Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hát kb 10perce jött le és 2perce abba is hagytam... kormány szerintem nagyon kell hozzá... beleéltem magam, hogy c30assal megyek pár kört, de nem olyan egyszerű, mint ahogy gondoltam... kb annyira messze van irányításban ez a megszokott nfs-ektől, mint a makkom jeruzsálemtől... (ezt nem leszólásnak mondom, hanem inkább pozitívumnak... aki arcade-re vágyik, az felejtse el gyorsan)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) ez_meg_emaz válasza mephi666 (#1) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Jó hogy írt róla vki. Így már valszeg nem szedem le.

Nem lehet vhogy arcadeosabbra állítani az irányítást? Vmi segítséget bekapcsolni vagy vmi? :F

(#3) mephi666 válasza ez_meg_emaz (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

annyira nem néztem át... végülis megéri leszedni, mert ingyenes és kevesebb, mint 600mega... nem kerül szinte semmibe... de novice fokozaton néztem és azért nem olyan egyszerű irányítani, mint egy nfs-t... nem törlöm még le... szerintem jobban átvizsgálom még :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) sagesz93


sagesz93
addikt

Szerintem, jó játék. Vérbeli szimulátor, csak reklámnak volvókat modelleztek benne....
Kormánnyal király, annélkül lehetetlen játszani :DD

(#5) Mr.Csizmás válasza sagesz93 (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hmm thx, akkor lerámolom :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) pisti


pisti
őstag

Igen a Simbin döntött úgy, hogy ingyen csinálnak a Volvo-nak egy játékot puszta jóindulatból. :D
Biztos nem a Volvo ötlete volt és nem is fizettek azért, hogy ingyenes promóciós anyag legyen a publikumnak...

Egyébként csekkoljuk, a Simbin remek fejlesztő csapat.

(#7) Dashes


Dashes
őstag

Innen gyorsan jön.

(#8) tuskooo


tuskooo
addikt

Kipróbáltam 7végén, nem vészesen szimulátor, sőt, néha kicsit béna is a fizika. Sztem billentyűzettel is simán játszható.

(#9) Shufny


Shufny
őstag

Hát nem egy LFS az tuti, meg azért eléggé összetákolt cucc, de ajándék lónak... :) azért meglepődnék, ha tényleg ilyen könnyen vezethető lenne ez az új S60 mint ebben

(#10) hommeros válasza Shufny (#9) üzenetére


hommeros
őstag

Hát jah, gondolj bele, beülsz egy igazi S60-ba, és ott is van négy nyíl a kormány helyén, és annyi. Kemény mi.

Én a Volvo négy kerékmeghajtásos változataival szimpatizálok.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) twollah


twollah
nagyúr

Kiprobaltam a jatekot.
Nem rossz es legalabb ingyenes.

(#12) Shufny válasza hommeros (#10) üzenetére


Shufny
őstag

Jah mert nyílakkal könnyebb vezetni :D (természetesen nem billel próbáltam)
Csak azt mondtam, hogy jól sikerült a promóció, mert ebben a játékban jól lehet vele menni, annak ellenére, hogy elvileg utcai autó.

(#13) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ez olyasmi mint a BMW M3 Challange?

Harrrr!!!!

(#14) Ndruu válasza Ndruu (#13) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, olyasmi. Törésmodell nincs benne sajnos, de egyébként időt elütni remek. Az S60 nagyon megy. :)

Harrrr!!!!

(#15) twollah válasza Ndruu (#14) üzenetére


twollah
nagyúr

Ugyeskedni, ismerkedni a szimulatorok vilagaval nem rossz elfoglaltsag.

Igaz, hogy igen erosen reklam szaga van a jateknak, ezert sincs benne toresmodell.

(#16) twollah


twollah
nagyúr

Lehet online is jatszani.

Kiprobaltam, mentem par kort, majd osszeomlott a jatek...

(#17) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már jön lefelé.

Szeretem az "ótós" játékokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) geprombolo válasza Vakegérke (#17) üzenetére


geprombolo
senior tag

80 %-on vagyok a letöltésben. A napokban le is tesztelem. Volvo a kedvenc autómárkám. :C
Mik az alapkövetelmények a játékhoz? Kormánytot leszámítva. :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19) twollah válasza geprombolo (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

Itt vannak a kovetelmenyek.

Billentyuzetrol is lehet jatszani, max kicsit nehezebb.

(#20) geprombolo válasza twollah (#19) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szőr nyű, nekem DX 10.1-es karim van és csak 256MB-os, ott meg aztat írja, hogy 512 köll, meg DX 9 :DDD Ja, hogy ez a max? Akkoriiis!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21) Vakegérke válasza geprombolo (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam tökéletesen műxik. Kormányom van, és a legapróbb rezdüléseket is leköveti az autó. Az már más, hogy én vagyok a suta, amikor a célegyenes előtt belerohanok a falba...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Niczo


Niczo
senior tag

kipróbáltam én is, nem rossz de a g25 h-váltóját nem tudtam rendesen beállítani benne, pedig a 240-eshez meg az S60 Concepthez jól jönne. az 1-es, 2-es fokozatot nem lövi be jól a program :( ha valaki tudja hogy lehet beállítani :F itt talál helyet hogy leírja! köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#23) Napster01


Napster01
tag

Engem felháborít, hogy a global competition-nél (multiplayer) minden segítség be van kapcsolva... time trialhoz képest rengeteget ront a kanyarsebességen. Ettől függetlenül tetszik, egyelőre 4. vagyok a listában :) [link] - Chayka race

_.(-.-)._

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.