Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luser2000


Luser2000
addikt

Akkor aktuális lenne most már boncolgatni, hogy mikor lesz benne magyar nyelvi támogatás.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Engem inkább az érdekelne, hogy pontosan mire jó? Akárhányszor aktiváltam a google kártyát, annyira zavart, kikapcsoltam. Ez is ilyen lesz?

Bivaly akku a király! WP19

(#3) Cathulhu válasza chakram6706 (#2) üzenetére


Cathulhu
addikt

Igen, egy ilyen osszefoglalo jol jonne, google now-t nagyjabol ismerem, miert kellett atnevezni, mit hozott ez?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#4) sefan67


sefan67
aktív tag

Az első app amit jegelek új telefonnál. :DDD

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Minden gond nélkül törölhető lesz vajon rootolt készülékeken?

(#6) pumpa007 válasza chakram6706 (#2) üzenetére


pumpa007
tag

Ebben a cikkben van egy kis táblázat szerű összefoglaló:

[link]

(#7) #79335424


#79335424
törölt tag

Kedves Google!
Ha nem tanítottad meg "új" gyermekedet Magyarul, akkor mielőtt rám sóznád, ugye meg fogod kérdezni tőlem, hogy szeretném-e a telóm erőforrásaiból fölöslegesen etetni?

(#8) pusszycat válasza #79335424 (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd a jó oldalát,megtanít angolul. Szuper.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) gabesz839 válasza pusszycat (#8) üzenetére


gabesz839
senior tag

Múlt héten volt róla egy teszt. Nekem így hirtelen tetszik, de sajnos nem lesz egyelőre magyar támogatás.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#10) mizoli


mizoli
addikt

Köszönöm, nem kérem.

(#11) pusszycat válasza gabesz839 (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha bone123 tesztre gondolsz azt láttam én is,és simán el lehet vele hülyéskedni,angolt meg mindenki tanult valamikor. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) #79335424 válasza pusszycat (#8) üzenetére


#79335424
törölt tag

A kérdés az, hogy ha nincs rá igényem, akkor nem települ, nem küld/fogad adatokat, és nem használ erőforrást?

(#13) pusszycat válasza #79335424 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nincs 6.0 androidom így nem tudom a választ,de szabad a gazda... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó, hogy jön, csak sikerüljön törölni is.

(#15) viktorhu válasza #79335424 (#12) üzenetére


viktorhu
veterán

Én a mostani google now-t is magam telepítettem a mobilomra, szóval ha nem akartam volna, nem is lenne rajta - ezért gondolom, hogy Neked sem lesz ilyen gondod.

(#16) Dr. 444Hertz válasza Fejvadi (#14) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#17) Keem1 válasza Luser2000 (#1) üzenetére


Keem1
addikt

Nem igazán lesz. Egy ilyen intelligens felületre kb. a nulláról kell felépíteni az egész rendszert, és ahhoz a magyar nyelv túl kicsi piacot jelent.
Az a meglátásom, hogy az ilyen intelligens megoldások sok helyre beszövik magukat, de az elkövetkezendő évtizedekben magyar nem lesz.
Jól használható a Gugli cumója angolul is.

Amúgy néhányan ellenkezhettek, de higgyétek el, baromi kényelmes. Ha hasonló lesz, mint a Siri (már pedig az lesz), akkor időnként elő se kell majd vennetek a telefonotokat. Szóban utasítjátok a telefont arra, hogy hívjon fel valakit, vagy lediktáltok egy rövid e-mailt. Én már most zenelejátszást indítok, vagy keresek a neten szóbeli utasítással.

[ Szerkesztve ]

(#18) Sgr_A válasza pusszycat (#11) üzenetére


Sgr_A
addikt

majdnem
engem oroszul próbáltak anno az iskolában azt sem sok sikerrel :DDD

(#19) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem véletlenül teszik hozzáférhetővé ilyen széles körben, tudják, hogy a now-t sem használja kutya sem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20) pusszycat válasza Sgr_A (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Se a németre se az oroszra nem állt rá a szám,darabos dallamtalan nyelvek. Az angol vagy a francia például fülbemászóbb. Kíváncsi vagyok,h boldogul az asszisztens a tájszólással, akcentussal. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) Dr. 444Hertz válasza pusszycat (#20) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Erről ez jutott eszembe:
[link]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#22) slimshady


slimshady
senior tag

Város. Sajnos az APK telepítéssel nekem sem érkezett meg. :(

üdv.: SlimShady

(#23) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

És akkor most melyik app ez? google now launcher?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#24) 66aaaa válasza Keem1 (#17) üzenetére


66aaaa
csendes tag

Ha nem tud magyarul, akkor emailt és SMS-t is csak angolul tudsz neki diktálni...nem?
Nekem épp ez a problémám az Android Wear 2.0 új Google Asszisztensével...akorábbi Google Now értett legalább magyarul....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.