Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

toretlen_nepszerusegnek_orvend_a_god_of_warbol_ps4.html

Mi volt az eredeti cím? :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) Scholes9 válasza smc (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

Amúgy teljesen megérdemelt a sikerük. És ez így is van jól :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) Szakiii válasza Scholes9 (#2) üzenetére


Szakiii
addikt

Pontosan. Ami jó az jó!

(#4) Scholes9 válasza Szakiii (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen. És ami jó az megérdemli, hogy sikeres legyen, hogy még több siker születhessen :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) wolfman válasza Scholes9 (#4) üzenetére


wolfman
veterán

És még mellé egy jóféle PC portot is megérdemelne.

...a PC tábor. :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) Szakiii válasza wolfman (#5) üzenetére


Szakiii
addikt

a pc tábor vegyen egy pst a pc mellé ;]

Én is így tettem :D

(#7) Zsinder válasza wolfman (#5) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Na azért vegyünk vissza a lendületből :P ;]

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mestermū. Ha valami akkor ez a játék megérdemelné,hogy minden platformra kihozzák és minél több emberhez eljusson. (Persze nem tablet meg Switch 😉 4k hdr a minimum)

Life, Uh, Finds A Way

(#9) eeXaa válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


eeXaa
addikt

...de nem fogják.. fukarabb annál a sony hogy ilyet lépjen... biztos nem adok pénzt gagyi ps4 re meg a szar játékaikra, csakhogy játszahssak velük...

(#10) Persie12 válasza eeXaa (#9) üzenetére


Persie12
aktív tag

Melyik master race tábort erősíted? 😀

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Ez a skandináv spinoff nem jön be, mondjuk egy egyiptomit megnèznèk.

Kratos vs. Anubis

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) <Lacy85> válasza eeXaa (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Így van. Egy One S-nek több értelme van. Főleg PC mellé. :DDD :DDD

(#13) Peetey91


Peetey91
senior tag

Már ezért az egy játékért megéri a PS4. Zseniális darab.
Gondoltam első nap megveszem, végigviszem és kis bukóval eladom. De marad, a polcon a helye a Day one editionnek, biztos elő fogom még venni párszor.

[ Szerkesztve ]

(#14) mad1 válasza <Lacy85> (#12) üzenetére


mad1
veterán

:DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) saelin válasza Persie12 (#10) üzenetére


saelin
veterán

Engem ez a master race szöveg úgy idegesít. Miért nem lehet platformtól függetlenül élvezni a játékokat? Ehelyett megy a matyizás állandóan még a három konzol tábor között is.

Ráadásul itt legtöbben felnőttek, családdal és itt járunk...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nálam az év játéka eddig! :R

Sic Parvis Magna

(#17) Anaren91 válasza eeXaa (#9) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nyilván a pénz is beleszól a dologba, mert a körül forog a világ, de szerintem azért is nincs pc port egyik sony exclusive ból sem, mert akkor úgy kellene programozni a játékot, hogy az portolhato legyen ezer meg egy konfigra gépen. És ha már ezzel törődni kellene nem lenne az a végeredmény mint ami. Konzolon nagyobb hozzáférése van a fejlesztőknek a hardware hez. Rengeteg extra munka lenne... És gondolom ha alapból multi cím lenne akkor nem úgy csinálnák, hogy kifacsarnak mindent a ps4 ből, mint a gowban, uc, hzd, plusz még megirjak külön gépre is. Meg lehetne csinálni nyilván, de akkor az eredmény se lenne ugyan az mint ha egy rendszerre összpontosítanak.
Gondolom ps4 en valami low level apin fut a cucc, na azt írják meg gépre ugyan ilyen szinten mikor a sok pc huszár még Windows 10 re se hajlandó frissíteni, hogy terjedni tudjanak a low lvl cuccok...
Ha érdekel vegyél ps4 et szerintem nem fogod megbanni, elég sok új ps4 tulaj van a fórumon és egyiktol se nagyon hallottam, hogy megbanta volna.

[ Szerkesztve ]

(#18) 30z.Samu válasza Anaren91 (#17) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Ha érdekel vegyél ps4 et szerintem nem fogod megbanni, elég sok új ps4 tulaj van a fórumon és egyiktol se nagyon hallottam, hogy megbanta volna."

