Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) enginev3.0 válasza Parci (#150) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egyébként no offensive, de mért nincs egy szavazás hogy a régi vagy az új design a nyerő?
Értem én hogy volt topik annó megvitatni a dolgot, de ott maximum az apró részletekbe volt beleszólása az embereknek, abba nem hogy legyen-e új design, és hogy pontosan milyen legyen, ráadásul az ilyen topikokat szerintem az olvasók és fórumozók igen kis része találja meg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#152) laceszgamer válasza enginev3.0 (#151) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mert az túl komoly lenne gondolom.
Annyira nem akarok belemélyedni, de ahogy itt a válaszokat is olvasom a vezetőség részéről... egy ideig jó a lazaság, meg a terelés, de azért komolyabb dolgokra illene komolyabban reagálni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#153) Chaser válasza Micsurin (#7) üzenetére


Chaser
titán

mobilon téyleg gyenge, talán ma néztem úgy először, egy kommentet is elég volt beírni, mikor feldobta a szmájlis' részt túl sok helyet foglal, meg mintha magától bedobta volna random

desktopon elmegy, valami furcsa volt, eszerint talánt a fontok, mivel minden oldalt zoomolva használok így nem zavaró, egész hasznáható is, részemről meghagytam volna az oldschool designt, elég egyedivé tette, az biztos h kevesebbet fogok fórumozni, legalább ez segít redukálni az itt eltöltött időt ( : már túl steril így, a hangulata hiányzik

szerk:
khalox
a címlap sztem is borzasztó, de csak akkor találkozom vele ha akarok, fórumrész van könyvjelzőbe téve
mobilon viszont valami olyan durva nagy reklám is volt h nagyon ( : desktopon feneapofámat' én blockolok minent amit lehet, mindenhol, bőven elég ha mobilon "zaklatnak" azok a ganék

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#154) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Vki segítsen nekem kérem.
Hogyan tudom írásk közben használni az eddig tökéletesen működő [OFF]off beírást[/OFF]?
Most megjelenik ez is: [OFF]
Látom lent az off gombot a smiley-tól balra,de azt már beírt szövegre nem tudom használni.

(#155) koxx válasza enginev3.0 (#151) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem lehet/kell mindent megszavaztatni. Szerintem igy is sokkal jobban figyelembe veszik a userek velemenyet (lasd rangok) mint mas portalokon. Haladni kell a korral, nezd vissza a regi dizajnt.

(#156) enginev3.0 válasza koxx (#155) üzenetére


enginev3.0
félisten

Visszanézem, és tetszik

Én szeretem az újdonságokat, ha azok jók.
És nekem a mobilos nézettel nincs különösebb bajom ha a főoldalról van szó, de a fórum része nem nagyon jön be, és az asztali főoldal sem, meg az asztali fórum sem

Azt nem értem mért baj ha az emberek véleményére adnak, nem csak 30 hanem akár 100%-ban, hát nem nekik csinálják a lapcsaladot? :D

A menyasszonyi tortát se a cukrász dönti el

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#157) koxx válasza enginev3.0 (#156) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A menyasszony a megrendelo es fizet erte. Szoval ez nem jo hasonlat :N

[ Szerkesztve ]

(#158) enginev3.0 válasza koxx (#157) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt pedig vannak prémium userek akik fizetnek

Aki pedig nem fizet az fizet a villogó reklámok nézésével

Kevesebb user = kevesebb pénz
Rosszabb torta is kevesebb pénz

Van itt összefüggés

Gondolom nem azért csinálják az oldalt mert nincs más dolguk, hanem ebből élnek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#159) koxx válasza enginev3.0 (#158) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha minden kérdésben demokrácia lenne akkor soha nem haladnánk előre. Az egyiknek ez tetszik, a másiknak az, a harmadiknak meg mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#160) Chaser válasza koxx (#159) üzenetére


Chaser
titán

én meg eldöntöm h mi lesz, zárható ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#161) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez a betű csodálatos, ha ráengedem az f.luxot szépen elhomályosodik.

(#162) twollah1976 válasza D1Rect (#161) üzenetére


twollah1976
őstag

EPIC!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#163) Viktor77 válasza D1Rect (#161) üzenetére


Viktor77
titán

Szerencsére Win10-en nem kell f.lux.

MOD: De azért a biztonság kedvéért megnéztem vele is, nem homályosodik el, egy kicsit sem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#164) D1Rect válasza Viktor77 (#163) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem kell.

(#165) twollah1976 válasza D1Rect (#164) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem refluxom van...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#166) philoxenia válasza enginev3.0 (#158) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem a násznép szavaz. Eszi, vagy nem.... :U ;] Persze nincs az a nagy menyasszonyi torta, ami el ne fogyna....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#167) Chaser válasza philoxenia (#166) üzenetére


Chaser
titán

Nalatok egyebkent mukodik az uj felulet korrektul? Notebookon es desktupon is copok' vele, mindketton chrome van, mintha ki akarna fagyni az egesz oldal, notebookon leginkabb akkor ha szoveget formazok, telefonon random megal a szoveg bevitel resz, aztan mikor ujra mukodik random katyvaszok ugranak hele

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#168) updog


updog
senior tag

Na ezt hívják a sors iróniájának azt hiszem :DDD ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#169) Pkc83


Pkc83
őstag

Inkább ezzel kellene valamit kezdeni!

