Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89) Chaser válasza t72killer (#85) üzenetére


Chaser
titán

nem én vagyok a us president, sem egyéb államfő, h nekem kelljen megmondanom a megoldást, szerintem
ha a fentebb vázolt technológiákat - víz/szél/nap energia - legalább az új építésű épületeknél alkalmaznák, már sokkal előrébb lennénk - meg tudják oldani azt is, h az épületek teteje parkosítva legyen, mert ugye az előírás xy régióban, no, erre is lehetne előírás -
és akkor semmi újról nem beszéltünk

dabadab
véleményem lehet a témáról, te sem értesz hozzá, ha értenél nem itt lennél ( : max többet olvastál ebből a témából nálam
én ellenzem az atomenergiát, elmondtam mért, az emberiség ehhez még nagyon hülye gyerek, ha nem tetszik ignorálsz

Realradical
annyit segítek, ha én terrorista vagyok, és van hozzá elég pénzem, azt robbantok fel amit akarok....pénz= hatalom, legtöbb embernek van családja, van mit félteni, ha vmelyik fejes kislányának a fejéhez fegyvert fognak valószínűleg rettenetesen segítőkész lesz, általában ilyen helyeken elég 1-2 belső ember is aki a megfelelő időben besegít, hiába dolgoznak benn 500-an
mint tudjuk rengeteg pszichopata van, soknak pénze is van, aki nem riad vissza attól h menet közben meghalhat, bármit el tud érni, pláne ha hasonló emberek dolgoznak neki is

és továbbra is ott vannak a környezeti hatások

én ellenzem, ez a véleményem, ennyi, nem a ződség' miatt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.