Őszintén szólva én bánom, hogy nem jóval előbb vettem PS-t ahelyett, hogy a PC-be ölöm a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#19) Scholes9 válasza eeXaa (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Te miről beszélsz? Mert, hogy fogalmad sincs róla az teljesen egyértelmű. PS4-re érhetők el jelenleg a legjobb, legigényesebb játékok, bármilyen platformot nézzünk is, azt gondolom ezzel kár is vitatkozni. Írom ezt úgy, hogy Switchem is van...a Microsoft meg ki fogja nyírni a saját platformját, mint ahogy tette azt mobil fronton is. Sajnálom, mert egyel kevesebb lesz a konkurencia. De csak saját maguknak köszönhetik, hogy így lesz.

30z.Samu: de legalább felismerted. Sokan el sem jutnak idáig. Számomra is az egyik legjobb döntés volt :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) Wesder válasza Scholes9 (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Azèrt az beb@$zna ha elkaszálnák a boxot. Ez most egy rosszabb gen volt, de az X2-vel változhat bármi. Az mèg cirka 2-4 èv mire jönni fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) Scholes9 válasza Wesder (#20) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Meglátjuk. Ha így folytatják, akkor Szerintem az lesz a vége. De kívánom, hogy ne legyen.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22) 30z.Samu válasza Scholes9 (#21) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem fogják elkaszálni, ez a generáció torony magasan a Sony-é, jövőre ki tudja mi lesz. Meg ha nem is vezet a piacon, a MS nem fog éhen halni. :)

Sic Parvis Magna

(#23) <Lacy85> válasza Scholes9 (#19) üzenetére


<Lacy85>
addikt

PS4 tulajként is abban reménykedek, hogy magához tér a MS.
Szerintem mindenki tudja, hogy milyen az, amikor egy cégnek nincs konkurenciája.
Azzal csak mi járnánk rosszul...

(#24) mcwolf79 válasza eeXaa (#9) üzenetére


mcwolf79
veterán

Savanyú a szőlő igaz?
De szép színe van kendnek. Olyan szép sárga. Tudja már mire gondolok.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25) james001 válasza Wesder (#11) üzenetére


james001
veterán

Egyszer oda is eljutunk ;) De előbb még kinyírjuk Odin-t meg Thor-t ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26) 30z.Samu válasza mcwolf79 (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C :C

Sic Parvis Magna

(#27) batai15


batai15
félisten

Csodálkozik ezen bárki is? Rég volt játék ami ennyire magába szippantott

[ Szerkesztve ]

(#28) hombre[EU] válasza Wesder (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egyiptom buzis. Macskák és kisminkelt cicafiúk 😁

Life, Uh, Finds A Way

(#29) Scholes9 válasza 30z.Samu (#22) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is szurkolok, hogy megmaradjon a Box, mert, ha kiesne, akkor mi felhasználók szívnánk meg :)

EclipseGT: pontosan erről van szó :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) hombre[EU] válasza eeXaa (#9) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor mit keresel a God of War PS4 szekció alatt. Duzzogni jöttél. Mehetsz tovább a Detroit alá

Life, Uh, Finds A Way

(#31) eeXaa


eeXaa
addikt

szinte minden haveromnak ps4 e van... nekem is van ps3, de sosem lennék olyan ostoba hogy pár exkluzív szarért vegyek egyet... amúgyis veri mindenben az xone hamár mindenképp konzol... de örömködjetek csak tovább miért is jó nektek 1-2 kampány only játék miatt ps4 et venni... :D

(#32) Wesder válasza eeXaa (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Az az 1-2 játèk többet èr mint az összes box játèk ès amúgy is, nincs mivel játszani boxon. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) 30z.Samu válasza eeXaa (#31) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha csak 1-2 lenne, igazat is adnék. :) De szerintem kár ezen vitázni, játsszon mindenki azon, amit szeret.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#34) <Lacy85> válasza eeXaa (#31) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Most őszintén.
A One S-ed miben jobb, mint egy PS4?

(#35) eeXaa válasza Wesder (#32) üzenetére


eeXaa
addikt

...jjja persze... game pass, ea acces, xbox exkluzívok.... dehát biztos jobb a ps4... :D

eclipseGT: honnan veszed hogy oneS -em van? pc-m meg egy one elite-m van.... dehogy témánál maradjunk.... kicsit azért túlzásnak tartom ezt az ömlengést a gow ról. ti nem?

