Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Patice


Patice
nagyúr

Egyet nem érthetsz velem, de nem látom hol? :D

Pont ezt írtam le, hogy mindenki tud választani. Te is azt tetted. Miért? Leírtad az indokokat nagyon jól. Meg is értem. Ha tehetem majd Én is egy Synology-ra fogok beruházni. Mert családom van, mert én is sokat dolgozom és mert én sem akarok otthon azzal szüttyögni, hogy beállítgassam. Helyette inkább a kisfiammal foglalkozom és mellette tudom használni a NAS-t. A kész, letesztelt programcsomag számomra is vonzó.

A HP Microserverrel sincs semmi bajom. Ismerem, anno majdnem én is vettem egyet, amikor 27-28 körül volt az ára (vinyók és RAM nélkül). Teljesen jó alternatíva. Ennek is megvannak az előnyei és a hátrányai ugyan úgy, mint a Synologynak.

Nem kell itt vitázni, hogy melyik jobb, mert ez a része a dolognak már szubjektív.

A hírben szereplő NAS meg szerintem egy csinos darab, örömmel látom, hogy a Synologynál olcsóbb alternatívák is vannak. Pont azért, mert ebben megkapod a NAS funkciókat, de persze nem annyit, amennyit egy Syno-ban, de mégis a hétköznapi ember számra egy polcról levehető megoldás, amit otthon csak bekapcsol, oszt megy.

Ez a nagy többségnek elég.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.