Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Karanténes rész is van benne...? :DDD

Amúgy tök jónak néz ki.

(#2) Norb79


Norb79
őstag

Jó lett volna még pár sort olvasni, hogy hogyan oldották meg pontosan a kontrolleres irányítást. :)

(#3) Wesder válasza atike (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Én töröltem, mert a magyar egészségürügyet nem lehet modellezni benne. ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) atike válasza Wesder (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Ahhoz elég durva AI kellene... :DDD

(#5) Grath válasza Norb79 (#2) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Meglepően jól. Egy gomb hozza fel az ót a menüt, ahol alapvetően a szobaépítés/tárgylerakás/alkalmazott-felvétel opciók érhetők el, aztán ebben a d-paddal lehet navigálni.

A szobák lehelyezése és elrakása teljesen jól működik, icipici hiba, hogy a falra aggatható tárgyakat (pl. hangulatot javító poszterek) néha bizergálni kell, mert a fal másik oldalára pattintja őket az algoritmus. De ez tényleg minimális dolog. A tárgyak forgatása 45 fokos szögekben történik, színes vonalak jelzik, hogy hová nem lehet tenni (mondjuk, hogy ne legyen útban a nyíló ajtónak).

A többi dolog is jól működik, egy dolgot kell kitanulni, az alkalmazotti ikonokat - itt nem feltétlenül egyértelmű, de ezekre ás át lehet vinni a kurzort, és akkor megmutatja, hogy mire adnak bónuszt.

(#6) Norb79 válasza Grath (#5) üzenetére


Norb79
őstag

Köszi! :R

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az ilyen játékoknál nekem az ugrik be, hogy az ideális irányításhoz egy 40 inches érintőképernyős 4k monitor kellene, asztalként használva.

Csodálkozok, hogy a Surface Studio nem indított egy egy forradalmat a desktop vonalon. Persze az hardveresen elég béna volt mert valamiért AiO gépnek képzelték el, de a lényege az megmaradhatott volna.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Norb79 válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


Norb79
őstag

Én pont félek tőle, hogy milyen lehet ez switchen, ahol érintő is van meg kontroller is. Egér+billel pc-n szuper. De a fiam is játszani szeretne és neki switch van. Izgis lesz. :)

(#9) Tigerclaw válasza Norb79 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem is van switch csak az a gond, hogy sokat nem ér az a kicsi érintőképernyő, amikor finom interakcióra lenne szükség. Az arra jó, hogy a store-ban böngész, meg az egyszerűbb játékoknál, de amik nagy kijelzőre vannak tervezve, ott elbukik a dolog. Én az ilyen stratégia játékokat egy nagy elfektetett érintőképernyőn tudnám jól játszani, de sajnos a 4k-s nagy érintős monitorok nagyon drágák és választék sincs.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Sefneni


Sefneni
őstag

Kipróbáltam GamePass-ben. Nekem pozitív csalódás volt. :) Egész jól megoldották az irányítást. :)

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.