Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

No comment. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

ez meg mi? :U kb 4-5 éve rengeteget játszottam reflexivearcade féle "shooter"-játékokkal a 750-es duronomon, de azok sokkal komolyabbak voltak... ez a wii-s hawx2? nemár :O

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Dany007 válasza mephi666 (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Hát igen, itt mutatkozik meg a konzol gyengesége sajnos.
Ez a "minőség" kb egy telefonon ma még elmegy. De amúgy szerintem elég gáz lassan 2011-ben.
Persze a wii-ben nem is az számít, hanem a játékélmény. Szal ettől még lehet jó játék.

(#4) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Na jah wii-nél soha nem a grafika számított az mindig gyenge volt a többihez képest, nemtudom lehet bírná a gép a jobb grafikát csak már mindenki úgy van vele (a készítők) hogy wii-re ez elég, régen is így volt és minek változtatni.

(#5) kovsol


kovsol
titán

Ez ultra gagyi és nem a grafika miatt gondolom azt elsősorban!
Azt nem tudták megcsinálni, hogy a lövedékek legalább úgy tűnjön mintha abból a repülőgépből indulnának ki amit vezet az ember?? Meg oldalra hogy tud lőni anélkül, hogy a célpont felé fordulna a gép eleje ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6) Dany007 válasza kovsol (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Na igen, ez még a ráadás... Ezért is írtam, hogy telefonon még csak-csak elmegy...
Szerintem itt már mind1 volt milyen minőségben adják ki a játékot, csak hogy elmondhassák van Hawks2 !!!4 Mert az olyan menő :)

És tessék van Hawks2 Wii-re lehet vásárolni, de mondjuk egy F-22 ADF, amivel hááát mikor is? 99-ben játszottam P2-esen, na az komolyabb játék volt és legalább ilyen grafikával.

(#7) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

LoL de fos.... :Y
Szerintem ez maximum telefonon megy el, de konzolon amit játékgépnek csúfolnak. :W
És szerintem még a játékélményhez a grafika is hozzá tartozik, szóval ne mondja senki, ez a "játék" valamennyire is élvezhető. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#8) Dany007 válasza mrhitoshi (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Azt nemtom mennyire élvezhető, még nem próbáltam és nem is fogom :)
De azért a wii controller valamennyit nyom az élvezeti faktorban.

De egyetértek, a grafika igenis számít ha játékélményről beszélünk. Nyilván egy bizonyos szintig.
Én anno az ADF-et is élveztem, hasonló grafikával. Persze akkoriban az volt a normál, sőt a jó. Most már elég nehéz lenne lenyeletni velem az ilyesfajta grafikát...
Azért egy Crysis, vagy CoD vagy akármi után egy ilyet beadni a népnek.... Ennél még a GTA SA-ban is komolyabb volt a repcsik grafikája pedig már az is vagy 5 éves játék.

(#9) danih válasza kovsol (#5) üzenetére


danih
addikt

Szerintem azt a gépet kellett kísérnie a játékosnak (misszió), nem abban ült (lásd szövegfeliratok) :)
Azért ne feledjük, hogy a Wii 2006-ban jött ki, és már akkor is bevallottan gyengének számított hardveresen, ők a játékélményen akartak forradalmasítani. És azt se veszítsük szem elől, hogy ez mennyire sikerült nekik, trendet alkottak, hihetetlen eladásokkal (ők még a konzolon is kerestek pár dolcsit, és nem benyelték, mint a másik kettő nagy).
Kikapcsolódásra remek, akinek a játékélményt a csúcs grafika adja, annak a PS3 a nyerő (bár ez is kérdéses :) ).

(#10) rupert


rupert
tag

Ez a "WFT?" kategória. Olyan lazán átrepül a falakon az a repülő. Egy ilyen nekem is kell! :D

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.