Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Szépek az új Ryzen alaplapok,jöhetnének már az olcsóbb variánsok is,hogy lehessen számolni,tervezni.Idén mindenképp újítok,de szűkös költségvetésből nem mindegy mit,mennyiért.
Laposba az a Core i5-7300HQ brutális teljesítmény.Egy integrált procis asztali lapban,alacsony fogyasztással jól el lehetne lenni vele játékra is egy jó vga-val.Persze integráltba csak a gyenge cpu a menő...

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#2) Franklin


Franklin
addikt

Kár, hogy a G403 Prodigy-t nem akciózza az Alza, fenem már rá a fogam egy ideje :)

(#3) Sanya


Sanya
nagyúr

Mx master és anywhere árzuhanás!!!!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) Scholes9 válasza Sanya (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megéri 20-ért ez az egér? Nézegettem párszor már.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) norti válasza Sanya (#3) üzenetére


norti
addikt

Az MX Anywhere 2 árzuhanás enyhén furcsa, ugyanis itthon mindenhol 18-19 ezerért lehet megvenni :D

(#6) pusszycat válasza Scholes9 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) fleetcmd


fleetcmd
tag

Hát, már van akkor elképzelésünk, hogy mennyiért lehet AM4-es alaplapot kapni (azt hiszem, a B350 chipset nekem tökéletesen elég lesz). Már csak a procikat szeretném látni, aztán tudnék is számolni, hogy mennyit kell még összekuporgatni :D

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#8) Tutu7030 válasza Sanya (#3) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tényleg..
"MX Master korábbi, brutális, 32 990 forintos ára helyett 20 690 forintért hazavihető."

(#4) Scholes9
Nekem egy M705 van, ez megérte az árát. :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9) general válasza norti (#5) üzenetére


general
addikt

enyhén szánalmas reklám.... eleve 17-18e az ára. hányok az ilyen "akcióktól" ezzel ráadásul a PH is hülyét csinál magából!!

(#10) ZephX


ZephX
senior tag

Engem ez a HP érdekelne nagyon :K

(#11) -Faceless- válasza Scholes9 (#4) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az Mx master biztosan, az anywhere nekem nem annyira jön be. A master sokkal kényelmesebb, és minőségibbnek is érződik.

[ Szerkesztve ]

(#12) haxiboy


haxiboy
veterán

Nálam is érik a csere, hamarosan meg is ejtem, de kérdés hogy mikor. Ryzennek még ki kell forrnia magát, addigra intelnél is lesz válasz.
1 év múlva viszont már tuti a csere.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#13) pengwin válasza Kronos3000 (#1) üzenetére


pengwin
addikt

minek akarsz integrált CPU-t asztali lapba?!
A legnagyobb előnyét veszítené el a PC...
Vannak jó T-s CPU-k, vegyél olyat egy ITX méretű lapba, ugyanott leszel.

Üdv, pengwin

(#14) Lacc


Lacc
aktív tag

Szeritnem az RX 470-esek ára, egész jó, nekem úgy tűnik, hogy az NV GTX 1060-nál most jobb ár/érték mutatóval rendelkezik.

(#15) ZuluMASTER


ZuluMASTER
csendes tag

Egy jó ideje használom már.. Nagyon szeretem,pontos/kényelmes.. és nem utolsó szempont,hogy megbízható.

http://gaming.logitech.com/en-gb/product/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

(#16) agent_k válasza Scholes9 (#4) üzenetére


agent_k
őstag

Nem is van egy masterem itthon. Rettentő pontos egér, kényelmes, szép. Az tápellátása nyugodtan lehetne ceruzaakksi, mert ezt 2-3 hetente tölteni kell és ha elfelejtem akkor vezetékes egerem lesz amíg töltődik. Ami óriási negatívum, ilyen árkategóriában szerintem, hogy 4 havi használat után elkezdett finoman fényesedni a fekete műanyag. Ennek ellenére is azt mondom, hogy 20 jó ár érte márcsak azért is, mert szerintem nincs alternatívája jelenleg. Én még 28-ért vettem az edigitalnál.

(#17) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Ennyit gond nélkül megérne nekem az MX Master, csak nem tudom, hogy Mac-el, hogyan működik. :F
Elméletben csináltak vele valamit, az elmúlt pár hónapban és nincsenek már meg a kezdeti lagok stb., esetleg erről valakinek van valami tapasztalata?

