Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Damn, én akartam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D

Várom már nagyon, remélem olyan lesz, hogy mindenkinek elkezd töltődni az ulti, és mikor betöltődött, egy "Q" gombnyomásra kiirtod a map felét, ellenfelestül. A gyorsabb "nyer". Persze a map másik felén is életben maradna még valaki aztán 1v1. Mondjuk 2perc után, mert az óvodások figyelme hamar lankad ez köztudott tény. Az olyan igazán"blizzardos" lenne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) szupermacs válasza .LnB (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Amit leírtál egy létező játék?

(#5) .LnB válasza szupermacs (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még nem. De szerintem ilyen lenne egy Blizzard Battle Royal játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) leviske


leviske
veterán

A Blizzard tempójával számolva abban semmi meglepő nincs, ha már tervezik a folytatást, ha azt ki akarják adni 2026-ra. (Bár, ha a továbbiakban is a CSGO nyomdokain haladnak, akkor lehet, hogy tovább is marad és csak pálya és motor frissítéseket kap a játék új részek helyett.)

Mindenesetre nem teljesen értem, hogy ez a be nem jelentett projekt miért evidens, hogy egy új játékot takar. A legutóbbi (Junk&Road) trailer alapján valamennyire látszik, hogy dolgoznak a in-engine cinematic jelenetek megvalósításán. Nem lepne meg, ha ez idővel oda jutna, hogy érkezne a sztori mód.

(#3) .LnB: BR játékot biztos nem csinálnak, mert ha mindenki ugyanazzal a karakterrel indul, nem lehet elkrni a balanceot annyira, hogy a közösség egy pöcegödör tartalmával váljon egyenlővé. Bár amennyiben feltalálják azt a fajta BR módot, amiben healerek mehetnek tankok meg dps karakterek ellen, megint más a dolog fekvése. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza leviske (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként még erre gondoltam, hogy esetleg kap egy normális sztori módot maga az OV. Lehet jobban járnánk vele.

Live-Die-Respawn

(#8) Bandi995


Bandi995
aktív tag

:yawn:

(#9) Raysen623 válasza oriic (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

Amennyire sikerült szétkúrniuk a játékot az idióta balanszírozással. De ugye így jár az aki a sok kis tizenéves nyivákolására hallgat a support fórumon. Ugyanezt tették a WoT-al is. Meg lehet nézni mi történt a játékkal...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) Balazs_ válasza Raysen623 (#9) üzenetére


Balazs_
aktív tag

WoT nem amiatt lett szutyok, hogy a p2w elemek megnőttek a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#11) Raysen623 válasza Balazs_ (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem. Az ilyen jellegűdolgokat már a végén lépték meg, és csak rosszabb lett a játék.
Eleve az volt a fő ocsmányság, amikor a drága pénzért vett prémium tankokat tetszés szerint lenerfelték. Azt követte az un. balanszolás, ahol az orosz tankok egyre inkább OP jellegűek lettek. A komoly játékosok zöme ekkor hagyta ott a játékot. A prémium lőszer engedélyezése T1-től szabadon már csak pofon a szarnak, de az is rontotta a játékélményt és rossz játékpolitika volt.
Tizenévesek még puffogtatnak vele, de komoly meccseket már nem tudsz menni.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) sTERNI


sTERNI
senior tag

Még ha battle royale is lesz, tuti belecsempésznek valahova egy kiskocsit, amit tologathat/kísérgethet mindenki
a térképen. Legalábbis eddig úgy tűnt annál magasabb fokú élvezetet szerintük nem nyújthat semmi.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#13) Novver


Novver
senior tag

Talán.. egyszer.. megélem.. és bejelentik azt a k.rva World of Starcraft-ot :)

Life is a game... The game is my life!

(#14) saen válasza oriic (#7) üzenetére


saen
veterán

Sztori módot többször kérték már a hivatalos fórumokon, anno az a válasz jött rá, hogy bár szeretnének ilyet csinálni, nagyon messze vannak tőle. A technikai hátterét én nem értem, de arra hivatkoztak, hogy a játékhoz teljesen új motor készült és nagyon sok minden nincs meg benne ahhoz, hogy egy rendes PVE-t tudjanak csinálni. A halloween event volt ennek egy alapja, de hogy ez mire elég az passz. Ügye még az uprising is elég alap valami volt.
Szóval ha ilyen jön, akkor még nagyon messze vagyunk a megjelenéstől, persze dolgozhatnak rajta.

(#15) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Overwatch/StarCraft:

- Zerg and Terran faction
- Objective based Gameplay
- Base building
- wehicles
- 4 class / faction
- photoreal graphics
- F2P
- never :D

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.