Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Csak az a baj, hogy a HP lesz@rja a szupportot ezeknél a belépő szintű nyomtatóknál.Ha valami elszáll dobd ki és vegyél másikat arról nem beszélve, hogy fél év múlva már nem is emlékeznek rá mert annyi féle van és olyan gyorsan elavulnak.
Ami eddig volt (felsorolni se tudom annyi féle) mind jó hangos is volt. Kerregett, kattogott, stb.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2) sNORh válasza Hun'reeth (#1) üzenetére


sNORh
addikt

és a másik, hogy már régóta nem sorolhatjuk a "minőségi" kategóriába! Halomra kapjuk vissza garba a hp nyomtatókat, főleg a multikat..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) #72042496 válasza Hun'reeth (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kb. 3 éve volt egy HP nyomtatóm, talán 3420-as. hogy-hogy nem, szinte teljesen úgy nézett ki, mint a hír első képén szereplő.
A papírbehúzó mechanikája rendszeresen elromlott, hamar kifogyogyott, vagy beszáradt a patron, illetve csíkozott. Két patron árából új nyomtatót lehet venni, tehát egy leehúzás az egész. (Persze, mert a fejet is adják a patronnal - más kérdés, hogy ez a HP-n kívül kinek jó.) Utánanéztem volna a készüléknek HP oldalán, hátha bennem van a hiba, de semmi információt nem találtam róla.

Bezzeg a fórumokon! Leírták, hogy egy rakás ócskaság az összes belép modelljük, de a komolyabbakkal is sok a gond. Kalkuláltam, rájöttem, hogy van pénzem a legoptimálisabb megoldásra, így vettem egy Samsung CLP-300-ast. A HP-t pedig elpasszoltam a PH!-n, kaptam érte két tábla Milka csokit. :D Kb. ennyit is ért; de én ezek után a D akárhányasért sem adnék sokkal többet.

(#4) Hun'reeth válasza #72042496 (#3) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Na olyan is volt. 3420 :R Meg komolyabbak is 920C meg hasonlók. Mind sz@rrá mentek pedig nem voltak túlhajszolva.

Látom mindenki ezt tapasztalta . ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#5) #72042496 válasza Hun'reeth (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is csak alkalmanként használtam, általában akkor sem kellett 5-10 oldalnál több szöveges oldalt kinyomtatnia. Néha még egy-egy fénykép befigyelt, aztán ennyi. De nagyon nem vált be, egy csomó pénzt költöttem a hülyeségeire, ráadásul - ami aztán a legtöbbe kerülhet - nem volt megbízható.

Nem értek a nyomtatókhoz, de ez minden szempontból egy gönc, az ilyet egyenesen bunkóság piacra dobni. Örülök, hogy sikerült megválnom tőle! A HP nyomtatókról ezek után (és amit azóta is olvastam róluk) én is lebeszélek mindenkit, azokat legalábbis mindenképpem, akiknek nem akarok rosszat. :)
(Mondjuk a Samsungnak is volt nyűgje, de csak a behúzó görgőjét kellett tisztítani, két nap alatt megvolt vele a szervíz. Ez nem hinném, hogy a nyomtató hibája.)

(#6) WD40


WD40
aktív tag

Hát ha ezeknél is egy ócska, gyenge műanyag fogaskeréken múlik minden, akkor inkább nem kéne ilyet gyártani...

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#7) ottkar válasza #72042496 (#5) üzenetére


ottkar
addikt

Mit gondolsz a másik márkák hasonló árú gépei szuperjó alkatrészekből állnak? Nekem 3 éve van egy Hp 3745 és prímán működik.

(#8) #72042496 válasza ottkar (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, miből építik, de ismerősöm Canonja sokkal problémamentesebb, s fenntartani is olcsóbb. Ráadásul régi modellről van szó, már évek óta nem gyárják. Ha a HP is eljutna erre a szintre, egy szavam nem lenne.

A 3745 ezeknél egy kategóriával magasabban helyezkedik el, de a patron abba is irgalmatlan drága. :( (Már ha kiindulhatok az itthoni 3650-esből.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.