Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ez volt a legjobb része szerintem :))
bár én jobban örültem volna egy teljesen új résznek :D

(#2) GodGamer5 válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem is. :K
Tuti készül a folytatás, csak nem erre a genre, ezért még titkos. Addig meg lehúznak pár bőrt a meglévőekről. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Arra leszek kíváncsi mi lesz a következő nagy durranás a játékiparban amivel kiszedik a zsebünkből a pénzt.
Ugye a DLC/SP-k után, most pár éve a remaster fogalma is elterjedt keményen...
Vajon mi lesz a kövi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Blitz23 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Blitz23
tag

Nem annyira elterjedt,de friss és undorító húzás:

Persona 5 Royal: Az alapjáték kiegészítős változata, a kiegészítőt nem lehet külön megvenni csak az alapjátékkal együtt, újabb 20.000 forint. Anno digitálisan vettem meg 21k-ért,mert 2 hetet várnom kellett volna a beszállításra. Megint elvárják ugyanazt az összeget.

(#5) Sirandrish válasza Blitz23 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért van belőle :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) oriic válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De hiszen jon uj resz. [link]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.