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#18) deja vu


deja vu
addikt

Szépek ezek a monitorok.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#19) csako válasza ZuluMASTER (#15) üzenetére


csako
veterán

+1
Mondjuk én egy sima kéket vettem másfél éve szintén akciósan (15,5k, edigital) :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20) jedis válasza Lacc (#14) üzenetére


jedis
senior tag

:K úgy bizony. Sok újabb játékban hozza a 6GB-os GTX1060-as teljesítményét ! :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#21) BlackPriest


BlackPriest
őstag

"folyadékhűtés pumpájához való tűsora is"
ez mit takar?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#22) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a Logitech G900 Chaos Spectrum is szerepelt volna az akcióban, akkor rendeltem volna egyet (a szétkopóban lévő Razer Ouroboros helyett).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#23) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Már több mint fél éve használok Logi Mx Master-t min. napi 8 órában nagy megelégedéssel.
Melóhelyen Excel-re, otthon Lightroom-ra.

Nálam nincs fényesedés eddig szerencsére, minden nagyon masszív, görgő nem hajlamos koszolódásra.(anno az elődje a VX Nano görgője sajnos emiatt "belassult")

Nálam 2 hetente kell tölteni, de kb egy másfél óra alatt megvan monitorra kötött usb kábelről :)

Ami nagy előrelépés szerintem, hogy - ellentétben a VX nano-val vagy a Marathon mouse-zal - a Master TÉNYLEG mindenhol használható, még vastag üveglapon is (dohányzóasztal).

Ami nekem negatívum, az az hogy a kis nano receivernek nem építettek ki kis fiókot az alján/hátulján, valamint nem mellékeltek kis szütyőt ami megvédené karctól/szennyeződésektől utazás közben.
Sztem ebbe az árba beleférhetett volna...

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#24) Akula


Akula
őstag

az a Dell monitor tényleg jó áron van! :C

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#25) Sanya válasza Scholes9 (#4) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem MX masterem van.
Ha rossz a laptopod bluetooth-wifi kártyája(2.4GHz-en), akkor szaggathat, de ez sem az egér hibája.
Egyébként a legjobb egér, amit valaha használtam.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26) Sanya válasza Tutu7030 (#8) üzenetére


Sanya
nagyúr

csak a normál színű van leakciózva, a különleges színűek nem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27) Tutu7030 válasza Sanya (#26) üzenetére


Tutu7030
veterán

És tényleg, mind a háromnak más az ára. Az mx master lendkerekes?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#28) #41133696 válasza general (#9) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos nekem pont jól jött ez a hír :)

Alza.hu-n :)

(#29) korion


korion
senior tag

azok az egészkonfigok! :W
akármennyit fizetnek érte NE!!!!!
vagy vállaszatok olyat amit az ember nyugodt szívvel ajánl! ;)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#30) agent_k válasza korion (#29) üzenetére


agent_k
őstag

Nem jók? Nekem egészen tetszik, hogy nem kell válogatni az alkatrészeket. Gondolom ennek van némi felára. Vagy ennyire rosszak az árak? Nem néztem még utána.

(#31) korion válasza agent_k (#30) üzenetére


korion
senior tag

Ezek a "pc-k" sose arról voltak híresek,h jó árértékarányban lennének!
DE ezek bicskanyitogató gépek!
280-ért nincs ssd benne? :Y

nem a PC-x zavar,hanem,h ilyen jóízűen ajánlják a "szemetet" (ennyi pénzért ez szemét)

bocsika,ha romboló voltam...

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#32) maxim7 válasza ZephX (#10) üzenetére


maxim7
csendes tag

Hali. Vedd meg. Jól jársz vele. Jól bírja az akksija. 4,5-5 órát bír ki netezéssel. :-)

(#33) jedis válasza agent_k (#30) üzenetére


jedis
senior tag

Én is a PCX-be vásárolok főleg, és már nem egy, és nem kettő képet raktam össze, a tőlük vásárolt cuccokkal, de ugyan úgy, mint más online PC-boltnál, az egybe gépeik összeállításai 90%-ban elég logikátlanok, egy tapasztalt "hardverológus" szemével nézve. :D A leggyakrabb hiba, hogy nem kiegyensúlyozottak az így összeállított gépek. Pl. túl gyenge benne egy alkatrész ( ami vissza fogja az egész konfig teljesítményét majd ), vagy a másik véglet, hogy túl erős/drága egy alkatrész benne ( ami feleslegesen drágítja a gépet, és a többi gyengébb alkatrész vissza fogja a teljesítményét ). Ez utóbbit szívesen használták régebben ( lehet most is de már nem szoktam ilyen újságokat olvasni ) a nagy bevásárló üzletláncok. Az újságban ott virított a Pc, nagy betűvel kiírva "Intel I5 prcesszor", csak a 2GB ram, meg a 250GB-os HD volt kisbetűvel írva, meg a neve nincs ház, az ugyan olyan márkájú táppal. :D Szóval az a jó, ha magadnak válogatod össze. Igaz ahhoz érteni is kell kicsit hozzá. :K :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#34) Scholes9 válasza korion (#31) üzenetére


