Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

A jó öreg IBM design!
Csúnya de van benne anyag! :C

...

(#2) old_artist


old_artist
addikt

Már én is vagy 3 éve nyúzok egy M55e-t (toronyban), s azóta egy szösszenetnyi hibája sem volt. Nagyon megbízható darabok, és folyamatos frissítésekkel naprakészek a hardverei és szoftverei! Naponta 15-20 órát is mennek, nagyon jól össze vannak rakva, megbízhatóak, bár a hangja lehetne halkabb is!

(#3) glutamin válasza Devid_81 (#1) üzenetére


glutamin
őstag

Én szereltem pár IBM gépet és nekem nagyon tetszettek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4) Integra


Integra
titán

jó lenne a flottát lecserélni lenovo notikra meg desktopokra, de asszem erre vajmi kevés az esély... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) glutamin válasza Integra (#4) üzenetére


glutamin
őstag

Nálunk most Fusjitsu Siemensek vannak. Előtte IBM/Lenovo-kkal dolgoztam. Nem akarom ragozni azok mennyivel jobban tetszettek. Mondjuk dolgozni ezekkel is lehet:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#6) Khaal válasza glutamin (#5) üzenetére


Khaal
őstag

Mi ütött-kopott noname p3-asokon dolgozunk :) . Mondjuk ezeken lehet már el se indulna a dos-novell páros.

Fogyasztásukról hol találok infot? Tényleg számottevően kevesebb mint egy alkatrészekből összeválogatott gépnek, vagy nagyrészt marketingrizsa az egész?

[ Szerkesztve ]

(#7) glutamin válasza Khaal (#6) üzenetére


glutamin
őstag

Sztem marketingrizsa. Amúgy az IBM/Lenovo gépek is összeválogatott alkatráészekből állnak, csak mindezt gyárilag csinálják a beszállítók ajánlatai alapján. Amit én láttam darabokban azokban pl Foxconn vagy giga alaplap, toshiba, ibm vinyo, lg optiakai meghajtó, lg monitor volt.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#8) Khaal válasza glutamin (#7) üzenetére


Khaal
őstag

Utolsó IBM gépem egy P2-es volt, abban még nem szabvány IBM alaplap volt. Szóval akkor gondolom ez csak valami szoftveres megoldás a'la amd C'n'Q.

(#9) Khaal válasza glutamin (#7) üzenetére


Khaal
őstag

Utolsó IBM gépem egy P2-es volt, abban még nem szabvány IBM alaplap volt. Szóval akkor gondolom ez csak valami szoftveres megoldás a'la amd C'n'Q.

(#10) Krix


Krix
őstag

Az egyik ugyfelunknel nemreg csereltunk le 16 db lenovo desktop gepet alaplapi kondi puposodas miatt. Eppen elmultak 1 evesek a gepek. Mindezt 2008-ban. Egyszeruen hihetetlen, hogy meg mindig van olyan gyarto aki belefut a gagyi kondi problemaba. :(

If it is not broken then don't fix it!

(#11) Dr. Akula válasza Krix (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem csak notim van/volt IBM 2 is, de soha semmi problémájuk nem volt. Olyan amilyennek egy gépnek lennie kell: csak használom, semmi barkácsolás.

(#12) crue válasza Krix (#10) üzenetére


crue
őstag

Sajnos én most kezdek belefutni ebbe a problémába, sorban pusztulnak ki a Lenovo ThinkCentre gépeim ugyanezen hiba miatt. A 8-9 éves IBM desktopok vígan teszik a dolgukat még ma is, pedig olyan is van, ami életében összesen néhány órát töltött kikapcsolva.
Szóval óvakodjon mindenki a lenovo desktopoktól! Laptopokkal nincs hosszútávú tapasztalatom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.