Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Előbb néztem a storet de még nem volt fenn. És még a cyrax meg sector kosztümök se jöttek meg...

(#2) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Igen mert UK/EU szerdán este frissül, GAMEPOD FAIL!

(#3) FefeeX válasza Föcsök (#2) üzenetére


FefeeX
veterán

Érdekes. Xbox Liveon fenn vannak, délután le is jöttek :D Csakhogy a kompatibility pack bugos volt, úgyhogy eltávolították (ennek ellenére már végigvittem Skarlet-tel plusz multiban is nyertem vele egyet :) )

(#4) andras87 válasza v!ct0y (#1) üzenetére


andras87
tag

Ez sincs Pc-re?

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#5) Sub-ZeRo válasza andras87 (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát nincs.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Gude


Gude
senior tag

Nem is lesz :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) anulu válasza andras87 (#4) üzenetére


anulu
félisten

ha az alap játék nincs, akkor ez h lenne? már bocs.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) FefeeX válasza anulu (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Mekkora lenne már, ha a DLC-t kihoznák PC-re csak nem tudnád mihez használni? :D

(#9) Mártógyurma válasza FefeeX (#8) üzenetére


Mártógyurma
tag

Há' mé' hát van egy csomó szar használhatatlan DLC így is. Nem lógna ki a sorból.. :DDD

(#10) andras87 válasza anulu (#7) üzenetére


andras87
tag

Nem tudtam hogy az sincs.

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#11) fasterware


fasterware
aktív tag

Barátságos kis csaj :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.