Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kemotox válasza cskamacska (#50) üzenetére


kemotox
addikt

Cikkek?.. jaaa.. a fizetett hirdetésekre gondolsz :D Sokat nem veszítesz.

(#52) Depression


Depression
veterán

A beállításoknál milyen nézet van nektek beállítva az új motornál?
Szerintem az eltérések oka, itt szóltam hozzá hiánya elsőkörben itt keresendő.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#53) Fred23 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez is egész jó:

Már vagy 10 böngészővel kipróbáltam az oldalt, legalább a felével el tudok érni egy olyan kinézetet, ami nekem tetszik.

(#54) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hány embernek van 4k monitora hogy ez a változtatás kell? Mert nem látom értelmét másképpen....

Ja és hivatalosan ez az elnagyolas az új koncepció... gratulálok. Az új cimoldalt nem is minősítem a böszme képekkel.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#55) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Engem pl rohadtul zavar hogy asztali nézetben is külön kell kattintani hogy bejöjjön a kereső sáv

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#56) Syl


Syl
nagyúr

Összegezve: kérjük vissza a régi PH-t! ;] [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#57) D1Rect válasza cskamacska (#50) üzenetére


D1Rect
félisten

Engem sikeresen leszoktattak a cikkek olvasásáról a gomberdővel és egyéb baromságokkal. :DDD

(#58) DeFranco válasza D1Rect (#57) üzenetére


DeFranco
nagyúr

cikket akkor olvasok ha a fenti vagy az oldalsó ajánlóban feldob egy olyat ami érdekel*. címlapot nem láttam X éve, átláthatatlan, nem is érdekel.

*és nem derül ki hogy:

- ele-belépő-modell-félmillióért-fánt
- dajkó-ellenségünk-a-forráskritika-pali
- csinti-fejemre-esett-a-szinonimaszótár-és-rossz-helyen-talált-el-wave
- képzavar mellé akciók aka hazai pálya aka szemezgessünk abból ami a szponzoroknál épp készleten ragadt

cikk. mert akkor inkább [link]

[ Szerkesztve ]

(#59) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Mobil böngészőből a PH oldalt már nem is lehet asztali nézetre váltani? Illetve ha ph-ról szenvedem magam a fórum szekcióba, akkor ott sem tudom már átváltani asztali nézetre az oldalt? Mert akkor kb kiszedem a könyvjelzők közül is a lapcsaládot...
Annyira putri, hogy leírni/körülírni is nehéz, kb mint 2000 körül az első java-s gprs-es mobilomon a honlapok, úgy néz ki, buta egyszerű feleslegesen sok helyet foglal, mintha nem FHD meg afölötti kijelzővel rendelkező mobilokon kellene megjeleníteni, hanem 6600 szintű 176x208 pixel felbontásra optimalizálnák.

Az hogy asztalin megváltozott, megszokja az ember, minden ilyen, egyre bonyolultabb lesz, egyre több felesleges művelettel, PH cikkeket évek óta nem olvasok, csak a fórum miatt járok ide, így most azt is plusz egy kattintás lett mert nem simán belépés van, hanem el kell rejteni a kis ikonocska mögé (ezzel együtt néhány más elrejtett menü is plusz munkát jelent).

(#60) DeFranco válasza Fr3eWar (#59) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a beállításokon belül keresd az asztali nézetet, van rá több opció is.

én nem tesztelem amíg nem elkerülhetetlen de első ránézésre a kinézet OK, a funkciókat majd akkor ha nem lesz más.

(#61) Fred23 válasza Fr3eWar (#59) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nálam most a Kiwi böngésző van soron PH!-t tesztelni, ilyen szépre meg lehet csinálni:

Egyedül az aktív témák gomb hiánya zavar.

(#62) vince válasza Fr3eWar (#59) üzenetére


vince
őstag

Fórumozni toronymagasan a legjobb a nem hivatalos ph alkalmazás, feltéve, hogy androidos készüléked van.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#63) D1Rect válasza DeFranco (#58) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezen nagyon röhögök, pedig sírni kéne.

(#64) nevemfel válasza Viszlát (#48) üzenetére


nevemfel
senior tag

Lehet. Én Firefoxot használok, és a betűméret nagyobbodását tapasztaltam, ezen kívül kevés változást, és leginkább csak a fórumot nézem. Viszont úgy tűnik, hogy ez a mostani legalább reszponzív, nem fix szélességű. Kíváncsi vagyok, mobilon hogy néz ki, eddig még nem néztem.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#65) Male válasza bambano (#13) üzenetére


Male
nagyúr

Na igen, én itt akadtam le: [kép]
Megnyitottam a tesztet, erre ez jött be, egy 1920x1200-as monitoron... azt hittem, hogy valami reklám az egész, kerestem az X-et, mire leesett, hogy a középső kép az a cikkhez tartozik, és legörgetve egyszercsak majd a tartalmat is látom :U

(#66) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én ott akadtam el, hogy reggel fél kómásan mondom szokás szerint nézzük a napi híreket, köztük Ph, info hírek, megnyitom, na basszus tényleg uj design, akkor majd délután, nem volt energiám reggel bogarászni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#67) Syl


Syl
nagyúr

Számomra az vicces, hogy ha megnyitom a PH főoldalát, tele van Mobilarenás cikkekkel (Top anyagok): [kép]
Igazuk van azoknak, akik szerint ez az új PH totál átláthatatlan...