Scholes9
nagyúr

280-ért nincs benne SSD az tényleg a röhej kategória :( :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35) korion válasza Scholes9 (#34) üzenetére


korion
senior tag

Sziasztok!

szeretnék egy adminal beszélni!!!!(nem lehet jelentést írni,nem tudom átírni az adatlapomat)
nagyon ideges vagyok az oldalra,mert egy kalap kaki!(már bocsánat)

üdv! N.András

ui ; hátha így célba ér!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#36) BBencK válasza Kronos3000 (#1) üzenetére


BBencK
csendes tag

i5-7500T

(#37) #41133696 válasza #41133696 (#28) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sőt módosítottam :)

(#38) troviko


troviko
senior tag

Majdnem megvettem a cikkben szereplő Dell U2417H-t, de mivel játékra kell, elriasztott a 8 ms-es panel. A fast mode-ról nem sok jót olvastam. Így inkább a kistesót a P3217H-t vettem, egész jó, megérte az árát, de azért nem olyan nagy durranás. Így utólag kifejezetten örülök, hogy nem az U-t vettem, még drágábban.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#39) simonzé válasza korion (#35) üzenetére


simonzé
addikt

Jobb oldalon felül: Adataim menüpont?

I don't fit in. I fit out.

(#40) pusszycat válasza korion (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Privát üzenetben bárkinek írhatsz,csak engem hanyagolj... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) AxBattler


AxBattler
félisten

Az LG 24MP88HV-S nagyon baró 67k-ért, de nekem inkább egy Asus MX259H kellene, csak menne lejjebb az ára, mert ennyiért jobb 27-29"-os kijelzők is kaphatóak.

Hmm. Nem rossz ház az a Deepcool D-Shield sem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#42) pusszycat válasza AxBattler (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mit szólsz ehhez és ez csak most 49900 FT. LG 25UM58-P LED Monitor, 25"

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) deja vu válasza pusszycat (#42) üzenetére


deja vu
addikt

Az van neki. ;)

(#38) troviko

A P2317H pedig best buy, ennyiért ez a legjobb. Emelni kell az összeget és kapsz jobbat.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#44) radi8tor válasza korion (#35) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha Hardverapró felületén nem tudod átírni az adataidat, akkor tedd meg Prohardveren. Majd szinkronizálja az adatokat a két oldal egy idő után.
Adminnal amúgy itt tudod felvenni a kapcsolatot.

⭐ Stella

(#45) ZephX válasza maxim7 (#32) üzenetére


ZephX
senior tag

Neked ilyen van? Esetleg valamilyen tapasztalat vagy ilyesmi? Mindent szívesen veszek. :)

(#46) pusszycat válasza deja vu (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek szerint nem vált be. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) AxBattler válasza pusszycat (#42) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, nem is rossz darab! :D

Egyébként jó ez a 25"-os ultrawide LG, csak nem nyűgözött le a 21:9-es képarány. A 1080p 25"-on viszont izgatja a fantáziámat: ez a felbontás 27"-on néha már kevés, 25"-on viszont még mindig elég lehet szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48) jedis válasza AxBattler (#47) üzenetére


jedis
senior tag

Pedig a 21:9 durvajó , én már több mint másfél éve használom. Igaz a 25"-t el kell felejteni, az nagyon kicsi, 29"-nál alább nem szabad adni.

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#49) AxBattler válasza jedis (#48) üzenetére


AxBattler
félisten

Kb. 50-60cm-ről nézem a monitort, így nem tűnik kicsinek a 25", a nagyobbik változatnál már lehet, hogy kapkodnom kellene a fejemet jobbra-balra. :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#50) korion válasza radi8tor (#44) üzenetére


korion
senior tag

Köszönöm!
mikor jelenteni szeretném magam kiakad a ph!
ha változtatni szeretném az adataim azt írja,h "A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező."

megőrjÍtő,főleg aki annyira gyök2,h azért ad negatívat,mert megbeszéltük,h dél és 1 között beszélünk telefonon és csak 2kor ért el!(1 nem fogadott hivásom volt tőle)
bezzeg ő nem hozza a garipapírt... én meg nem adtam rá negatív értékelést! :W :W :O :O :O :O :((( :((( :(((

bocsánat,h ide öntöm ki a lelkem,de szétpukkanok :B

[ Szerkesztve ]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.