Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picco


Picco
addikt

amikor az intel marketing slide-on TSMC is emlitve van, mar tudod hogy nagy a baj

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2) fotel válasza Picco (#1) üzenetére


fotel
aktív tag

A PV esetében ez annyira nem meglepő.

Consumer GPU is landolt a TSMC-nél, ez pedig azzal rokon reszben.

[ Szerkesztve ]

(#3) tibaimp válasza Picco (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Miért lenne baj? A különböző elemeket a csipleten más-más technológiával gyártják, úgy lesz összelegózva, mint most az Epyc és társai, csak valamivel több, kisebb darabból fog állni, mint ahogy a kép is mutatja.

Ez a cucc igazán ütni fog, az Intel nagyon vissza akarja venni az irányítást a szerver piacon, ez látszik.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) M@cika válasza tibaimp (#3) üzenetére


M@cika
őstag

Ja, akarja, de még egy darabig nem fogja. Mivel az AMD megoldása egyelőre sokkal jobb/erősebb/gyorsabb... bármi. Nem véletlenül áll át Google, Facebook meg hasonló aprócska ismeretlen cégek az EPYC alapú szerverekre.

Nasit a kis fehér medvének!

(#5) tibaimp válasza M@cika (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egy szóval nem mondtam, hogy most jobb! De az látszik, hogy ez a fejlesztés jobb lesz, mint a mostani.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Fücsök007 válasza M@cika (#4) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ami a piacnak jó. Ha nem váltottak volna, akkor még ma is stagnálna a piac. Asztali vonalon is 4-5 évig stagnált minden (nem a magszámokra gondolok), jövőre beindul végre az adok-kapok szerver fronton is. :C

(#7) Alogonomus válasza tibaimp (#5) üzenetére


Alogonomus
őstag

Amikor egy fejlesztés nem jobb, mint a mostani, akkor már nagy gondok vannak. :D

(#8) tibaimp válasza Alogonomus (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez is igaz!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) M@cika válasza tibaimp (#5) üzenetére


M@cika
őstag

Még szerencse, ha már egyszer fejlesztés. :-) Igen, ugye Inteltől láttuk hosszú ideig, hogy csak látszatra dolgoztak amíg AMD épp "nem volt a színen".
Szóval igazad van, itt valóban látszik az előrelépés.

Frücsök007: Ez is igaz.

Nasit a kis fehér medvének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.