Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Üdv!
Mivel pont előttem írtad meg a hírt, ezért az már nem kerül ki még egyszer, de Zsoccc azt tanácsolta, tegyem bele az első hsz-be, amit én írtam, hátha plusz infókkal szolgál. Íme:

Sziasztok!
Bizonyára sokan játszottatok a 2007-ben megjelent első résszel. A Two Worlds bár nagyon jó játék volt, de azért voltak hiányosságai. Félkészen adták ki, sok bug maradt benne, amit ugyan a patch-ekkel orvosoltak (Biztosan emlékeztek még az 1.5-ös patch-re, aminek a mérete több mint egy GB volt :DDD ), de addigra sokak kedvét elvette a kalandozástól. Mindezek ellenére a játék sikeres lett, legalábbis a fejlesztők szerint, hiszen egy kiegészítőt is kiadtak a játékhoz The Temptation néven.

Most bejelentették a folytatást is. A Two Worlds II-ben Antaloor keleti, eleddig fel nem fedezett részeibe juthatunk el, pár évvel az első rész sztorijának befejezése után. A készítők egy teljesen új, mindenféle csudára képes grafikus motort fejlesztettek a második próbálkozáshoz, ami az ígéretek szerint sokkal szebb, jobb és többet tudó lesz majd, mint az első rész alatt dübörgő engine. A harcrendszeren is finomítanak, hiszen az első rész ezen részét is komoly kritikákkal illették a játékosok. :K

A játék 2009. telén fog érkezni PC-re, MAC-re és Next-Gen konzolokra.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.