Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victorio


Victorio
aktív tag

Instant get.
Már csak azt kellene kitalálnom, hogyan szerzek olyan videokártyát amin futni fog is valahogy.
A jelenlegi árak alapján sehogy :O

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#2) Scholes9 válasza Victorio (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Töredék áron egy XSX a megoldás ;] :P

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

beteg cucc <3
részemről jöhet, max egy cpu cserét eszközölök, ha kellhet :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) hunluki válasza Victorio (#1) üzenetére


hunluki
senior tag

GP ultimate és akkor mehet streamen :)
Nyilván nem lesz natív élmény de nem is kell eladnod a vesédet új vasért.

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez soft reboot?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) oriic válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért kérdezed? Ha az lenne, akkor nem lenne a 2-es szerintem a címében :D

Live-Die-Respawn

(#7) Thrawn válasza Victorio (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Olcsóbb kiutazni oda szervezett, többnapos túrára, mint VGA-t venni :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8) Plazmacucci válasza oriic (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert minden második képen egy SoC helyszín van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) - = Zk = - válasza Thrawn (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eskü mennék, de gondolom itthonról nem megy "túra"....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) Thrawn válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


Thrawn
félisten

20.000 HUF körül már lehet oda-vissza repjegyet találni Kijevbe, onnan már pofonegyszerű mert hoznak-visznek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11) oriic válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#12) Redneck válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is ez jutott eszembe. A hasonlóság valószínűleg abból fakad, hogy a zóna nem lett teljesen más, megtartottak egy csomó emlékezetes helyszínt.
Jó hogy az irányítók is maradtak, a SoC egyik legjobb küldetése volt az alagutas.

Az egyik legjobban várt cím, tetszetősek a képek. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13) Komplikato válasza Victorio (#1) üzenetére


Komplikato
veterán

Jobban félnék a háttértár okán, KELL hozzá NVMe SSD és a PC verzió röpke 130GB lesz, a konzolos meg szolíd 150GB. UE5 lényege pont az, hogy az összes előző verzió erőforrás pazarlását kiiktatták, ettől még drága és erős VGA-val biztos jobban megy, de pont az a lényege, hogy kb.mindennél is sokkal jobban megy, mint az UE4 vagy a konkurens motorok.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#14) eldiablo válasza oriic (#11) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nekem ez autentikusabb: [link], [link] .

(#15) oriic válasza eldiablo (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó, de most itthonról kiutazás volt a téma, ők ahogy látom nem magyarok :D

Live-Die-Respawn

(#16) Plazmacucci válasza Redneck (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én már semmiben nem bízok, így max csak pozitívan tudok csalódni :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Gyönyörű lesz a képek alapján. :R

06-3o/9759I39

(#18) eldiablo válasza oriic (#15) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Csak a kiindulás helye más. Ha már kint vagy, ugyan az. :DDD
Szerintem amúgy nagyon jó videók. Nem hatásvadász, nem fake.

(#19) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Jól néz ki

(#20) Victorio


Victorio
aktív tag

Szóljatok nekem is ha szerveződik egy PH-s csapatépítő túra oda - jövök mindenképp :D

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#21) Redneck válasza Victorio (#20) üzenetére


Redneck
veterán

Én is mennék, kisgyerekkorom óta érdekel a téma, és szeretnék menni, még ha a család hülyének is néz miatta. Apukám a baleset éjszakáján jött vissza Kijevből, a vonat korábban ért ide, még poénból mondták is, hogy "atommeghajtással jöttünk". Akkor még nem tudták, hogy baleset történt... :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22) Dhampir


Dhampir
félisten

(#23) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog új évet kívánok! :)

(#24) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog Karácsonyt!

(#25) Dhampir


Dhampir
félisten

Tér-idő anomáliából elfogott üzenetfoszlány:

a zóna elrepített... valahová... dimenziók... vándorlok... kikötöttem... elhagyatott... végtelennek tetsző síkon... a zóna már csak ilyen... telis-tele van csalfa utakkal és buktatókkal.... jó esetben... ha tépetten is... de... élve szabadul ki... a felfedező... a folyton folyvást változó... rendellenes területek fogságából... különös létforma... bontakozik ki... a beszűkülő háttérből... nem antropomorf... alakzat... kényszeres boldogságot érzek... ami nem a sajátom... boldog... be akar olvasztani... magába... humán tudatom zilált... boldog... szétesőben... lobog... boldog... kobold... boldog új évet kívánok...

Később a Martalóc becenevű fosztogatót több palacknyi kiürült Kozák vodkás üveg társaságában találták meg. Szája széléből csillámló nyálpatakocska szivárgott a talajra, miközben elégedetten mosolyogva, szorosan ölelte magához egy kidőlt, hámló kérgű nyírfa göcsörtös derekát.

Boldog Új Évet Kívánok!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.