Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bunfi


bunfi
őstag

Déjà vu, mintha csak a Divisont látnám. Ígéretes tűnő játék, de középszerű végeredmény.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Ubisoft. Szokásos downgrade a megjelenéshez közelítve. Nézzétek vissza a 2015-ös trailereket, azokkal köszönőviszonyban sincs a mostani graf. Ettől még lehet jó a játék csak aztán ne sírjanak az eladások miatt. Néha megértem azokat akik a virágboltival játszanak... :(

(#3) djculture válasza Mooka-Miki (#2) üzenetére


djculture
félisten

Bízom benne hogy a rainbow six siegéhez hasonlóan ezt a játékot se szarják el. Divisionból már a béta elég volt, 10 percig futni valahova hogy történjen már valami, nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#4) RECSKA válasza djculture (#3) üzenetére


RECSKA
veterán

Gratulalok. Semmi koze a betanak a teljeshez... ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#5) Cifu válasza djculture (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem értem a Siege-hez hasonlítást. Mind a Siege, mind a Division a töredékét nyújtotta annak, amit eredetileg ígért... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kezdetben szkeptikus voltam a játékot illetően, de az utóbbi hónapokban sokat változott, egyre jobb lesz. :)

Live-Die-Respawn

(#7) melega


melega
őstag

Annyi kérdésem lenne hogy ehhez a játékhoz is folyamatos intenetkapcsolatra, és psn plus előfizetésre van szükség mint a Divisionhöz. Esetleg a single plsaayer játszható anélkül?

[ Szerkesztve ]

(#8) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az érkező játékban nem csak a felszereléseinket állíthatjuk össze magunk, hanem azt is mi dönthetjük el, milyen módon teljesítjük az adott küldetést.

mind blown

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) k-adi válasza Cifu (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

Siege most már azért (megjelenés után 1 évvel) kezd kikupálódni! mondom ezt úgy, hogy én vagyok a PHn a topikgazdája ;]

(#10) vegitossj7 válasza djculture (#3) üzenetére


vegitossj7
addikt

Tényleg sokat toltad vele. :D Amilyen állapotban van most, simán ott lehetne a GOTY-k között...

Amúgy adni kell az Ubi játékoknak még fél évet, és 90%-os akcióban megveszi az ember, tuti nem fog csalódni. :U A Siege-nél, The Crew-nál, és a The Division-nél is ez a helyzet éppenséggel...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11) noPublicFG válasza vegitossj7 (#10) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Ez így van. Minimum hat hónap a megjelenés után, és minden olyan, mint amilyennek lennie kell.

Pl. A Division az 1.4-es patch óta nagyon jó. Mondom ezt úgy, hogy day one-ban megvettem, és a "single" végigvitele után akkor el is raktam. :))
...de most nagyon behúzott.

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#12) vegitossj7 válasza noPublicFG (#11) üzenetére


vegitossj7
addikt

A Division 22$ volt 1 hete amazonon Season Passal, dobozosan, minden költséggel... Hármat be is húztam, továbbadom egy kis haszonnal. ;)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#13) ripla


ripla
őstag

ubisoft az a cég, amelyik akkor is hazudik amikor kérdez, nekik már semmit nem hiszek el.
watch dogs-ról hazudtak, division-ről hazudtak, watch dogs 2 a vélemények alapján szintén csalódás... hagyjuk. a vivendi a hóna alá kaphatná már őket, egy percig sem sajnálnám.

[ Szerkesztve ]

(#14) VTom válasza djculture (#3) üzenetére


VTom
veterán

Az úgy megvan, hogy van fast travel a térképen? :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#15) okibots


okibots
aktív tag

Nekem eddig tetszik, open béta is lesz belőle, mi kell több, majd ott kipróbálhatja mindenki kénye kedve szerint :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#16) myckey válasza okibots (#15) üzenetére


myckey
veterán

Én is kíváncsi vagyok rá, a Division nem fogott meg, de ez a környezet és téma jobban lekötne.

A nyílt hozzáférés pedig jó dolog lesz, le lehet majd szűrni, hogy hányadán áll a dolog.

Aztán lehet jönni fórumra nyihogni. :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) okibots válasza myckey (#16) üzenetére


okibots
aktív tag

"Aztán lehet jönni fórumra nyihogni."

Az biztos ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#18) bunfi válasza vegitossj7 (#12) üzenetére


bunfi
őstag

Hát mást nem nagyon lehet, ha már a ph!-s topicból ki lettünk utálva :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19) vegitossj7 válasza bunfi (#18) üzenetére


vegitossj7
addikt

Arról ne is beszéljünk. :D Próbálkoztam 1x-2x azóta, de a topicgazda is lehülyült a szintükre, a 90%-a nem is a topicról szól, csak a parasztkodásról és a gearmérésről. Ugye ami nem DZ, az senkit nem érdekel.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20) djculture válasza VTom (#14) üzenetére


djculture
félisten

A bétával játszottam csak akkor még szerintem eleve nem volt. Mindegy a rengeteg ígéret utána meg annak idején benyomatott videók után semmi köze nem volt a játéknak ahhoz amit megígértek. Nem tudom miért kell etetni az embereket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.