[ Szerkesztve ]

(#36) 30z.Samu válasza eeXaa (#35) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy darabig fogsz róla olvasni, mert jól sikerült darab lett. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37) <Lacy85> válasza eeXaa (#35) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"i5 7400, 2x4gb ddr4, gtx1060 6gb, XboxOneS, Panasonic GH2"

Innen vettem. :D

"kicsit azért túlzásnak tartom ezt az ömlengést a gow ról. ti nem?"

Mivel baromi jó a játék, így nem.

(#38) eeXaa válasza <Lacy85> (#37) üzenetére


eeXaa
addikt

...jahh... ok... :D csak egy ideig volt... javítom is gyors...maradtam a jó kis fapados elite-nél....és igen olyan jó, hogy ikább két xboxot vettem mint második helyett egy ps4 et... :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Anaren91 válasza eeXaa (#35) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hát megnéztem az ea accest meg a game passt is van kb 3 értelmes játék ( azokat is ps en már fillérekért beszereztem ami az enyém marad... Vagy megkaptam már ingyen ps + mellé.) Xbox exclusiverol meg mesélj milyen jó van? Egyedül a Gears ami talán lekötött még anno 360 on.
Biztos te vagy csak helikopter a többi közel 80 millió ember meg a hülye...
Akinek nincs pénze Gamer gépre alternatíva lehet a Box ha PUBG zni akar. De kb ennyi. Minden van psre is és még több is...

Jah látom már előző hozzaszolasaidbol hogy mi a baj... Meg kell venni a játékot... Igen nem lehet kalozkodni mint gépen... Gondolom a 200 forintos access még belefer havonta.
Gamer gépre meg boxra van pénz csak éppen a fejlesztőket nem szereted támogatni... Na pont ezért kap a pcs tábor olyan remekműveket mint a PUBG és társai... Meg a box is...

[ Szerkesztve ]

(#40) mcwolf79 válasza eeXaa (#35) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha már trollkodás:
Én is mondhatnám, hogy szerencsétlen MS már másképp nem tud labdába rúgni, minthogy mindenféle csomagban dobálja szolgáltatásként a játékokat, plusz kènytelen nyomni a visszafelé kompatibilitást, mivel csak ilyen szenny exkluzívjai vannak, mint a Seattle offline thieves vagy a State of decay 2. A multiplatform játékok ugyanùgy élvezhetők a PS4 -en is, csak az ilyen pixelvadász oldalak videóin èrhetők tetten ,pl. A DigitalFoundry.
Sok haverodnak van PS4-e ? Vajon miért? Talán mert nem olyan szemellenzős fanboy-ok mint te.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#41) Wesder válasza Anaren91 (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Boxon lehet kalózkodni, nem is tudtam... Ja megvan Sea of Thieves :DDD

Mondjuk a 200ft-os akciós passt sem èri meg, de egyszer azèrt kipróbálom.

Annyi a logika egyèbkènt hogy ami van pc-re meg ps-re azt nem èrdemes boxon tolni. Valaki homályosítson már fel hogy mièrt nem jó azokat boxon játszani?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) Anaren91 válasza Wesder (#41) üzenetére


Anaren91
senior tag

Van gamer pc je is és ebből kiindulva:"biztos nem adok pénzt gagyi ps4 re meg a szar játékaikra, csakhogy játszahssak velük..."
Tuti hogy még egy gamet nem vett meg, és azért annyira fantasztikus a Box mert ott se kell vegyen gamet mert az accesba bérli és azt még ki tudja fizetni.
Szóval nem arra céloztam hogy boxon van kalózkodás.
És persze nem mindenki teheti meg hogy kiadjon 10-20 ezret egy játékért, de akkor legalább ne verje a nyálát hogy a ps szar mert gamet kell rá venni... Jók az accessek de azok a gamek sose lesznek a tieid... Én is állt akcióban vásárlók. Kivéve a gow mert azért még dupla árat is kifizettem volna... Megérdemlik a támogatást

[ Szerkesztve ]

