Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zitta


Zitta
őstag

Már csak egy normális óra kellene, korrekt üzemidővel és kevésbé gagyi kinézettel. (Pl Moto 360 3rd gen)

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#2) moleculez válasza Zitta (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Sajnos Google még mindig csak tapogatózik a viselhető eszközök piacán, miközben az Apple kisajátította azt. Azért sajnos, mert a verseny, a nyomás csak jót tenne mindenkinek, főleg nekünk usereknek.
(Elégedett Apple Watch tulaj)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) tibcsitube


tibcsitube
csendes tag

Az 1.5->2.0-ra váltásnál nem éreztek rá a lényegre, de az utolsó frissítés igen jól sikerült szerintem, talán most jó irányba halad a fejlesztés és sűrűbben is jönnek az új verziók. Én bizakodom.

(#4) Maxximus válasza moleculez (#2) üzenetére


Maxximus
őstag

Egyetértek. Céges Note 8-at hsználok és magán i8+-t. Utóbbihoz egy Apple Watch 3-at,csak röviden iszonyat jó kombó (főleg az óra miatt).
Viszont van egy Huawei Watch 2-esm LTE (fizikai sim-es) a Note-hoz. Ami pedig azért lenne funky, mert sim kártyás. Az a bajom, hogy az óra OS verziója 1.7-en áll még mindig és hiába megyek rá a frissítésre, nem ajánlja fel.Azt mondja up to date vagyok. Wifin rajta vagyok, óráról is leválasztottam,de semmi. Ötlet?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5) Langsam válasza Maxximus (#4) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szia. Nekem HW1-em van, de valahányszor gond volt az órával, a hard reset segített rajta. Sőt volt, hogy a Weart is újra kellett telepíteni, de végül mindig sikerült a kért változtatás. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#6) Maxximus válasza Langsam (#5) üzenetére


Maxximus
őstag

:R

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.