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#69) Rive


Rive
veterán

Hát, főoldalt nagyon ritkán nézek (fax se tudja hány éve már folyamatosan ugyanazok a hírek jönnek, csak a típusszámok változnak... ;) :DDD ), a fórum meg harározottan slankult, nekem tetszik. Maj' nézek valami memóriahasználatot is, oszt' ha az is összement, akkor megtartom...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#70) Fr3eWar válasza vince (#62) üzenetére


Fr3eWar
őstag

ios, amit DeFranco irt az elviselhetővé tette, a beállításos dolog.

(#71) Snoop-y válasza paprobert (#45) üzenetére


Snoop-y
veterán

"Szerintem csak egy kis megszokás kell"

Hat vegulis ahogy nagyapam mondta regebben (isten nyugosztalja) a szarszagot is meg lehet szokni :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#72) Szólista válasza #00137984 (#25) üzenetére


Szólista
senior tag

A fórum részével egyetértek a többi részét nem használom.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#73) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezt a sok sírást gyerekek. :Y

Thanos was right.

(#74) Syl válasza Lauda (#68) üzenetére


Syl
nagyúr

Régen rossz, ha egy design elemet meg kell magyarázni :U

Egyébként az IT Café és a Mobilarena főoldalával semmi bajom. De ez az új PH...

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75) Sanya


Sanya
nagyúr

Sokkal jobb lett. Csak olvashatatlan, meg átláthatatlan, de jobb!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#76) Snoop-y válasza Syl (#74) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az en kerdesemre is nagyon szep valaszt kaptam.

Android Chrome-on mikor eloszor meglattam az uj "design"-t azt hittem valami hulyegyerek meghekkelte a PH!-t :D

Rikito hanyas sarga cimsor alatta egy fel kepernyot eltakaro bannar valamivel... :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#77) bambano válasza Syl (#74) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

úgy gondolták, kipróbálják a supergamez skint :P
( [link] )

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#78) #00137984 válasza bambano (#77) üzenetére


#00137984
törölt tag

Most már emlékszem, hogy miért nem látogatom ezt a [link]... Meglátásom szerint a PH! szintén igyekszik a trendeknek megfelelő bazári szinvonalat elérni.
Igy még több látogató gondolhatja majd úgy, hogy nem támogatja tovább a jelenlétével a PH! közösségét.

[ Szerkesztve ]

(#79) N€T0X|N válasza Lenry (#40) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nálam is nagyobbak. Az egész design úgy, ahogy van, nem tetszik, de a betűmérettel nekem sincs probléma. Vivaldi/Chrome alól nézve.

Sent from my keyBoard

(#80) Viszlát válasza nevemfel (#64) üzenetére


Viszlát
addikt

Kipróbáltam én is Firefox alatt, valóban a böngészőn múlott. Emiatt azért nem szeretnék költözni Safariról, talán amire a Logout is elesik, támogatva lesz az összes nagyobb böngésző legalább.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#81) Parci válasza #00137984 (#78) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de gondolom te végül maradsz

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#82) bambano válasza Parci (#81) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ha már idetaláltál :)
lehetne vitát nyitni a moderálási elvek politikával kapcsolatos pontjairól?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#83) Parci válasza bambano (#82) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

velem nem, bocs, de meghalni sincs időm

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84) Syl válasza Parci (#83) üzenetére


Syl
nagyúr

Azért van sorozatos 504 Gateway Time-out?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#85) Parci válasza Syl (#84) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86) mAtech


mAtech
aktív tag

Nekem olyan Index-es katyvasz fílingem van. Telefonon még hagyján, de PC-n... :(

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#87) Parci válasza mAtech (#86) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha indexes katyvasz, akkor az jó is... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#88) cskamacska válasza Parci (#81) üzenetére


cskamacska
addikt

Sok választása nincs, mert a PH! még a randítás után is a jobb fórumok közül való. Kimondott verseny van az oldalak között hogy desktopon minél használhatatlanabbak legyenek, vagy csak simán ocsmányul nézzenek ki. ;]

Ijesztgettek itt Iponnal, na az pont már tavaly meglépte a blokkosítást, és nagyot kellene züllenie a PH!-nak hogy rosszabbul nézzen ki mint az. :DDD
Szintén ijesztgettek 2001-es főoldallal, de az lényegesen átláthatóbb volt mint a mostani katyvasz, igaz, nem is lehet kattintani láb sarokkal, és görgetni térdkaláccsal. :P

