Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Snip3r_HUN válasza eeXaa (#49) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Te lehet hogy nem, de szvsz a többség igenis vágyik rá. Nincs boxom nem is vágyom rá (pc+ps4), de mégsem böfögök be az xbox-os cikkek alá mert minek.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#52) Wesder válasza Snip3r_HUN (#51) üzenetére


Wesder
félisten

Aki vágyik rá vegyen PS-t, azt nincs vita.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#53) Snip3r_HUN válasza Wesder (#52) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Igen ez lenne az optimális, de aki annyira xbox fan mint ő és semmiképpen nem akarna venni ps4-et és az exkluzív címek is hidegen hagyják az minek ír ezekhez a cikkekhez ? :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54) melega válasza eeXaa (#31) üzenetére


melega
őstag

Nekem tokeletesen megerte a ps 4 olyanokhoz mint a Bloodborne nagy kedvenc, God fo War, Uncharted Last of Us, Nioh, Horizon Zero Dawn.
Szerintem a Gownak csak a Last of Us 2 től kell tartania. Nalam ev jateka eddig
Ezenfelul gamer pcm is van.

[ Szerkesztve ]

(#55) Wesder válasza Snip3r_HUN (#53) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenkinek lehet vèlemènye, mèg ha nem is nekünk tetsző módon adja tudtunkra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) ProEvoFan válasza eeXaa (#9) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ebből a szar gagyi gépből 3x annyit adtak el, mint az xbox oneból :DDD
Mi lenne ha nem lenne gagyi? :DD

(#57) Wesder válasza ProEvoFan (#56) üzenetére


Wesder
félisten

Semmivel sem jobb mint a Box, a játèkok jobbak :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#58) <Lacy85> válasza Wesder (#57) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Egy JÁTÉK konzolon nem is pl. jobb filmeket vár el az ember. :D

(#54) melega:

Mi is gond nélkül beszereztünk 2 PS4-et a 2 PC mellé. :D
Meg se fordult a fejemben az istenkirály box.
Amik vannak rá, és még érdekel is (egyedül a Forza :DDD ), azok mennek PC-n is. :K

(#45) eeXaa:

Tudom, hihetetlenül hangzik, de rengeteg embert érdekelnek ezek a "gagyi" KAMPÁNY only játékok.
Nem mindenki akar állandóan multiplayer játékokkal játszani.
Gondolom akkor a Witcher 3 és társai sem érnek semmit. :DDD
Az meg már csak hab a tortán, hogy ezek a gagyi játékok sokkal igényesebbek, tartalmasabbak, mint bármelyik PC, vagy Xbox cím... :U

"nagyjából ez szól a ps4 mellett"

És a Box mellett mi? A 6 TFlops? Mondjuk ez is valami. Királyul fut rajta a PUBG 4K very low-on 20FPS mellett.
Ezt nem lehet elvenni tőle. :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59) ProEvoFan válasza Wesder (#57) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem az a legfontosabb egy játék konzol esetében? :DDD
Viccesek vagytok :D
Mondjuk igy a BL döntő után rám is férnek ezek a hozzászólások... :D

(#60) Wesder válasza ProEvoFan (#59) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk mert viccnek szántam? :U

Attól hogy Boxom van helyèn tudom kezelni a helyzetet. Ezt a gent az MS elbaszta, ez van 30-35M vs 80M konzol eladások. A PS rendben van, de jelenleg 1 árából 2 Boxot lehet szinte venni, ès mivel Boxon is megvan minden amivel jómagam játszani szeretnèk így egyèrtelmű volt a választás (thx Activision).

Mindenki játszon azon ès azzal amivel akar, bár egy Box PS crosst igazán összehozhatnának...

Ja hogy mègsem a játèkosok a fontosak hanem az a qrva profit :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#61) <Lacy85> válasza Wesder (#60) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Ja hogy mègsem a játèkosok a fontosak hanem az a qrva profit"

Miért kellene Xbox - PS cross? PS-en van a legnagyobb játékosbázis szinte az összes multiplatform játék esetén.
Amúgy pár játéknál működik. Fortnite-ot pl. simán lehet nyomni úgy partiban, hogy PS + PC. Srácokkal így szoktunk hülyülni. :D

(#62) Wesder válasza <Lacy85> (#61) üzenetére


Wesder
félisten

A PC-PS nem egyenlő a Box-PS-sel. Ha már kiadták majd 6 platformra, akkor igen is jó lenne mindenkit elèrni.

Vajon az megy hogy PC haver behív egy Boxost meg egy PS-est?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#63) andro93 válasza Szakiii (#3) üzenetére


andro93
aktív tag

Mintha Klapka Györgyöt olvasnám. :D

[ Szerkesztve ]

(#64) Anaren91 válasza Wesder (#50) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nem tudom otthon milyen árban mennek használtan, de pl itt németben 130 -200 euró között mozog a sima ps4. Box is 100 -150 euro használtan.
De igen jelen helyzetben a Box azoknak éri meg akinek vagy nincs pc je, vagy ki akar szállni a mokuskerekből, nincs igénye a sztori központú játékokra, és minél olcsóbban akarja megúszni.
Ebben az esetben jah rá lehet mondani, hogy jó vétel, mert a gép memória árából megvan a szórakozás.
De számomra és a legtöbb ember számára megéri az a kis extra pénz, azokért a játékokert amiket a Sony letett ebben a generációban.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#65) #21346560 válasza saelin (#15) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mióta felnőttem, és családos vagyok, azóta nem izgat, hogy van-e konzolom, vagy nincs... Persze minden nap játszok ezzel-azzal, de komolyan már nem állok neki semminek....

(#66) Kr/\toS válasza eeXaa (#45) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Az a helyzet hogy azok a ps4 kampány only játékok olyan műgondal vannak összerakva ami a standard pc-s játékoknál egyáltalán nem megszokott.

[ Szerkesztve ]

(#67) Wesder válasza Kr/\toS (#66) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, mert valamivel el kell adni a PS-t. Örülhet is a Sony hogy megy a konzol szekció, mert szerintem a cègnèl most ez az egyetlen húzó ágazat, bár a kamerákkal nem tudom hogy állnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#68) andro93 válasza Wesder (#67) üzenetére


andro93
aktív tag

Multimédiás szolgáltatások, kameraszenzorok és még biztosan van ezen kívül is néhány, ami bevételt hoz nekik. A PS-en kívül.

(#69) Kr/\toS válasza Wesder (#67) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ez engem nem érdekel. Az egyjátékos élményt manapság viszont már csak a Sony veszi komolyan, és tessék be is húzza vele a piacot.

(#70) Wesder válasza Kr/\toS (#69) üzenetére


Wesder
félisten

Meg a Nintemdo.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#71) <Lacy85> válasza Wesder (#67) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Persze, mert valamivel el kell adni a PS-t."

Egyszerű végfelhasználóként nem teljesen mindegy, hogy miért kapom meg a piac legjobb játékait? :DDD

(#72) Scholes9 válasza Kr/\toS (#69) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nintendonak is simán helye van itt :) :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#73) haxiboy válasza wolfman (#5) üzenetére


haxiboy
veterán

Minek? Egy közép kategóriás GPU árából kijön egy PS és 2 day1 release AAA játék.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#74) Scholes9 válasza haxiboy (#73) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.