(#43) Anaren91 válasza Wesder (#41) üzenetére


Anaren91
senior tag

Alapból rosszul ertelmezed... Ha van gamer pcd tök fölösleges mellé egy box mert mindent tudsz tolni gépen ami van boxon. Viszont a ps exclusive okat nem. Ezért van értelme pc mellé egy psnek. Boxnak meg kevésbé.
Ha meg nincs semmid akkor is kb a ps éri meg jobban mert arra is ott van az összes multiplatform cím, plusz az exclusiveokat gondolom nem kell összehasonlítanom melyiken vannak értelmesebbek...
Max ha tényleg PUBG zni akarsz... Vagy cél nélkül csontvázakat hentelni...

[ Szerkesztve ]

(#44) Wesder válasza Anaren91 (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Van itthon "gamer pc" mègis inkább boxot vettem kártya helyett, mert a PS exek nem èrdekelnek. Ráadásul a con is sokkal jobb számomra.

Boxra is meg kell venni, okè van access PS-en meg PSNow.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) eeXaa válasza Wesder (#44) üzenetére


eeXaa
addikt

...ezeregy oka van hogy miért érdemes pc mellé inkább xbox-ot venni, dehát hiába magyaráznánk olyan fanbolyoknak akik elájulnak pár EXKLUZÍV kampány only címtől... nagyjából ez szól a ps4 mellett, feltéve ha érdekel, semmi más....

(#46) Anaren91 válasza Wesder (#44) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ilyen is van, hogy nem érdekelnek a single player játékok ( sok jó sztoritól fosztod meg magad, de ez egyéni preferencia)és csak online multizni akarsz, ilyen esetben igazság szerint teljesen mindegy melyiket veszed, csak pl az én szemszögemből ebben az esetben azt látom, hogy kb ugyan annyiért vehetek egy boxot amin tudom tolni a multiplayer játékokat, single úgysem érdekel, de ha a pst veszem akkor is ugyan azt kapom, de ha úgy adódna, hogy mégis kipróbálnék egy fasza sztoriközpontú játékot akkor ugyan annyiért ott a lehetőség hogy játszak egy HZD vel vagy Gow ral...
Szóval én ilyen szempontból nem látom jelen generációban,a Box értelmét mert ugyan annyiért többet ad a Sony. Elég a Box is, de ha már ott a lehetőség akkor miért ne azt válasszam a pénzemért amiért a legtöbbet kapom. Még ha lehet nem is fogok játszani az exclusiveokkal.

És igen én pl rpg fan vagyok. Meg a pénzemnek a fanja. Úgyis csak azt akarja az összes cég.

[ Szerkesztve ]

(#47) mcwolf79 válasza eeXaa (#45) üzenetére


mcwolf79
veterán

Te röfögsz itt fanboyságról? Nem tudom ki kezdte itt a trollkodást a gagyiszarfos PS-ről :W
Továbbra is csak azt tudom mondani: próbáld meg mondogatni magadban ezt, hátha meg tudod tartani magad abban a tudatban, hogy xarfos a PS4 és az XO az istenkirály. Ha legalább az XOX-et védenéd ilyen vehemensen, mert arra legalább rá lehet húzni a legerősebb konzol titulust. De a sima XO mellett kardoskodni a PS4 ellenében??? Elég EPIC FAIL :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#48) Snip3r_HUN válasza eeXaa (#45) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Attól hogy te semmiképpen nem vennél ps4-et, mi még köszönjük jól megvagyunk vele (meg azokkal az exkluzív címekkel amikről boxon csak álmodozni lehet). ;) Fanboyságról szó nincs itt, te véded foggal-körömmel a One-t, ami még nem lenne baj, de ne a PS4-es cikkeknél hozd már elő mindig.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#49) eeXaa válasza Snip3r_HUN (#48) üzenetére


eeXaa
addikt

...nyugi... semmilyen ps címről sem álmodozom ;)

(#50) Wesder válasza Anaren91 (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Pont hogy nem játszom multi címekkel. Nekem kellett egy konzol amivel megtudok szabadulni a PC-től, ès mivel nálam pl a GoW nem ez amit most PS4-en istenítenek, meg nem èrdekel a robotvadászat sem. Crash miatt vettem volna PS-t, de jön Boxra így kiesett a kosárból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.