Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) arty válasza Tigerclaw (#47) üzenetére


arty
veterán

megmondanád, hogy a 2 márkábol melyiknek mennyi lesz a legjobb ára az elkövetkezendő évre? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#52) Piftuka válasza arty (#40) üzenetére


Piftuka
veterán

"mi a gond a 60hz-es panellel, pláne 1045 dollárért??"

Hogy létezik. ;]

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#53) arty válasza Piftuka (#52) üzenetére


arty
veterán

meggyőztél :R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#54) rainman72 válasza Kiskutya (#50) üzenetére


rainman72
nagyúr

Volt már többször is az elmult pár hónapban 350e az 55B9!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#55) Kiskutya válasza rainman72 (#54) üzenetére


Kiskutya
veterán

Elég sok a negatív vélemény róla nincs meg az a hűha érzés. Én meg ezt várnám!

hmm...

(#56) rainman72 válasza Kiskutya (#55) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nálam se nagyon jön a húha :DDD de jó lenne

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#57) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Lassan 2 éve van LG Magic Remote-om, imádom. Samsungom még nem volt, ezért nem tudom az mennyivel gyorsabb/lassabb. Az enyém egy alsópolcos 70UK6950PLA, nincs bajom a sebességével, és USB-ről elég sok mindent zokszó nélkül lejátszik, YT nem akad, nekem pont elég.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#58) M5Norbi válasza DjFlanker (#57) üzenetére


M5Norbi
őstag

Esetleg érdemes lenne halózatra csatlakoztatni és akkor gépről játszaná a filmeket nem kell USB.
Regebben én is pendriveot használtam de így még kényelmesebb.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#59) DjFlanker válasza M5Norbi (#58) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Csatlakoztatva van, látja is, csak nem talál rajta semmit. Windows 7-em van, nem dobtam rá sok időt a projektre, nekem jó így is :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#60) M5Norbi válasza DjFlanker (#59) üzenetére


M5Norbi
őstag

Jol van csak tipp volt :) :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#61) #72042496 válasza DjFlanker (#59) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, milyen protokollt kezel a tévé, de ha beállítod Windowsban adott mappákra a DLNA megosztást, akkor szerintem működni fog. Opció lehet még az SMB, talán valahogy az NFS is. (Tévéket és PC-ket ilyen tekintetben nem ismerem, a NAS és médialejátszó közt nálam mindhárom működik. Mégis én alapvetően Plex szervert használok.)

[ Szerkesztve ]

(#62) M5Norbi válasza #72042496 (#61) üzenetére


M5Norbi
őstag

A Plex sokak szerint jó. Én a Servioo-t használom. Ezt pillanatok műve volt beallítani a PC-n és szépen látja a TV.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#63) #72042496 válasza M5Norbi (#62) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt is emlegetik igen, illetve az Emby még egy népszerű médiaszerver.

(#64) LurkerSheik válasza #72042496 (#63) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Én meg csak kiküldtem projectionnel notiról a képet fapadosan, ha néztünk valamit.
Kipróbálom ezeket amit írtatok mit tudnak

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#65) M5Norbi válasza LurkerSheik (#64) üzenetére


M5Norbi
őstag

Az sem rossz megoldás. Így talan annyi az előny hogy( ha megy a gép persze) es a tv- ben nincs semmi akkor kényelmesen a távirányítóval kitallózom a Serviooval a TV-vel megosztott mappát és onnan választok valamit.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#66) DjFlanker válasza #72042496 (#61) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

"Nem tudom, milyen protokollt kezel a tévé, de ha beállítod Windowsban adott mappákra a DLNA megosztást, "
Ezt hogy lehet pontosan?

Jó pilóta alagútban nem katapultál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.