Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Az első videó alapján fura volt nekem maga a játék, bár nekem a Xenoverse 3D-s játékmenete sem jött be. Aztán ahogy jönnek a képek, kezdek én is felülni a hype vonatra. Valamit jól csinálnak... :D

Sic Parvis Magna

(#2) #20411392


#20411392
törölt tag

A budokai 3 után remélem ez olyan dragon ball lesz, amit szeretni fogok.

(#3) saelin válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


saelin
veterán

A xenoverse-t tök fun játszani. Nekem az első része megvan és vagy 30-40 órám simán volt benne. Már maga a tudat, hogy a saját harcosodat rakod össze... :D

Én szívesebben látnék ezen a vonalon több játékot, vagy jöhetne már egy xenoverse 3.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Kokzor válasza saelin (#3) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Szerintem ameddig tudják bővítik a 2. részt DLC-kkel. 3 már szerintem csak az új fejezettel jön, ami most megy a mangában.
Ennél a játéknál azt sajnálom, hogy csak a Z végéig megy.

[ Szerkesztve ]

(#5) 30z.Samu válasza Kokzor (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem véletlenül, valami maradjon a Kakarot 2-höz is. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#6) #04430080


#04430080
törölt tag

Mikor már azt hinné az ember, hogy a DBZ láz 20 éve lecsengett... :))

(#7) oriic válasza #04430080 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háh. Sose fog. Most jött ki új film nemrég, készül már új sorozat is. :D

Live-Die-Respawn

(#8) #04430080 válasza oriic (#7) üzenetére


#04430080
törölt tag

De ez már DBS vonal, nem Z :D

(#9) rdt89


rdt89
addikt

Ez nagyon-nagyon adja :)

(#10) Maxxy10 válasza oriic (#7) üzenetére


Maxxy10
addikt

Melyik a legújabb film?

(#11) #20411392 válasza Maxxy10 (#10) üzenetére


#20411392
törölt tag

Dragon Ball Super: Broly

(#12) carl18


carl18
addikt

Na végre ez is jön, kíváncsi leszek rá. Azért voltam a régebbi címek között is kedvenceim, Budokai 3, Budakai Tenkaichi 3, ebbe például legyőzhetetlen voltam szinte. Azért a Xenoverse 1-2 kicsit Tenkaichi Copy már a kamera nézetből is. :D

Egyetlen gondom hogy valahogy az Ssj szint nagy részt a játékokba csak karakterdízájn, sajnos az a 5-10% teljesítmény különbség semmi. Kéne végre egy olyan játék ahol kicsit jobban skálázzák ezt, hátha ez végre olyan lesz. Például ha egy ellenfelet normál formába nem tudsz legyőzni, Super saiyan forma adjon annyi pluszt hogy ezt le tud győzni.
Szerintem az ssj forma +50% erőt és védelmet adhatna és akkor már jelentősen lehetne érezni hogy a Karaktered erősebb lett. De sajnos ezért volt sokszor csalodás a Xenoverse mert a forma ellenére nem igazán lehet érezni sok haszna van a szőke hajnak.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#13) 30z.Samu válasza carl18 (#12) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem ez itt meglesz. :K

(#6) .Z.: Ááá sose fog! A Z az etalon, a mestermű! Legalábbis a Cell Saga-ig mindenképpen. :K

Sic Parvis Magna

(#14) Plazmacucci válasza 30z.Samu (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát, ha Cell sagáig, akkor tovább is, mert azt a felénél már jól elkúrták és a vége ratyi. Amilyen jól építkeztek, ezekkel az androidokkal és classic monster horror klisékkel, olyan béna lett a lezárás. Ahoz képest a Frieza saga egy mestermű.