Amúgy az egyszerűsített mobilos nézetről tényleg csak akkor lehet átváltani, ha bejelentkezik az ember? :F Nekem mindegy, de a vendég látogatóknak tán jól jött volna.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#89) mAtech válasza Parci (#87) üzenetére


mAtech
aktív tag

Há' tulképpen nézőpont kérdése ;]

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#90) #00137984 válasza cskamacska (#88) üzenetére


#00137984
törölt tag

Mert a kinézetét és a tesztek átbogarászását aprópénzért odaadnám...
Egy kis apróért odaadnám.
:) Kizárólag a HardverApró miatt maradok még, de nélküle már régen leíratkoztam volna...

[ Szerkesztve ]

(#91) Sanya válasza Parci (#87) üzenetére


Sanya
nagyúr

Egyébként átláthatatlan a címoldalatok, azt megfigyelted?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#92) DeFranco válasza Sanya (#91) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én igyekszem kevésbé kritizálni a designdöntéseket (mert minek) de a címlap (amit mint írtam nem nézek, mielőtt valaki az orrom alá dörgöli) az tényleg nagyon katyvasz.

Az a fő gondom vele, hogy "eltévedek". Értem minden részének a célját és a működését csak éppen ez így összességében egyrészt disszonáns (ehhez kellene az ún. tehetség, vagy szépérzék) másrészt az információ feldolgozását megnehezítően zakota.

Miért van egy címoldalon belül 4 (!4!4!négy) féle tördelési elv?

Felső box XY1Y2 arányban osztva, majd ettől teljesen független arányban indul a két hasáb, amiből a top anyagok eleve elviszi a szemet nagyon intenzíven (ami nem baj, de ahhoz képest miért ekkora a legfrissebb hírek mérete és szélessége), majd a promo anyagok és a hirdetések megint valahogy odacseszve (tudom nem kell elmagyarázni hogy a hirdető diktál, látom hogy próbálták betetrisezni de akkor is pont megtör minden értelmetzési kísérletet), hírek balszöveg jobbkép, promocikkek jobbszöveg balkép majd a legalájén egy hagyományos 4-es osztású másportál ajánló amiből a mobilarenás rész sima ismétlés a felső nagyképes hasábból.

Nem szeretném ezt hasonlattal minősíteni mert valakik biztosan nagyon sokat dolgoztak rajta és lehet funkcionálisan teljesíti is azt amit vártak tőle de én ezt visszadobnám ha én lennék a megrendelő. Egyszerűen azért, mert zavaró, kellemetlen, kiegyensúlyzatlan.

Az index címlapon ennél több viszonylag független osztat van de ég és föld a kettő áttekinthetőség terén. Nem lett volna szégyen inspirálódni.

hogy egy mára klasszikussá vált önkéntes főszerkesztőt idézzek ez olyan "ph címlap - szerintem" stílusú megoldás lett.

[ Szerkesztve ]

(#93) laceszgamer válasza #00137984 (#90) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én már eljutottam oda, hogy a Gamepod ot használom a forum belépésekhez, mert ez nagyon gáz, az mellékes, hogy délután egy VGA tesztjét akartam visszakeresni rányomok a tesztekre erre what? A VGA-kat komolyan be kellett vágni a Gamink fül alá? Szóval azok már nem alkatrészek?

A tesztekre nyomva meg a ekresés, legalább kategóriát elhetne egy lenyíló fülben választani.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#94) Micsurin válasza laceszgamer (#93) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Percekig kerestem elsőre a keresést is nyugi, annyira szokatlan, hogy felkerült és nem a hasáb tetején van...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#95) Parci válasza Sanya (#91) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nem, en atlatom

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#96) Micsurin válasza Parci (#95) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha már nagy újítások, egy mention rendszert nem kaphatnánk? Hogy xy, a wz topikban megemlített ("@vbn") minket?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#97) kemotox


kemotox
addikt

Amúgy tudjátok mi a legviccesebb az egészben? Nem, nem az, hogy full flegmán van kezelve a kritika, és még mi vagyunk a hülyék. Hanem az, hogy hány év volt ezt összehozni :D

(#98) Ceree válasza DeFranco (#92) üzenetére


Ceree
senior tag

En nem tudtam ennyire jol megfogalmazni, hogy mi is a bajom vele, maradtam egyszeruen a szamomra atlathatalan kifejezesnel. De igy, hogy elolvastam amit irtal... teljes mertekben egyetertek Veled.

Másolat_eredetije

(#99) Syl válasza kemotox (#97) üzenetére


Syl
nagyúr

Jó munkához idő kell. A ..... :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#100) Micsurin válasza Syl (#99) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De a 💩 még több.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.