Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) margithid válasza deja vu (#38) üzenetére


margithid
veterán

Ki mondta, hogy az i5tel kell versenyeznie egy 5700-nak?
Mégegyszer mondom, cpu erő bőven elég igy is, gpu pedig oda vissza veri nem csak HD2500-ast, de a 4000-t is.
Szülőknek meg bőven elég lenne egy intel 4500 MHD is, a ful lHD videókkal az is elboldogul, más igénye nem hiszem, hogy lenne.
Ki kell ábrándítsalak, még a full HD monitorok se terjednek olyan ütemben mint kellene, külföldön se vesz mindenki 500euró/$-os monitort, szerintem az ips-es full HD monitorok amiknek most itthon kezd normalizálódni az ára.
Ne csak magadat nézd, te egy geek vagy, akit érdekelnek a legújabb dolgok, de ha egy átlag felhasználó a jővőben gépet akar összerakni, és meglátja, hogy egy 4 magos amd, nomális GPU-val 25k, akkor elgondolkodik rajta, főleg ha a fogyasztás is meglátja.
Amúgy meg ha valaki csak internetezni akar, skype-olni meg ilyesmi, akkor tényleg tök felesleges még ez a proci is, egy pentium vagy egy A4 és ennyi. Felesleges pénzkidobás szerintem.
Nekem egy B800 1.5 GHz-es celeron van a notebookomban, firefox 40 tabbal nyitva, egy virtuális xp fut, skype megy, teamviewer megy, mellette böngészek chromeban. Nem azt mondom, hogy szélsebes, de nem zavaró a sebesség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.