Gyakorlatilag szinte mindennapos hiba ami rohadt bosszantó!! :W

(#170) Chaser válasza Pkc83 (#169) üzenetére


Chaser
titán

ilyenbe nem futottam bele egyszer sem, "csak" a fagyásokba

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#171) Syl válasza Pkc83 (#169) üzenetére


Syl
nagyúr

Én alkalmanként macskás képeket kapok ha leterhelt a PH.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#172) Pkc83 válasza Chaser (#170) üzenetére


Pkc83
őstag

Mert általában 1-2 percig tart csak és ha nem frissited az oldalt akkor nem is
látni! Akkor a legidegesitőbb amikor épp kommentet irsz és az szépen
eltünik mire elküldenéd... :U

(#173) Chaser válasza Pkc83 (#172) üzenetére


Chaser
titán

telefonon futottam bele h eltűnt a hsz, az is igaz mióta lefagyósat játszik jobban hanyagolom az oldalt, lehet azért nem találkoztam 404-gyel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#174) philoxenia válasza Chaser (#167) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem még Logout alól megy, nekem az a szín jött be mindig. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#175) harry


harry
veterán

Nekem tetszik az új design. A fórumon nem is annyira látok különbséget... de pl. tudom helyezgetni drag'n'droppel a kedvenceket, aprókat, ami nem rossz. Vagy nem tudom mi itt a gond.
Szerintem a főoldal is rendben van. Újabb / főbb dolgokhoz van szép nagy kép, ha meg más érdekel, görgetek egyet. Ez szerintem elég szubjektív, kinek-mi jön be.
Lehet valóban kisebbek lettek a betűk, bár nálam most 100% nagyításon is használható, korábban inkább ~125 körül állt, szóval ezt eddig is magamra állítottam. De lehet valóban jobb lennének kicsit nagyobb betűk.

Most pontosan nem tudom mi volt, de korábban a mobilnézetből valamit nagyon hiányoltam (itt szóltam hozzá résszel kapcsolatban valami... nem emlékszem), inkább bénáztam az asztali verzióval is telefonon - most szerintem használhatóbb lett, igaz sok tapasztalatom nincs. De elsőre ez is rendben.

Azt én sem értem, miért kell érzelemből írni és a vélt / valós hiányosságokból adódó frusztrációt szarömlésként a srácokra borítani. Ha csak annyi a hozzászólás tartalma, hogy 'nem tetszik', akkor elég ennyit leírni. Ha meg tudod fogalmazni, mitől lehetne jobb, akkor meg azt tessék mellétenni.

PH team: nem követtem az átállás részleteit, lehet volt ilyen, de esetleg lehetne az ilyen helyzetekre a váltás első heteiben egy feedback formot elhelyezni egy jól látható helyen, aztán akkor ott egyrészt mindenki jól kisírhatná magát, jönnének értelmes kritikák, illetve szerintem több pozitív visszajelzés is érkezni, mert azokat úgy általában kevesen fogalmazzák meg, pedig nyilván ebből is érkezne.
Én is itt vagyok ~15 éve ahogy látom, minden váltásnál ez megy, de talán így lehetne jobban kezelni. Szerintem sokan úgy látják, hogy 'ilyen lett és kész', és csak idegesek azon, ami nem tetszik, de ha kapnak jogot valahogy ezt véleményezni / javítani, az önmagában is segíthet a helyzeten. Igen, egy ilyen topic is ilyesmi, de szerintem itt nem ment át sokaknak, hogy az értelmes javaslatokat megfogadjátok, és van mód ezt-azt állítani még, amit meg nem, arra leírhatjátok az érveiteket, úgy csak könnyebb elfogadni.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#176) bambano válasza harry (#175) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"tudom helyezgetni drag'n'droppel a kedvenceket, aprókat, ami nem rossz.": szerintem ez a legnagyobb kitolás az új fórumban...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#177) Chaser válasza philoxenia (#174) üzenetére


Chaser
titán

nekem is menne, ha nem közölte volna illetékes h meg fog szűnni az is záros határiőn belül, akkor meg mámindegy' kb mikor állok át
ettől független nálam csúnyán bugzik, és nem user error valszeg, legális w7 pro, nem régi, csak itt van gond, adblockereket is kikapcsoltam hátha, de nem sok javulás van, talán valamivel ritkábban fagy bele formázásba, de telefonon nem is volt adblocker, és az is szenved a ph-tól

szerk:
bambano
az áthelyezés lehetősége tetszik benne nekem is ( :
lehet egyszer mgérjük azt is, h privátokat ne egyesével kelljen törölni user szinten, hanem akár mindet egyszerre, ez felett nem tudok napirendre térni, nagyon tré a mostani megoldás, öröm volt amikor egyszerre 3e+ emberkétől egyesével kellett törölgetni a pm-eket ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#178) Syl válasza bambano (#176) üzenetére


Syl
nagyúr

A kedvencek mozgathatóságát átrakhatnák a beállítások menübe. Számtalanszor előfordult már velem, hogy kattintás helyett elmozdítottam a kedvencet.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#179) harry válasza Chaser (#177) üzenetére


harry
veterán

Például ezt a privát üzenet kezelési javaslatot is meg lehetett volna osztani máshogy is, nem csak idevetni, hogy ez mekkora egy szar, és milyen rossz neked. Szerintem is jó felvetés, de legyünk már asszertívak.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#180) Chaser válasza harry (#179) üzenetére


Chaser
titán

kismilliószor mondtam már évekkel ezelőtt is, szóval nem az én készülékemben van a hiba :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.