Egyébként nagyon várom a játékot, és remélem tényleg PC-re is megjelenik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) 30z.Samu válasza Plazmacucci (#14) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem meg fog jelenni. Nekem tetszett az egész sorozat összességében, de a Buu Saga-nál már lehetett érezni, hogy ez már nem olyan. Cell-nél még szerintem nagyon jó volt, én úgy tudom, hogy eredetileg ott is akarták befejezni a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16) Plazmacucci válasza 30z.Samu (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem fogunk összeveszni, én is nagyon szeretem a sorozatot. A Kai meg kifejezetten jó fillerek nélkül.
Alig várom a játékot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) 30z.Samu válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, meglehetősen élvezhető lett a Kai, pláne hogy a látványvilág is jobb. Szerintem megint végig fogom nézni. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#18) carl18 válasza 30z.Samu (#15) üzenetére


carl18
addikt

Hát tény a Boo Saga érdekesen kezdett, a 200 résznél azt akartál hogy Gohan veszi át Goku szerepét. De Mivel a rajongok annyira imádták Goku-t ezért kénytelenek voltak vissza hozni. Azért a Boo Saga alatt is voltak jó jelenetek, Majin Vegeta VS Goku SSJ2 azért felejthetetlen volt.+ Itt elég szépen el is száltak a harci erőkkel :D

Itt volt elsőnek fúzió, Majin boo azért kemény ellenfél volt tudott regenerálódni és mások erejét is magába tudta olvasztani. Valamilyen téren Cell is tudta ezt valamilyen téren, De Boo mindent magába olvasztot ami él és mozog. Az összes Z-harcos Goku-n és Vegatán kívül magába olvasztotta+a Földön lévő összes embert.
Gohan Boo azért volt ilyen erős, De Vegito még ezt is lelépta potara fúzióval.

Szerintem azért a Z még hozta amit kellet neki, inkább azzal van a baj hogy a Super talán túlságosan cenzurált.
Már vér nincs benne + én úgy érzem hogy a Super túl rövid. Itt egy harc van hogy 2-3 percig se tart.
A másik gond hogy a harci erők is elég elcseszettek, Mystic Gohan formája egy SSJ3 formával érhet fel kb, a Superbe meg Goku még a Kék forma kaioken is bevette ellene.
De Az is vicces volt Krillin edzett 2 hetett és Goku ellene is benyomta a kéket......Ilyenkor már úgy éreztem akik ezt gyártják tisztába sincsenek mekkora köztük a különbség.

Mikor Cell elérte a tökéletes formáján Trunks és Kuririn teljes erőből támadott de olyan erős volt cell nem is érezte az ütéseiket. A Superből ez hiányzik hogy lehessen érezni Goku se véletlen edzett évekig. Kuririn ember + évekig nem is edzett. Goku alapformája ellen se nagyon kéne tudnia helyt állnia.
[link] Jól szemléltete akkoriban hogy mekkora különbség volt két karakter között. De Trunks jövőjében Roshi is mondta bárcsak Goku még élnek, és hogy ö nem bírna el a robotokkal. Azért a Z-ban az erő szintek terén még volt Logika, Superbe meg mindenkit oda raknak harcolni hiába van neki 300-as harci ereje.

Talán ép ez a baj hogy Kuririn mondjuk rendelkezik 1,5 millió egységgel Goku meg Base formába is 1 milliárdal ha a Z fejlődését nézzük. Számításaim szerint a piros isten forma legalább 50-100X is erősebb lehet mint a SSJ3-as forma. A kék meg 10X is erősebb mint a piros isten forma, Jiren vs Goku harcnál ez bebizonyosodott. Kicsit hosszúra sikeredett de sajnos ilyen egy rajongó :D :DD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#19) 30z.Samu válasza carl18 (#18) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyetértek Veled. A Super-ben már felrúgtak kb mindent, amit a Z-ben felépítettek plusz én még azt is sajnáltam, hogy több szereplőt csúnyán hanyagoltak, akik a Z-ben alapemberek voltak. Továbbá nekem még az is tetszett volna, ha Goku és Vegeta kicsit jobban rivalizált volna hogy éppen ki az erősebb. Vagy esetleg lett volna olyan periódus, amikor Gokunak kell éjjel-nappal edzenie, hogy utolérje Vegeta-t. Ezek tényleg hiányoztak már a Super-ből. A cenzúra pedig sajnos muszáj volt, mivel Japánban amolyan család-barát mentalitás van. De már a Kai-ban sincs vér azt hiszem.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.