Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

nem rossz :K

nekem a 1043ND van, OpenWRT-vel és azt kell hogy mondjam, hogy abszolút megérte frissíteni, mert gyakorlatilag egy minimális fogyasztású homeservert lehet kiépíteni a routeren lévő Linux meg az az egy USB port segítségével :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) atike


atike
nagyúr

Csak gyorsan átfutottam az írásodat (tetszett amúgy :) ), de arra nem emlékszem, hogy írtad-e a cikkben de SMA csatlakozós az antenna?

Szerk:
a képen látszik, hogy az... :)

[ Szerkesztve ]

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A TP-Link cuccok szerintem a lehető legjobbak. Én egy TL-WN821N típusú wifi adaptert használok a mindennapokba lassan 1 éve és abszolút megvagyok vele elégedve.
És ahogy látom ez sem egy rossz készülék :)

All→M8

(#4) Melack válasza Lenry (#1) üzenetére


Melack
veterán

Én most épp azon kísérletezek, hogy a gyári fw mellett hogyan tudom egyszerre futtatni a nyomtatót és a média szervert. Egyelőre egy alkalmas USB elosztó kellene, mert már ott elakadok sajnos :/

(#3) noxwill: én is nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem szülők is kapnak egy ilyet karácsonyra, és akkor mindenki tud nyomtatni.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5) endib


endib
tag

Hasznos cikk, nekem is valami hasonlót kellene összehoznom :)

(#6) Ringman


Ringman
nagyúr

nekem 1043nd van, legújabb gyári firmware-rel, de a hálózati nyomtatás a gép hibernálása-felébresztése után nem mindig megy, tp-linkes nyomtatóprogram kilépés-elindítás segít rajta.

(mondjuk a nyomtató nincs a support-listában - samsung sxc-3200)

(#7) kezdő


kezdő
senior tag

Hol árulják 7500 Ft-ért? :)

Amúgy, ha csak a hálózati nyomtatás kell, akkor a TP-Link kínál elég jó árban printservereket is. :)

(#8) Melack válasza kezdő (#7) üzenetére


Melack
veterán

Árulták :) Rufuszban volt annyi, kb az utolsó darabot hoztam el olyan áron. A rendelést leadtam, és rá 10 percre írták ki,hogy elfogyott az összes. Ez a szerencse.

Lehet, hogy van jó printserver, de az magában annyi, mint ez a kicsike. Nekem meg annyit nem ért külön.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9) kromatika


kromatika
veterán

köszi a ciket.én is kb 3 hónapja álltam át erre a routere,és szerintem is nagyon jó vétel. :K

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ott mást nem is nagyon tudnak ajánlani. Én is erre a márkára tettem a voksom, hát nem jót dobott a gép,kuka. Lett Netgear.

(#11) Melack válasza Kolondrum (#10) üzenetére


Melack
veterán

Javasoltak ott mást is, Netgear meg Linksys is volt. Nekem szerencsém volt ezek szerint vele.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#12) Kolondrum válasza Melack (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

hát igen, azért bíztam benne, hogy ha ennyire drága akkor jó is.

(#13) JoeYi válasza Lenry (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

openwrt már csak azért is jó, mert a cégnél mindkettő és az otthoni 1043nd is 2-3 naponta került félfagyott állapotba nagy wifi terhelés esetén (hálózat volt, csak internet nem jött át rajta). Openwrt tökéletesen megoldotta a gondot

(#14) Kolondrum válasza JoeYi (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

érdekes,nekem is ezt játszotta pontosan megadott időkben, 2hetente kb,na akkor lett elegem. Az full gyári volt.

(#15) JoeYi válasza Kolondrum (#14) üzenetére


JoeYi
őstag

igen, mikor már a harmadik router is ezt produkálta akkor sejtettem hogy ez széria hiba. Openwrt-vel hetek óta megy restart nélkül

(#16) Kolondrum válasza JoeYi (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

nekem is azt mondták rossz darabot fogtam ki,de ennek ellenére levásároltam az árát,nem bántam meg, valahol 200nap körül húztam ki a szünetmentesböl a netgeart ups gariztatás miatt.

(#17) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a bemutatót :R
A TP-Link routerek ár/érték arányban jók :)

Dave666

(#18) Maximusz válasza Lenry (#1) üzenetére


Maximusz
aktív tag

valóban jó kis gép a 1043, de ne feledd, hogy közel dupla ennyiért lehet hozzájutni bármelyik számtekboltban.

(#19) 1F2X5 válasza Kolondrum (#10) üzenetére


1F2X5
csendes tag

Mert 100ból 99 tp-link el semmi gond nincsen. Azért mert egyszer kifogtál egy rosszat nem kell elátkozni :(

Ár/érték arányban kiváló.

[ Szerkesztve ]

28-ig külföldön vagyok. Ritkán/nem leszek net közelben.

(#20) ewhu


ewhu
csendes tag

Köszönet az írásért. Nekem is TP-Link routerem van, egy 841ND-s személyében, melyet egy 821N-es wifi adapterrel használok. Eddig semmi problémám nem volt a TP-Link termékeivel és gondolom az írás tárgyát képező készülék is hasonlóan megbízható termék. :)

(#21) Lajkó


Lajkó
őstag

A digis neted hány Mbit? x/y?
Nekem is ilyenem van (adsl-hez használom), és tökéletesen meg vagyok vele elégedve!! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.