Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

kis-középvállalatoknak, irodákba tökéletesen megfelelnek.

egy predatort mondjuk elfogadnék, kíváncsi vagyok a ház belsejére :U

(#2) Peetig


Peetig
csendes tag

Az a Predator nem semmi. Egyre elborultabb a ( gémernek mondott) házak design-ja. Azért valakinek biztos tetszik... Nekem inkább a tartalma kellene :)

Compaq Armada 7400.

(#4) Markoka1993


Markoka1993
tag

A predator az durva :D De kihozom olcsóbban, gagyibb házzal :)

live gt: Markoka1993

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a Predator ritka rondára sikerült. :Y

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) devast


devast
addikt

"Természetesen a maximalistákra is gondol az Acer...........A háromcsatornás módban működő memória 6 GB kapacitású, a grafikus alrendszer pedig két darab SLI-be kötött GeForce GTS 250 kártyából épül fel."
lol ? Tegnap este még nem a g92 volt a csúcs vga(még sli-be se), és manapság már 4 giga minden új gépben befigyel... erősen fröcsög a marketingolaj :DDD

(#7) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem pedig azok, akik ezt a cikket elolvassák, mind maguknak állítják össze gépeiket, és nem vásárolnak ilyen készre szerelt csodamasinákat. :D

<-ƘƘ->

(#8) Atis707


Atis707
tag

Látom acer-ék is várják az Alien vs. Predatort ;]

(#9) rdi


rdi
veterán

5 ezer dollár ? :Y :Y

Ja bocs, az most nem is olyan sok.
60 ezer forintból kéne kihozni, akkor lehetne karácsonyi ajándék. Világválság van , vagy mi.

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#10) lorenzen válasza rdi (#9) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Vérpistikének megint álmatlan éjszakái lesznek, ha meglátja hírt az új predátorról.
A család hónapokig megint csak zsíros kenyeret fog enni zsír nélkül, mire kifizetik a részleteket.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#11) afterwhite00


afterwhite00
csendes tag

nemrossz a predator, sztem még jol is nez ki, csak nem értem hogy i7 mellé mér egy szaros GTS250es SLI-t pakolnak be,, ide minimum dukálna egy GTX295 vagy egy 285 SLI :\ meg 8giga ram és vagy 2 terra hely, a 965ee meg tökre nem éri meg mert játékra már egy c2de8600 bővenjó :DDD

hey... you! me ? no not you... ! me ? nooo... aaaaah

(#12) Sasal1ty válasza afterwhite00 (#11) üzenetére


Sasal1ty
tag

Igen , cska az a baj, hogy félreértitek az alap predatorban van a 6gb memoria és csak a 2x gts250. Felárért egészen 5ezer dodoért rakhattok bele bármit.

GTA V : Pacikuki007

(#13) Silentfrog


Silentfrog
veterán

hát elég sziplára sikerültek...

(#14) twollah


twollah
nagyúr

Eleg extravagans az Acer Aspire G - Predator haz.

(#15) Ari18


Ari18
őstag

GTS250 SLI ugyan már, ahol meg nem működik az sli, ott meg néz ki a fejéből pistike, hogy mé nem megy az 5000$-os gépén a Crysis. :O Minimum egy 4870X2 vagy GTX295. A ház meg csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#16) Ste


Ste
addikt

Egész jók, vajon a milyen gari társul hozzájuk?

(#17) aram01


aram01
nagyúr

hát én most nem estem hanyatt ezektől a "csúcs" cuccoktól

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

GTS 250 SLI :C
még mindig sok a G92

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

"A rendszer 2720 dollárért vásárolható meg"
"pedig két darab SLI-be kötött GeForce GTS 250 kártyából épül fel."
:W Gratulálok....

