üzenetére


gproject
aktív tag

a cikkben levo kep sugalja:

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#22) totgab02 válasza gproject (#21) üzenetére


totgab02
junior tag

A hajos kep megboritott😂😂 kreativ utalas a szenzor"szigetre" 😂 a tavcsoves csavo a 5x zoomra utal ez a kep meg a lekerekitett szelekre valoban :)

Teszem hozza a noccs nem fer bele a szepseg eleg tag fogalmaba meg akkor se ha alul iphome x szinten nem lenne kava de ezt egyedul a samsung lesz kepes megvalositani nekik van eleg technologiai hatteruk meg büdzséjük ehhez nem a kicsi kinaiak szerintem. De ne legyem igazam :)!

[ Szerkesztve ]

(#23) maximilian4


maximilian4
addikt

A borítóképen lévő telefont körbeölelő fénycsík is szerintem az edge képernyőt és azt mutatja, hogy széltében és hosszában is teljes képernyős lesz. Ráadásul ez lehet egy fícsör is. Mondjuk az értesítések jelzése.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#24) tixem válasza totgab02 (#22) üzenetére


tixem
addikt

A "kicsi kínaiak" jelenleg a világ harmadik legnagyobb gyártója a mobiltelefon piacon, nézz utána a BBK Electronics adatainak :)

Ha valakinek nem okoz gondot ez a technológia, akkor az ez a vállalat. Ők hozták ki az első konzumer telefont kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasóval. Én nem féltem őket.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#25) maximilian4 válasza tixem (#24) üzenetére


maximilian4
addikt

Az oppo termékpalettáján csemegézve mondjuk egy oppo f7-et figyelembe véve simán meglehet hogy nagy dobásra készülnek. A find-okkal mindig odaszúrtak a többi gyártónak, az X pedig sokat mondó.

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.