Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Elhunyt Szenes Iván. Béke poraira. :(((
Ezzel a bejegyzéssel szeretnék előtte tisztelegni, és elismerni munkásságát.

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) tzsolesz válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az igazat megvallva, még én is csak tegnap láttam meg a neten, egy hírportálon, hogy már nincs köztünk. :((( Annyira nem lepett meg, hiszen egy 87 éves, idős bácsi volt.
Mindenesetre örülök, hogy élt. :K

(#4) kovy79 válasza tzsolesz (#3) üzenetére


kovy79
őstag

A dalokat, amiket a második bekezdésben említettél, szerintem nincs olyan 15 év alatti, aki ne ismerné. Azt hiszem, ez mindent elárul róla.
:(

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#5) Crystalheart válasza kovy79 (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nagyszerű művész volt, béke poraira...

(Hogyhogy Cserháti helyett Tóth Verát linkelted?)

(#6) kovy79 válasza Crystalheart (#5) üzenetére


kovy79
őstag

Ja és természetesen 15 év felettit akartam írni... :U

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7) tzsolesz válasza Crystalheart (#5) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez jobb minőségű volt, bár Cserhátitól jobban szeretem, hisz így is ismertem meg vagy 20 éve. :K

Most hogy kicsit becsíptem egy karaoke partin, újra ránéztem a cikkre, és újra "feltettem" ezeket a régi számokat, kicsit elérzékenyültem. Nincs mese fiatal vagyok, de érzem, hogy már nem tartozom az "igazi" újkori nemzedékhez így 30 évesen sem. Vannak dolgaim, amit akár az 5-10 évvel fiatalabb ismerőseim, rokonaim már nem érthetnek meg. :B

[ Szerkesztve ]

(#8) Crystalheart válasza tzsolesz (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én 22 vagyok. :) A mai zenéket mégis csak elvétve hallgatom, ez nem kor függvénye. Még rockzenéből is a 80-as évek a kedvencem.

Meg aztán az István, a királyt mi nyomja le manapság? :D

Sőt, leginkább a neobarokkot szeretem építészetben és lakberendezésben, pedig nem vagyok 120 éves. :)

Egyébként a Cserháti-féle verzió a korához képest nem rossz minőségű. A régi felvételek hangminősége úgyis hozzátartozik már a feelinghez. :) Ő volt az egyik utolsó képviselője ennek a zenei korszaknak. Akárhány tehetséget is feeznek föl a mai tehetségkutatókon, valahogy már nem érik utol a régieket. Talán pont ezért mert lassan eltűnnek a régi zeneszerzők... Sokat jelent a hang, de nem mindent.

[ Szerkesztve ]

(#9) tzsolesz válasza Crystalheart (#8) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Egyetértek. :)

Tényleg jó a "Cserhátis" verzió is. Én is jobban szeretem, mint a másikat. :K

Ez sem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.