(#20) N4ri87


N4ri87
senior tag

Nem nagyon értem ezt a dolgot. Most akkor az eslő két konfigurációval milyen réteget is próbálnak megcélozni? Ez a két veriton ugye játékra nemnagyon használható, viszont hogy a nappaliban díszelegjen egy szép asztalon, ahhoz erősnek tartom a procit (várható árról nem is beszélve). Ez a "ragadozó" meg, hát... Szerintem a veriton otthonra is meg irodába is túl erős, Predator meg a vga miatt annyira mégsem gamer pc.
Csatlakozom az előttem szólókhoz: hülye lennék azért kész konfigot venni, mert rajta van egy csilli villi pl acer logo. Inkább össze rakom magam és valószínű nem keveset spórolnék rajta.
Üdv.: Zotya

C805

(#21) Puma K válasza D1Rect (#19) üzenetére


Puma K
veterán

De hisz mi a problémád ezzel a vadonat új fejlesztésű grafikusprocesszorral ami már 4. alkalommal mutatja meg hogy még mindig milyen űber király a maga dx10-es támogatottságával. Ráadásul tuti választás ár/teljesítményt szemelött tartóknak!

Viccet félre téve...

Ne már mi ez a szarság hogy i7 965 EE mellé ilyen tré kártya párost tesznek? Legalább akkor GTX 260 lenne egymagában vagy valami... De inkább GTX 275 kéne minimum ha már nVidia... Amúgy jobb lenne egy HD 4890 CF-be és csókolom ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22) #72042496 válasza Puma K (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

Gondolom egy (vagy több) erősebb kártyával is lehet kérni a gépet. A 965-ös processzoron meglepődtem, hiszen az mintha kifutó (kifutott?) modell lenne.

(#23) Puma K válasza #72042496 (#22) üzenetére


Puma K
veterán

Ettől minden erősebb ;] Na jó nem olyan rossz a teljesítménye de réééégiii architektúra ráadásul 4x átnevezve.

Amúgy kifutó a 965 és a 975 lesz az utódja ha minden igaz (utána kerestem de nem találtam a hírt itt PH!-n, de iponon igen: forgalomban töltött napjaik bizony már meg vannak számlálva: az egyik processzor a Core i7 940-es, míg a másik a Core i7 956 EE processzor)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24) #72042496 válasza Puma K (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

LoL, igaz egyébként, az alfa-gémernek szánt gépbe akkor is hurka ez, ha rögtön kettőt szerelnek bele.

(#25) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Acer Aspire ASM3202 - ez egés ehető lett. Valami harapósabb vga + táp-ellenőrzés, és mehet is. Az árra vagyok kíváncsi - itthon.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26) Puma K válasza #72042496 (#24) üzenetére


Puma K
veterán

Na de azért ha valaki ilyen processzorral szerelt gépet vesz ami nem kicsit jóféle akkor miért venne hozzá olyan VGA kártyát ami nem nagyon hajtja ki? Napjainkban ez kifejezetten igaz... Nem CPU limit van hanem sokkal inkább GPU és ez a GPU páros eléggé vérszegény.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27) Tifosi87


Tifosi87
csendes tag

Valami szebb házba is tehették volna őket.
Az anyaghasználat biztos jó, de így képről ezek ugyanolyan házak, mint amiket 3-4000-ért lehet venni a boltokban táp nélkül.

(#28) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Ez a Predator valami nagyon szánalmasan néz ki szerintem. :K

(#29) #72042496 válasza Puma K (#26) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jó kérdés. Maximum azt tudom elképzelni, hogy valami jámbor lelkű gémer szolidaritást vállal az nVidiával, s azért. :D
Vagy egyszerűen nem ért hozzá a vevő, csak azt látja, hogy drága és feltűnő gép. Aztán megveszi a gyereknek szülinapra.

(#30) JanR


JanR
addikt

GTS 250 SLI - no comment :U

(#31) Hebry


Hebry
senior tag

Ez a prdeator ház még mindig a kukásautót juttatja eszembe. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.